Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Venezia – Torino

27.09.2021 20:45,
Autor zapowiedzi:
pic

RĘKA JURICA. Torino będzie w tym sezonie bardzo niewygodnym rywalem dla wielu drużyn. Podobnie jak w zeszłym sezonie Verona, tak w tym Torino powinno być drużyną, która sprawi nie jedną niespodziankę. Po dwóch porażkach w pierwszych dwóch meczach z Atalantą i Fiorentiną (obie po 1:2) ekipa Ivana Jurica zdobyła siedem punktów w kolejnych trzech meczach, ale tak naprawdę powinna ich mieć dziewięć. Jednak chwila braku koncentracji sprawiła, że Lazio strzeliło wyrównującą bramkę w doliczonym czasie gry i to w dodatkowo z rzutu karnego (1:1). Widać, że zespół z Turynu zyskuje jakość prezentowaną przez nowego szkoleniowca.

Venezia – mimo tylko jednej wygranej w pierwszych pięciu meczach to Venezia notuje najlepszy start w ligowej kampanii w Serie A od sezonu 1962/63! Po porażce na San Siro, kiedy to Venezia potrafiła przez ponad godzinę bardzo dzielnie odpierać ataki rywali Paolo Zanetti stwierdził: Nie mam na co narzekać. Moja drużyna grała sercem. Gdy grasz w gry defensywne, ryzykujesz utratę bramek. Chcieliśmy zrobić wiele rzeczy, ale przekształcenie ich w rzeczywistość jest trudne. Lauri Ala-Myllymaeki, Luca Lezzerini, Luca Fiordilino, Ridgeciano Haps oraz Arnor Sigurdsson leczą urazy.


Torino – mocno słowa padły z ust szkoleniowca Ivana Jurica po starciu z Lazio: Nie pozwoliliśmy Lazio na praktycznie nic i zdominowaliśmy grę, ale byliśmy frajerami, gdy straciliśmy dwa takie punkty. Nie możemy oddać tego rodzaju przewagi, byłby to również nasz trzeci z rzędu mecz z czystym kontem. To był bardzo dobry występ, ale jestem zły z powodu wyniku i wciąż jesteśmy daleko od miejsca, w którym powinniśmy być. Torino staje się coraz bardziej stabilniejsze, co widać w osiąganych wynikach. Simone Zaza, Simone Edera, Andrea Belotti, Armando Izzo i Dennis Praet zmagają się z urazami.


Prognoza: Venezia przegrała 4 z 5 spotkań w tym sezonie notując bilans bramkowy 3:10. Z kolei Torino zdobyło siedem punktów w trzech ostatnich meczach pokazując wyraźnie rosnącą formę, dlatego też to goście wydają się lekkim faworytem tej rywalizacji. W domowych meczach Venezii w tym sezonie w pierwszych dwóch kwadransach padł tylko jeden gol. Z kolei w potyczkach wyjazdowych Torino w pierwszych trzydziestu minutach nie zanotowano żadnej bramki. Spodziewam się spokojnego początku tego starcia, takiego jakie miało miejsce w starciu Venezii z Milanem. Proponowane typy na to spotkanie: 1. gol - 28+ (kurs 2,09).

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów