Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

West Ham-Doncaster

22.1.2021,
Autor zapowiedzi: Mirosław Dudek
pic

SPOTKANIE PO DZIEWIĘCIU LATACH. West Ham nie przegrał żadnego z pięciu ostatnich meczów przeciwko Doncaster, ale trzy z nich zakończyły się remisami. Wszystkie te spotkania miały miejsce na drugim poziomie rozgrywek, w latach 1957-2012. Doncaster wygrał tylko jedno z szesnastu spotkań w Pucharze Anglii mając za rywala klub z najwyższej klasy rozgrywek, 36 lat temu pokonał Q.P.R. 1:0. Jednak trzeba podkreślić, że zespół ten ma szansę awansować do V rundy Pucharu Anglii po raz drugi w trzech ostatnich edycjach. Nagroda za awans jest smakowita, występ na Old Trafford lub Anfield.  

West Ham – kontuzjowany jest Arthur Masuaku. Młoty notują kapitalny sezon, po 19-tu kolejkach Premier League zajmują siódme miejsce i mają zaledwie 2 punkty straty do będącego w TOP4 Liverpoolu. Oczywiście Premier League jest priorytetem, ale The Hammers mieli ciekawe losowanie i będą chcieli awansować do V rundy FA Cup, gdzie zmierzą się z Manchester United bądź Liverpoolem. W ostatnich 15-tu latach West Ham tylko dwukrotnie grał w ćwierćfinale Pucharu Anglii. Przypomnijmy, że to finalista Pucharu Anglii z roku 2006, kiedy to w dramatycznych okolicznościach, po rzutach karnych, przegrał z Liverpoolem.

Doncaster – menadżer Darren Moore ma do dyspozycji wszystkich graczy. Klub ten jest obecnie na czwartym miejscu w League One, ze stratą trzech punktów do lidera, Hull. Doncaster ma jednak jeden mecz zaległy i ma bardzo realne szanse, aby powalczyć o Championship, gdzie po raz ostatni występował w sezonie 2013/14. Piłkarze Doncaster będą maksymalnie zmobilizowani, aby sprawić tu niespodziankę, wszak w V rundzie będzie okazja, aby zagrać na jednym z dwóch legendarnych stadionów Old Trafford lub Anfield. Podopieczni Darrena Moore’a są w bardzo dobrej dyspozycji, wygrali 7 z 8 ostatnich spotkań.

Prognoza – trudno przypuszczać, aby będący w świetnej formie West Ham potknął się w Pucharze Anglii w starciu przeciwko ekipie z League One, Doncaster. Młoty są na fali, wygrali 4 mecze z rzędu, a w pięciu ostatnich spotkań stracili tylko jednego gola. Doncaster też jest w bardzo dobrej dyspozycji, przegrał tylko 1 z ośmiu spotkań, ale oczywiście, grał z dużo niżej notowanymi rywalami. To nie będzie łatwy mecz dla Młotów, ale jednak wyższa jakość jest po stronie klubu z Premier League, który powinien awansować, choć nie spodziewam się tutaj pogromu Doncaster. Mój typ: West Ham i poniżej 3,5 gola – kurs 1,96.


Brak wyników wyszukiwania.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów