Czas
Kursy
1.01
1000

Union – Hoffenheim

15.01.2022 15:30,
Autor zapowiedzi:
pic

NIESPODZIANKA Z HOFFENHEIM. Jeszcze kilka tygodni temu szkoleniowiec Hoffenheim Sebastian Hoeness wymieniany był jako ten trener, który pierwszy pożegna się z Bundesligą. Jednak władze klubu były bardzo cierpliwe dzięki czemu teraz zbierają owoce tych decyzji. Zespół ten nie przegrał od 6 listopada meczu ligowego i zajmuje kapitalną trzecią pozycję! W ostatnich jedenastu sezonach Hoffenheim nie miało na tym etapie sezonu więcej punktów niż obecnie (tylko w kampanii 2016/17 mieli identyczny wynik 31 punktów). Jak zespół Sebastiana Hoenessa spisze się na tle bardzo silnego na własnym obiekcie (tylko jedna ligowa porażka w 25 poprzednich meczach) Unionu?

Union - Urs Fischer i jego podopieczni w pierwszym meczu nowego roku w Leverkusen z Bayerem (2:2) pokazali, że w tym sezonie ponownie będą wymagającym rywalem dla każdego przeciwnika. W zeszłej kampanii na tym samym etapie sezonu mieli na swoim koncie dokładnie taki sam dorobek punktowy, jak obecnie. Przed tym spotkaniem tracą tylko trzy punkty do najbliższego rywala. Co ciekawe Union w tym sezonie jest niepokonany w ośmiu meczach, jeśli gola zdobywał Taiwo Awoniyi (5 wygranych i 3 remisy). Natomiast wygrali tylko 2 z 10 starć bez gola swojego najlepszego strzelca, który obecnie przebywa na Pucharze Narodów Afryki.


Hoffenheim - Sebastian Hoeness przetrwał trudny czas i obecnie jego gracze spisują się bardzo dobrze. Wygranie 5 z 7 ostatnich potyczek to świetny wynik. Co ciekawe jego podopieczni są najbardziej skuteczni w ostatnim kwadransie strzelając w tym czasie aż 13 bramek! Przed starciem w Berlinie szkoleniowiec Hoffenheim stwierdził: Union Berlin poniósł tylko jedną porażkę w ostatnich 25 meczach u siebie. U siebie są w bardzo dobrej formie, grają z dużą dyscypliną i tracą mało bramek. Urs Fischer ma swój zespół grający w bardzo zwarty sposób bez piłki, a następnie zmienia grę z dużą prędkością. W zeszłym roku zagraliśmy bardzo dobry występ na wyjeździe, mimo że zakończył się wynikiem 1:1. Chcemy grać bardzo szybko w liniach przed defensywą. Ermin Bicakcic, Robert Skov, Diadie Samassekou, Pavel Kaderabek, Florian Grillitsch i Marco John są niedostępni. Natomiast pod znakiem zapytania stroi wyspę Mijata Gacinovica.


Prognoza: Union nie przegrał 24 z 25 poprzednich spotkań ligowych na własnym stadionie. Z drugiej strony Hoffenheim cieszy się najdłuższą serię bez porażki (obecnie siedem spotkań) od gry pod wodzą Juliana Nagelsmanna, kiedy to w okresie pomiędzy październikiem a grudniem 2018 roku nie dali się pokonać w dziesięciu kolejnych meczach Bundesligi. Hoffenheim notuje dobry czas, ale w ogólnie w delegacjach wygrali tylko 2 z 8 poprzednich starć. W dwóch poprzednich bezpośrednich meczach rozegranych w 2021 padały remisy (2:2 i 1:1). Union jest bardzo mocy u siebie, a Hoffenheim nie przegrało siedmiu kolejnych spotkań. Spodziewam się bardzo wyrównanego starcia, w którym bardzo możliwy jest kolejny podział punktów. Proponowane typy na to spotkanie: podwójna szansa 0-0 (kurs 1,71).

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów