Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Union – Leverkusen

14.1.2021,
Autor zapowiedzi:
pic

NIEOCZEKIWANE MIEJSCE. Mało kto mógłby się spodziewać, że spotkanie szesnastej kolejki pomiędzy Unionem Berlin a Bayerem Leverkusen będzie potyczką czołowych drużyn ligowej tabeli. Jeszcze miejsce Leverkusen (3) jakoś nie musi dziwić, ale piąta lokata Unionu z pewnością tak. W 2020 roku zespoły te zmierzyły się ze sobą dwukrotnie (liga i puchar) i w obu lepszy był Bayer wygrywając 3:1 i 3:2. Czy i tym razem Leverkusen okaże się lepsze?

Union – zespół z Berlina w Bundeslidze dał się pokonać tylko dwa razy w piętnastu spotkaniach w tym sezonie, stąd też ich wysokie piąte miejsce. W domowych meczach w tym sezonie potrafili ograć Borussię Dortmund (2:1) oraz zremisować z Bayernem (1:1) będąc w tym meczu bardzo blisko wygranej. Joel Pohjanpalo, Max Kruse oraz Anthony Ujah są kontuzjowani.


Leverkusen – wygrana nad Eintrachtem w krajowym pucharze (3:1) przerwała serię trzech kolejnych spotkań bez wygranej (w tym dwie porażki). Jednak o przełamanie ligowej niemocy nie będzie łatwo, bo Union u siebie jest bardzo groźny w tym sezonie, o czym wspomniałem powyżej. Z urazami zmagają się m.in: Exequiel Palacios, Paulinho, Charles Aranguiz, Santiago Arias, Mitchell Weiser czy Karim Bellarabi.


Prognoza: starcie tych zespołów zapowiada się bardzo atrakcyjnie. W pięciu bezpośrednich meczach tych drużyn we wszystkich rozgrywkach zawsze triumfował Bayer, a w czterech z nich padało powyżej 3,5 gola. Tym co te dwie drużyny znakomicie potrafią robić to szybko rozpoczynać spotkania golami. Union w pierwszych dwóch kwadransach zdobył już dwanaście goli, a Leverkusen aż czternaście. Natomiast w meczach u siebie Union w pierwszym kwadransie zdobył sześć goli, a Bayer w delegacjach w tym samym okresie pięciokrotnie trafiał do siatki rywali. Proponowane typy na to spotkanie: 1. gol 1-27 (kurs 1,9).


Brak wyników wyszukiwania.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów