Czas
Kursy
1.01
1000

Warta – Stal Mielec

24.10.2021 17:30,
Autor zapowiedzi:
pic

WIELKI KRYZYS panuje w zespole Warty od kilku dobrych tygodni. Wystarczy wspomnieć, że ostatni raz ekipa Piotra Tworka odniosła ligowe zwycięstwo 6 sierpnia. Od wygranej nad Górnikiem Łęczna (4:0) Warta przeżywa wielki zjazd formy, bo jak inaczej nazwać serię dziewięciu kolejnych spotkań (liga i krajowy puchar) bez wygranej, w tych siedem porażek oraz tylko jednym strzelonym golem! Czy ta fatalna seria zostanie przerwana w meczu ze Stalą?

Warta - Realnie podchodzimy do obecnej sytuacji. Zawodnicy czują powagę sytuacji. Wiemy, że to newralgiczny moment, żeby rywalem nam nie odskoczyli za daleko, bo ta różnica może być później trudna do dogonienia. Z drugiej strony nie możemy skupiać się na zakończeniu rozgrywek, tylko musimy przygotowywać się do najbliższych meczów, bo one mogą zmienić sytuację – stwierdził Piotr Tworek. Po bardzo niespodziewanym awansie przed dwoma sezonami oraz świetnej zeszłej kampanii w Ekstraklasie, w której zajęli piąte miejsce obecny okres jest bardzo trudny. Mateusz Kupczak będzie pauzował za nadmiar kartek. Natomiast Aleks Ławniczak jest kontuzjowany.


Stal Mielec – siedem zdobytych punktów w ostatnich trzech meczach to kapitalny wynik dla zespołu z Mielca. W tych wspominanych spotkaniach podopieczni Adama Majewskiego zdobyli aż osiem bramek, czyli ponad połowę wcześniejszego dorobku (obecnie mają 15 strzelonych goli). Przed starciem z Warta szkoleniowiec Stali stwierdził o rywalu: Stałe fragmenty gry są najmocniejszą stroną Warty. Na razie ten zespół przechodzi kryzys, nie będzie to dla nich łatwy mecz, podobnie jak dla nas. To zespół walczący, mający zawodników o dobrych warunkach fizycznych.


Prognoza: jak wspomniałem na wstępie Warta jest w olbrzymim dołku. Brak wygranej w kolejnych ośmiu meczach ligowych (w tym sześć porażek) i tylko jedna strzelona bramka w tym czasie (!) mówi bardzo wiele. Z drugiej strony Stal zaczęła prezentować się bardzo solidnie zdobywając siedem punktów w ostatnich trzech meczach. W tych potyczkach potrafili strzelić aż osiem bramek. Moim zdaniem nawet delikatne faworyzowanie w tym meczu Warty jest troszkę przesadzone. Spodziewam się, że ekipa z Mielca wywalczy przynajmniej jeden punkt. Proponowane typy na to spotkanie: zwycięstwo lub remis – Stal Mielec (kurs 1,58)/ spotkanie bez remisu - Stal Mielec (kurs 2,09).

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów