Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Watford-Reading

8.4.2021,
Autor zapowiedzi: Mirosław Dudek

Zapowiedzi

21.4.2021

pic

DOMOWA MOC SZERSZENI. Watford wygrał na Vicarage Road 6 meczów z rzędu i stracił w nich tylko jednego gola. To najlepsza domowa forma Szerszeni od października 1985 roku. Reading to wymagający rywal, walczy o miejsce w TOP6 i zdobywał bramki w każdym z ośmiu ostatnich spotkań ligowych. Czy i na Vicarage Road The Royals trafią do bramki rywali? Nie będzie o to łatwo, wszak Watford w tym sezonie zaliczył już 19 czystych kont, najwięcej spośród wszystkich klubów Championship.

Watford – po sześciu zwycięstwach z rzędu, Szerszenie zostały zatrzymane na Riverside Stadium, przez Middlesbrough, mecz zakończył się remisem 1:1. Szkoleniowiec Watford, Xisco Munoz ma nadzieję, że to była cenna lekcja dla jego zespołu: „Walczyliśmy dzisiaj, dawaliśmy z siebie wszystko, ale czasami masz problemy, kiedy spotykasz się z mocnym rywalem, w tej sytuacji trzeba być zadowolonym z jednego punktu. Teraz myślę tylko o tym, nad czym powinniśmy popracować, aby zagrać lepiej w następnym meczu.” Do gry powinien być gotowy Joao Pedro.

Reading – w świąteczny poniedziałek podopieczni Veljko Paunovica pokonali na Madejski Stadium Derby 3:1, a bramki dla The Royals zdobyli Michael Olise, George Puscs i Lucas Joao. Oto, co powiedział po tym meczu szkoleniowiec Reading: „To był dobry występ w każdym aspekcie gry. Pokazaliśmy wielką dojrzałość, a to bardzo obiecujące dla naszego zespołu. Pozostało 6 meczów do rozegrania, 6 meczów, które trzeba wygrać. Byliśmy skuteczni i wykonaliśmy bardzo dobrą robotę w defensywie. Straciliśmy gola, ale nie można było tego uniknąć. Z takich występów jestem zawsze zadowolony.” Wątpliwy jest występ Omara Richardsa. Kontuzjowani są Michael Morrison i John Swift.

Prognoza – kiedy te drużyny zmierzyły się jesienią na Madejski Stadium, wygrali gospodarze 1:0. To będzie pierwsze spotkanie pomiędzy tymi klubami na Vicarage Road od marca 2015 roku, kiedy to Szerszenie wygrały 4:1, ale wcześniej dwa razy z rzędu Reading wywoził komplet punktów z Watford. Podopieczni Xisco Munoza potrafią wykorzystywać atut własnego boiska, w tabeli uwzględniającej tylko mecze domowe Szerszenie są liderami z bilansem 16-2-2, a teraz notują fantastyczną serię 6 kolejnych zwycięstw na Vicarage Road, przy różnicy goli 14:1! Reading walczy o miejsce w strefie barażowej i z pewnością postawi twarde warunki gospodarzom, ale uważam, że Watford będzie kontynuował serię znakomitych rezultatów u siebie i wygra po raz siódmy z rzędu spotkanie domowe. Mój typ: zwycięstwo Watford – kurs 1,87.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów