Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Verona – Napoli

23.1.2021,
Autor zapowiedzi:
pic

DEFENSYWA GÓRĄ. W tym sezonie zarówno Verona, jak i Napoli mogą pochwalić się najbardziej szczelnymi formacjami defensywnymi w całej lidze. Verona w osiemnastu meczach straciła 17 goli, a zespół spod Wezuwiusza w siedemnastu potyczkach dał sobie strzelić zaledwie 16 goli, co jest najlepszym wynikiem w Serie A. Czy w bezpośredniej rywalizacji tych drużyn również gra defensywna będzie dominować?

Verona – dwadzieścia siedem zdobytych punktów po osiemnastu pierwszych meczach sezonu to najlepszy wynik tego zespołu do kampanii ligowej 2013/14, kiedy to zgromadzili 32 „oczka”. Ivan Juric z pewnością stworzył bardzo dobrze ułożony taktycznie zespół. Verona pod jego wodzą jest drugą siłą defensywną całej ligi tracąc zaledwie 17 goli w 18 meczach. Ronaldo Vieira, Federico Ceccherini, Andrea Favilli, Marco Benassi oraz Miguel Veloso leczą urazy.


Napoli – po trzech kolejnych wygranych meczach (dwa w lidze i jeden w Coppa Italia) Gennaro Gattuso i jego podopieczni musieli przełknąć „gorzką pigułkę” w postaci porażki w Superpucharze Włoch z Juventusem 0:2. Na pocieszenie dla szkoleniowca zespołu spod Wezuwiusza do kadry zespołu Napoli powraca Victor Osimhen, który ostatni mecz rozegrał jeszcze w listopadzie zeszłego roku. Później pauzował z powodu kontuzji, a następnie uzyskał pozytywny wynik na obecność koronawirusa. Ten powód również wyklucza z gry w niedzielnym spotkaniu Fabiana Ruiza.


Prognoza: w dziewięciu meczach Verona u siebie straciła tylko 9 goli. Ogólnie w całej Serie A są drugą defensywą całej ligi tracąc 17 bramek w 18 potyczkach. Z kolei Napoli w delegacjach nie ma sobie równych pod względem małej ilości straconych goli, gdyż w 8 meczach dali się przechytrzyć tylko sześć razy! Zespół z Neapolu jest zdecydowanie najlepiej broniącym zespołem tracąc 16 bramek w 17 starciach. W trzech poprzednich bezpośrednich konfrontacjach padało poniżej 2,5 gola. Proponowane typy na to spotkanie: poniżej 2,5 gola (kurs 2,02).


Brak wyników wyszukiwania.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów