Czas
Kursy
1.01
1000

Valladolid – Gijon

28.01.2022 21:00,
Autor zapowiedzi:
pic

NAJLEPSI W OSTATNIM CZASIE. Valladolid od kilku dobrych miesięcy jest w zdecydowanie najwyższej formie z wszystkich zespołów drugiego poziomu rozgrywek w Hiszpanii. W piętnastu ostatnich potyczkach ligowych Valladolid odniósł dziesięć wygranych i stracił tylko 14 bramek. Ekipa pod wodzą trenera Pachety jest na najlepszej drodze, aby powrócić do LaLiga po spadku, który zanotowali w poprzednim sezonie. Valladolid wygrał siedem ostatnich konfrontacji przed własną publicznością. Czy gospodarze podtrzymają swoją bardzo dobrą serię?

Valladolid – trener Pacheta znany jest nawet w polskich realiach. Szkoleniowiec ten w sezonie 2013/14 prowadził Koronę Kielce. W tym sezonie jego podopieczni spisują się bardzo dobrze zajmując trzecie miejsce, ale strata do dwóch pierwszych zespołów wynosi tylko dwa punkty. Przed tym najbliższym spotkaniem szkoleniowiec gospodarzy stwierdził: To bardzo dobra drużyna, z serią pięciu meczów bez porażki, więc w piątek zobaczymy bardzo dobry mecz. Zapowiada się dojrzała i trudna gra, przeciwko Sportingowi, czyli zespołowi z dużym doświadczeniem, z długą historią. To zespół dobrze ułożony, z bardzo jasnymi filarami. El Hacen, Hugo Vallejo, Hervias oraz Joaquin z różnych powodów nie zagrają w tym najbliższym starciu.


Gijon – zespół David Gallego jest przed tym spotkaniem na dwunastej pozycji i notuje serię ośmiu kolejnych spotkań bez porażki w regulaminowym czasie gry we wszystkich rozgrywkach. Ich strata do miejsca barażowego wynosi sześć punków, więc cały czas mają o co grać: Musimy być sobą, pokazać osobowość. Z naszą taktyką będziemy mieli tyle samo szans, co oni, aby wygrać mecz. Oni są wyraźnym kandydatem do awansu i są w bardzo dobrej formie. Dla nas jest to mecz, aby zobaczyć na jakim poziomie jesteśmy i bardzo chcemy utrudnić im sprawę. Christian Rivera otrzymał pozytywni wynik testu na obecność koronawirusa i nie zagra w tym starciu.


Prognoza: Valladolid kapitalnie prezentuje się w ostatnich tygodniach na własnym stadionie, gdzie wygrali siedem poprzednich spotkań ligowych! Co więcej w tych wygranych meczach podopieczni popularnego Pachety stracili tylko dwa gole. Ogólnie w tym sezonie Valladolid wygrał u siebie 9 z 12 spotkań i poniósł tylko jedną porażkę. Z kolei Sporting to zespół, który w ofensywie nie spisuje się zbyt okazale. Tylko sześć drużyn w drugiej lidze hiszpańskiej strzeliło w tym sezonie mniej goli niż Sporting Gijon – 26. W 12 meczach wyjazdowych Sporting potrafił odnieść tylko dwa zwycięstwa strzelając w nich 12 goli. Proponowane typy na to spotkanie: zwycięstwo Valladolid i poniżej 4,5 gola (kurs 1,67).

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów