Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Węgry – Francja

18.6.2021,
Autor zapowiedzi:
pic

WALEC RUSZYŁ. Bardzo pewnie i spokojnie tak naprawdę ograli Francuzi w pierwszym swoim meczu w grupie Niemców w Monachium (1:0). Ekipa trenera Didiera Deschampsa praktycznie cały czas miała ten mecz pod kontrolą i tak naprawdę najmniejszym nakładem sił potrafi zdusić tak niebezpieczną drużynę jak Niemcy. Z kolei Węgrzy również pozostawili po sobie dobre wrażenie z inauguracji, ale już nie z wyniku, gdyż przegrali 0:3 mimo tego, że do 84. minuty bezbramkowo remisowali.

Węgry – dobre wrażenie to jednak za mało. Odrobina braku koncentracji i mocno przypadkowa bramka zamknęła ekipie Marco Rossiego szanse na jakąkolwiek zdobycz punktową, co sprawia że szanse na wyjście z grupy dramatycznie spadły. Rezerwowy bramkarz reprezentacji Węgier Denes Dibusz powiedział, bramkarz Węgier: Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jaki mecz zagra przeciwko nam Francja. Jasne jest, że jeśli przyjrzymy się ich zawodnikom, Francuzi są prawdopodobnie najsilniejszą drużyną narodową, są mistrzami świata oraz awansowali do finału EURO 2016.


Francja - Didier Deschamps po wygraniu mistrzostwa świata w bardzo dobrym stylu rozpoczął walkę o kolejne trofeum i powtórzenie wyników z 1998 i 2000 roku, kiedy jako zawodnik wygrał najpierw Mundial, a następnie EURO. Widać, że powrót do zespołu Karima Benzemy nie wyrządził szkód, ale raczej dał pozytywnego kopa tej reprezentacji. Natomiast Raphael Varane dodał przed tą konfrontacją: To będzie bardzo trudny mecz rozegrany w upale dnia na pełnym stadionie. Nasi przeciwnicy będą grać, aby pozostać w rozgrywkach. Mają zupełnie inną perspektywą niż Niemcy, ale są też bardzo niebezpieczni i bardzo zmotywowani, więc będziemy musieli być skuteczni, znaleźć ich słabości i zachować formę defensywną.


Prognoza: „Trójkolorowi” są zdecydowanym faworytem tej rywalizacji i każda ich strata punktów w tej zbliżającej się konfrontacji byłaby olbrzymią sensacją. Dlatego też w tym starciu chciałem się skupić na indywidualnych osiągnięciach. Po pierwsze wspomniany Karima Benzema, który moim zdaniem będzie mocno obsługiwany w tym starciu, a widać, że jest w dobre formie. Po strzelonym golu, ostatecznie nie uznanym w meczu z Niemcami można było zobaczyć jak wielką radość sprawiło to całej drużynie bez wyjątku. Ostatni jego gol w drużynie narodowej miał miejsce w 2015 roku. Po drugie szybki jak wiatr, Kylian Mbappe, który w pierwszym spotkaniu z Niemcami był złapany na spalonych aż trzy razy, dlatego też spodziewam się, że przy jego szybkości kolejny raz może się powtórzyć taka sytuacja. Proponowane typy na to spotkanie: Liczba spalonych - Kylian Mbappe powyżej 0,5 (kurs 1,65)/ Karima Benzema strzeli gola – TAK (kurs 2,27).


Brak wyników wyszukiwania.

Brak wyników wyszukiwania.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów