Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Turcja - Włochy

10.6.2021,
Autor zapowiedzi: Mirosław Dudek
pic

EURO 2O2O CZAS ZACZĄĆ. Mecz otwarcia zostanie rozegrany na Stadio Olimpico w Rzymie, gdzie reprezentacja Włoch podejmie Turcję. Italia 10 razy mierzyła się z Turcją i nigdy takiego meczu nie przegrała, notując 7 zwycięstw i 3 remisy. Turcja grała na czterech turniejach EURO i zawsze przegrywała na inaugurację, strzelając w tych meczach zaledwie jednego gola. reprezentacja Italii przystępuje do tego turnieju jako jeden z głównych faworytów, ale nie może być inaczej, skoro nie przegrała żadnego z 27 ostatnich meczów, a w ośmiu ostatnich nawet nie straciła bramki!

Turcja – prawdopodobny skład: Cakir – Celik, Demiral, Soyuncu, Meras- Yokuslu, Calhanoglu, Tufan, Under – Yazici, Yilmaz. Selekcjoner Senol Gunes wierzy w swój młody zespół, który tak dzielnie spisywał się w kwalifikacjach, zajął 2 miejsce w Grupie H i wygrał 7 z 10 meczów. Gunes zapowiada, że nie jedzie do Rzymu bronić się i grać na remis, liczy na sprawienie niespodzianki w meczu otwarcia. Oto wypowiedź tureckiego szkoleniowca: „Wynik jaki osiągniemy w tym meczu, może mieć ogromne znaczenie. Ewentualny remis, lub zwycięstwo mogłyby sporo namieszać w tej grupie. Nawet jeżeli przegramy, to musimy się pokazać z dobrej strony. Wierzę, że to będzie dobry mecz, a przy tym atrakcyjny, mam nadzieję też, że zwyciężymy.” Turcja po raz piąty gra na EURO, jej najlepszy występ to półfinał w roku 2008 (przegrana 2:3 z Niemcami).

Włochy – prawdopodobnie w meczu otwarcia zabraknie rozgrywającego PSG Marco Verattiego (problemy z kolanem). Kontuzjowany jest Lorenzo Pellegrini. Do gry powinien być gotowy Alessandro Florenzi. Selekcjoner, Roberto Mancini prawdopodobnie postawi na podobną „11”, jak ta, która zagrała przeciwko Czechom przed tygodniem (4:0). Italia nie przegrała meczu od września 2018 roku, a w roku 2021 jeszcze nie straciła bramki, bilans z tego roku to 5 meczów, 5 zwycięstw i bramki 18:0! To musi robić wrażenie. Nastroje w ekipie Manciniego są znakomite, a okazałe zwycięstwo nad Czechami, tylko utwierdziło Azzuri, że wszystko w tej ekipie gra, jak należy. Oto, co powiedział Roberto Mancini: „Szanujemy Turcję, w tym zespole jest sporo utalentowanych graczy. Mecz otwarcia zawsze jest trudny i wiąże się z dodatkowymi emocjami. Pragniemy zostać bohaterami tego EURO. Jednak do tego meczu, musimy podejść spokojnie i wiem, że możemy to zrobić.” Reprezentacja Italii gra po raz 10-ty w EURO. To Mistrz Europy z roku 1968, oraz wicemistrz z lat 2000 i 2012.  

Prognoza – dość zdecydowanym faworytem są Włosi. Azzuri nigdy nie przegrali meczu z Turcją, są gospodarzami, a tym roku wygrali wszystkie 5 meczów, przy różnicy bramek 18:0.  Podopieczni Roberto Manciniego wygrali też wszystkie 10 spotkań w kwalifikacjach do EURO. Z kolei Turcja zawsze przegrywa na inaugurację EURO (4 mecze i 4 porażki). Siłą Turków jest bardzo zdyscyplinowana gra w obronie, dość powiedzieć, że w 10-ciu meczach kwalifikacji stracili tylko 3 bramki (najmniej obok Belgów). Z kolei Italia nie straciła bramki od ośmiu spotkań. Dlatego też nie spodziewam się wielu bramek w meczu otwarcia. Proponowane typy: zwycięstwo Włoch – kurs 1,63/odważniejszy wariant, Włochy i poniżej 3,5 gola – kurs 1,94.


Brak wyników wyszukiwania.


Brak wyników wyszukiwania.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
11.6.2021 15:45:17 PanPlatynowy1983 Post do  Turcja - Włochy
1:2😀