Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Ukraina – Macedonia Północna

16.6.2021,
Autor zapowiedzi:
pic

DOBRE WRAŻENIE. Obie reprezentacje w pierwszych swoich meczach poniosły porażki, ale zarówno Ukraińcy, jak i Macedończycy nie mają się czego wstydzić. Ukraina bardzo dzielnie walczyła z Holandią, ale mimo odrobienia strat przegrali minimalnie 2:3. Z kolei podopieczni Igora Angelovskiego do ostatnich minut dzielnie walczyli z Austrią (1:3). Która z tych drużyn pokusi się o komplet punktów i da sobie szanse na wyjście z grupy?

Ukraina – porażka z Holandia była już szóstą z rzędu dla reprezentacji Ukrainy w finałowych turniejach mistrzostw Europy. Wynik ten jest wyrównaniem niechlubnego wyniku Jugosławii z lat 1968-1984. Jednak to co pokazali podopieczni Andrija Szewczenki daje ich kibicom wielkie nadzieje na przerwanie tej fatalnej passy już w tym najbliższym meczu. Selekcjoner tej reprezentacji przed tym drugim grupowym starciem stwierdził: Macedonia Północna zasługuje na szacunek. Mają charakter, wybitnych liderów i dobrze ugruntowany system gry. Prawie zawsze grają 5-3-2 i lubią kontratakować. Więc nie możemy oczekiwać żadnych prezentów


Macedonia Północna - strzelając gola w pierwszej kolejce Goran Pandev nie tylko zadebiutował na EURO zdobyciem bramki, ale również zapisał się w historii tego turnieju. W wieku 37 lat i 321 dni, stał się drugim najstarszym zawodnikiem, po Austriaku Ivicy Vasticu (EURO 2008), który strzelił gola w turnieju finałowym EURO. Co ciekawe stał się najstarszym graczem, który strzelił bramkę z gry, gdyż Vastic uczynił to w meczu z Polską z rzutu karnego. Z kolei Aleksandar Trajkovski, czyli gracz z linii ataku, który grał w pierwszym meczu z Pandevem powiedział: Ta drużyna nigdy się nie podda. Będziemy walczyć do końca, potem zobaczymy, co się stanie. Nie poddamy się; będziemy walczyć o przebicie się przez fazę grupową i sprawić, by wszyscy w kraju byli wystarczająco dumni wychodząc na ulice.


Prognoza: Macedonia Północna zagrała bardzo ambitnie w starciu z Austria i niewiele brakowało, aby zdobyli jeden punkt. Jednak potwierdziło się, że ekipa Igora Angelovskiego potrafi być skuteczna. W poprzednich szesnastu meczach tylko jeden raz nie potrafi pokonać bramkarzy rywali! Z kolei Ukraina również pokazała ofensywną twarz w pierwszej potyczce (porażka z Holandią 2:3). Ukraińcy zdobyli gola w siedmiu poprzednich potyczkach. Proponowane typy na to spotkanie: obie drużyny strzelą gola - TAK (kurs 1,95).


Brak wyników wyszukiwania.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów