Czas
Kursy
1.01
1000

Urugwaj – Kolumbia: typy, kursy, zapowiedź (11.07.2024)

11.07.2024 02:00,
Autor zapowiedzi: Fortuna
pic

Urugwaj i Kolumbia od początku rozgrywek Copa America zanotowały po 3 zwycięstwa i 1 remis. Urugwaj przeszedł suchą stopą przez rozgrywki fazy grupowej, a w ćwierćfinale po karnych wygrał z Brazylią. Kolumbia również zremisowała właśnie z ekipą Canarinhos, a w ćwierćfinale pewnie poradziła sobie z Panamą. Kto zagra w finale Copa America?

Urugwaj

Przed rozpoczęciem rywalizacji w Copa America reprezentacja Urugwaju była stawiana na trzeciej pozycji w typach długoterminowych. Większe szanse na zwycięstwo w Copa America od tego zespołu miały jedynie Argentyna i Brazylia. Na etapie ćwierćfinału Urugwaj poradził sobie po rzutach karnych z Brazylią, dzięki czemu wyeliminował jednego z głównych faworytów. Kolejny czeka na Urusów już na etapie półfinału, gdzie zagrają z Kolumbią.

Urugwaj w dotychczasowych spotkaniach na Copa America zaliczył 3 zwycięstwa i jeden remis. Urusi wygrali wszystkie swoje mecze na etapie fazy grupowej, a najtrudniejszym zadaniem było pokonanie reprezentacji Stanów Zjednoczonych. Zwycięstwo w grupie nie zapewniło im jednak łatwego przeciwnika na etapie ćwierćfinału. Urugwaj zmierzył się z Brazylią, a o losach rywalizacji zdecydowały rzuty karne.

Statystyki
  • Urugwaj zachował czyste konto w 3 ostatnich spotkaniach.

  • Urugwaju w 2 ostatnich meczach zaliczył wynik na poniżej 1,5 gola.

  • Urugwaj jest niepokonany w 6 kolejnych spotkaniach.

  • Urugwaj ostatni raz wygrał z Kolumbią w 2020 roku.

Kolumbia

Przed startem tego turnieju reprezentacja Kolumbii była sporą zagadką. Mowa tutaj o zespole, który nie zakwalifikował się do ostatnich mistrzostw świata w Katarze, co było wielką niespodzianką. Kolumbia wydostała się jednak z tego kryzysu i gorszą formę ma już za sobą.

Aktualnie na koncie tej drużyny jest seria 11 zwycięstw w 12 kolejnych rozegranych meczach. Wyjątkiem jest zremisowany starcie przeciwko Brazylii na etapie fazy grupowej. Trzeba jednak zaznaczyć, że taki wynik dawał Kolumbii awans z pierwszego miejsca, więc nie musieli dążyć do tego, aby za wszelką cenę pokonać reprezentację Brazylii.

Ogólnie Kolumbijczycy są niepokonani we wszystkich rozgrywkach od 2022 roku, kiedy to przegrali z reprezentacją Argentyny w lutym. Statystyki ostatnich meczów bezpośrednich pomiędzy tymi drużynami wskazują, że 3 kolejne rywalizacje zakończyły się remisem w regulaminowym czasie gry.

Statystyki
  • Kolumbia nie wygrała w 6 ostatnich meczach z Urugwajem.

  • Ostatnie zwycięstwo reprezentacji Kolumbii z tym przeciwnikiem miało miejsce w 2014 roku.

  • Kolumbia wygrała 11 z 12 ostatnich meczów.

  • Reprezentacja Kolumbii strzeliła przynajmniej jedną bramkę w 12 ostatnich meczach.

Urugwaj – Kolumbia: typy bukmacherskie

Nasi analitycy nie mieli łatwego zadania z wystawieniem kursów na tę rywalizację. Aktualna oferta wskazuje, że minimalnie większe szanse na awans ma reprezentacja Kolumbii, jednak nasi klienci obstawiają chętniej na Urugwaj. Z jakiej propozycji warto tutaj skorzystać?

W poprzednim spotkaniu z udziałem reprezentacji Urugwaju udało nam się trafić typ z wysokim kursem na żółtą kartkę Manuela Ugarte. W tym przypadku pójdziemy jednak w stronę podwójnej szansy 0-0, ponieważ spodziewamy się zamkniętej rywalizacji.

Podwójna szansa 0-0 – 1.59

Sprawdź naszą ofertę, którą dla Ciebie przygotowaliśmy!