Czas
Kursy
1.01
1000

Verona – Bologna

21.01.2022 20:45,
Autor zapowiedzi:
pic

OFENSYWNA MASZYNA. Ekipa prowadzona przez Igora Tudora prezentuje się bardzo atrakcyjnie dla praktycznie każdego kibica, nie tylko włoskiej piłki. Verona w 22 meczach zdobyła już 41 goli, co nigdy im się nie przytrafiło w całej historii na tym etapie sezonu ligowego! Ogólnie w ich meczach pada średnio 3,5 bramki na mecz. W aż 82% ich konfrontacji w Serie A zanotowano bramki obu zespołów. W trzech ostatnich bezpośrednich meczach z Bologną rozgrywanych w Weronie strzelono jedenaście bramek. Czy po raz kolejny w tym sezonie zobaczymy festiwal bramkowy w meczu Verony?

Verona – po kapitalnej serii pięciu kolejnych wygranych u siebie, m.in.: z Juventusem (2:1), Romą (3:2) czy Lazio (4:1) nadszedł troszkę gorszy okres przed własną publicznością dla tego zespołu. Kolejne pięć potyczek nie przyniosło im zwycięstwa. Mocno nieoczekiwana była szczególnie porażka u siebie z Salernitaną (1:2), czyli obecnie ostatnią drużyna w ligowej tabeli. Po tym starciu zmierzyli się z Sassuolo i efektownie wygrali 4:2. Po tym spotkaniu szkoleniowiec Verony powiedział: Powinniśmy strzelić siedem lub osiem goli. Czasami piłka nożna może cię ukarać za niewykorzystanie tych szans, tak jak widzieliśmy w zeszłym tygodniu w meczu z Salernitaną. To było dzisiaj całkowicie zasłużone zwycięstwo, prawdopodobnie nasz najlepszy występ w pierwszej połowie sezonu. Jeśli nie jedziesz z prędkością 100 km/h, będziesz walczył we współczesnym futbolu. Zdobywamy wiele bramek, ponieważ mamy utalentowanych zawodników, inaczej nie bylibyśmy tak skuteczni. Ferdinando Coppola, Gianluca Frabotta, Paweł Dawidowicz oraz Martin Hongla nie zagrają w tym starciu.


Bologna – cały czas z wieloma problemami kadrowymi mierzy się Sinisa Mihajlovic. Po przegranym meczu z Napoli (0:2) szkoleniowiec ten stwierdził: Chodzi o to, że nie trenowaliśmy prawidłowo przez ostatnie dwa tygodnie z powodu COVID i kontuzji. Nie jesteśmy w dobrej formie, a Napoli jest silniejsze, więc walka była normalna. Bologna przegrała 5 z 6 poprzednich spotkań ligowych i traci trzy punkty do najbliższego rywala.


Prognoza: w 11 meczach u siebie Verony w Serie A padło w sumie 37 goli w tej kampanii, a obie drużyny strzeliły bramki w dziewięciu z tych starć (w nich też padało powyżej 2,5 gola). Natomiast średnia goli, które padają w meczach wyjazdowych w lidze w przypadku meczów Bologny to 3,1. Trzy i więcej bramek zanotowano w 7 z 10 ich potyczek. W 2 z 3 poprzednich bezpośrednich starć tych zespołów rozgrywanych w Weronie zanotowano powyżej 2,5 gola. Proponowane typy na to spotkanie: powyżej 2,5 gola (kurs 1,77).

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów