Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Valencia – Bilbao

29.6.2020,
Autor zapowiedzi:
pic

NA SZCZĘŚĆIE JUŻ W DOMU. To niesamowite jak wielką metamorfozę przechodzę gracze Valencii występując w delegacjach. Na boiskach rywali całkowicie tracą pewność siebie i ich wyniki są bardzo kiepskie, bo jak inaczej nazwać tylko 3 zwycięstwa w 16 meczach (w tym 10 porażek). Jednak u siebie to jedyna obok Realu i Barcelony drużyna, która nie przegrała meczu ligowego w tym sezonie! Czy ta passa zostanie podtrzymana po meczu z Bilbao?

Valencia – w zeszłym sezonie po 32. seriach spotkań Valencia miała na koncie tylko trzy punkty mniej (obecnie 46). Wyniki w ostatnich kolejkach dały temu klubowi możliwość gry w Lidze Mistrzów z 61 punktami na koncie. Jednak w obecnej kampanii ligowej tracą oni już osiem „oczek” do czwartej Sevilli. Jednak wielka różnica polegała na tym, że w zeszłym sezonie Valencia była drugą siłą pod względem punktowania na wyjazdach, a lepsza była tylko Barcelona. W tym sezonie Valencia w delegacjach to cień drużyny, bo jak inaczej nazwać 10 porażek w 16 meczach.


Bilbao – z kolei Baskowie poprzedni sezon zakończyli na ósmym miejscu tracąc szansę na grę w Europie w ostatniej kolejce. Obecnie są na dziewiątym miejscu i tracą dwa punkty do strefy europejskich pucharów. Ich dodatkową szansą jest finał Pucharu Króla, w którym zmierzą się z Realem Sociedad.


Prognoza: Valencia nie przegrała poprzednich sześciu spotkań z Bilbao w lidze (3 zwycięstwa i 3 remisy). Dodatkowo grając u siebie na Mestalla dali się pokonać we wszystkich rozgrywkach Baskom tylko jeden raz na dwanaście prób. Ostatnie cztery domowe mecze o stawkę z tym rywalem kończyły się triumfem „Nietoperzy”. Valencia u siebie w tym sezonie wygrała 9 z 16 spotkań, a pozostałe 7 to remisy. Co więcej w tych potyczkach stracili tylko 13 bramek. Z kolei Baskowie są podobni do Valencii pod względem punktowania u siebie, gdzie sięgnęli po 69% swoich wszystkich punktów. W delegacjach wygrali tylko 2 z 16 spotkań! Valencia u siebie strzeliła aż 62% bramek po przerwie, a Bilbao w tym samym czasie w delegacjach straciło aż 63% swoich goli. Proponowane typy na to spotkanie: spotkanie bez remisu - Valencia (kurs 1,6)/ Valencia strzeli gola w 2. połowie – TAK (kurs 1,88).


Brak wyników wyszukiwania.

Brak wyników wyszukiwania.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów