Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Werder B.-Eintracht F.

2.6.2020,
Autor zapowiedzi: Mirosław Dudek
pic

DOMOWE PROBLEMY. Werder pokazuje, że broni nie złoży, walczy dzielnie o każdy punkt. Jeżeli w środę Werder pokona Eintracht, to wyprzedzi Dusseldorf i znajdzie się nad strefą spadkową. Warto zwrócić uwagę, że w każdym z trzech ostatnich spotkań Brema potrafiła zachować czyste konto. Wielkim problemem tej ekipy jest kiepska postawa na swoim boisku. Werder pozostaje bez ligowego zwycięstwa od 11 spotkań na swoim Weserstadion. Eintracht z kolei kiepsko spisuje się w delegacjach, gdzie przegrał 10 z 14 ostatnich meczów.

Werder – do gry powinien być gotowy Ludwig Augustinsson. Niepewny jest udział w tym meczu Milota Rashicy i Leonardo Bittencourta. Kontuzjowani są Niclas Fullkrug, Kevin Mohwald, Omer Toprak i Claudio Pizarro. Po zawieszeniu do gry powraca Milos Velijkovic. Znakomita postawa w ostatnich tygodniach, 7 punktów zdobytych w ostatnich trzech meczach, te wyniki pozwalają wierzyć, że jest realna szansa na utrzymanie. Aby utrzymać się w elicie, trzeba poprawić grę na swoim boisku. Werder nie potrafił strzelić gola w sześciu z siedmiu ostatnich meczów domowych, wyjątkiem był mecz z Bayer Leverkusen, przegrany 1:4.

Eintracht – zawieszony jest Lucas Torro. Po zawieszeniu powraca Stefan Ilsanker. Wątpliwy jest występ Goncalo Paciencii.  Do gry powinni być gotowi Gelson Fernandes, oraz Bas Dost. Frankfurt w tabeli uwzględniającej tylko mecze wyjazdowe zajmuje ostatnie miejsce, z dziesięcioma porażkami w 14 spotkaniach. Ciekawostką jest, że połowa z tych meczów zakończyła się wynikiem 2:1. Po wznowieniu rozgrywek, w czterech meczach z udziałem Eintrachtu padło aż 20 goli.

Prognoza – trudno wskazać faworyta tego meczu. Z jednej strony Werder gra ostatnio bardzo dobrze, zdobył 7 punktów w trzech ostatnich spotkaniach, ale na swoim boisku nie wygrał żadnego z 11 ostatnich spotkań ligowych. To spotkanie najgorszej ekipy w meczach domowych, przeciwko drużynie, która ma najgorszy bilans w spotkaniach wyjazdowych. Trudno też obstawiać typ na ilość goli. W trzech ostatnich meczach z udziałem Werderu padł tylko 1 gol, ale z kolei w ośmiu ostatnich meczach z udziałem Eintrachtu padały wyniki powyżej 2,5 gola. Eintracht strzelił też minimum 2 gole w każdym z trzech ostatnich meczów. Frankfurt w trzech ostatnich spotkaniach przeciwko Werder zdobywał regularnie po 2 gole. Mimo wszystko minimalnie większe szanse daję tu gospodarzom, którzy z wielką determinacją walczą o utrzymanie w Bundeslidze i robią to w ostatnich tygodniach bardzo skutecznie. Mój typ – Werder Brema, w bezpieczniejszym wariancie, spotkanie bez remisu, kurs 1,91.


Brak wyników wyszukiwania.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów