Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

West Ham-West Bromwich

18.1.2021,
Autor zapowiedzi: Mirosław Dudek
pic

ATRAKCJE NA LONDON STADIUM? Mecze pomiędzy West Ham i West Bromwich rozgrywane w Londynie obfitują w gole. 7 ostatnich wizyt The Baggies na stadionach Młotów (Upton Park/LondonStadium) przyniosło aż 25 bramek w meczach Premier League i w każdym z tych spotkań obie drużyny strzelały gola. Czy i tym razem padnie dużo bramek? Śmiem wątpić, wszak Łukasz Fabiański i jego koledzy z obrony nie dali sobie wbić gola od czterech meczów w różnych rozgrywkach.  West Ham nie przegrał żadnego z dziewięciu ostatnich meczów ligowych z West Bromwich, ale aż 6 razy w tym czasie padał remis.

West Ham – do gry powinien być gotowy Michail Antonio. Kontuzjowany Masuaku. Po raz pierwszy od lutego 2014 roku West Ham może zaliczyć serię czterech meczów Premier League bez straty gola, co ciekawe wówczas Młoty prowadził obecny szkoleniowiec West Bromwich – Sam Allardyce. The Hammers dysponują piątą najlepszą defensywą w Premier League.  West Ham w tym sezonie pokonał już dwóch beniaminków – 1:0 Fulham i 2:1 Leeds, także w meczu przeciwko The Baggies, zdecydowanym faworytem są podopieczni Davida Moyesa. West Ham wygrał 3 pierwsze mecze w roku 2021, to najlepsze otwarcie roku od 63 lat! W ubiegłym sezonie na tym etapie rozgrywek Młoty miały o 10 punktów mniej.

West Bromwich – kontuzjowani są Grady Diangana, Conor Townsend, Karlan Grant i Matt Philips. Po zawieszeniu do gry powraca Conor Gallagher. W miniony weekend The Baggies wygrali pierwszy mecz pod wodzą Sama Allardyce'a, pokonując na wyjeździe w derby West Midlands, Wolverhampton 3:2. To był trzeci mecz wyjazdowy z rzędu, w którym The Baggies uniknęli porażki, wcześniej remisując na stadionach Manchester City i Liverpoolu. Tym niemniej sytuacja w tabeli jest wciąż bardzo poważna, West Bromwich jest na przedostatnim miejscu, ze stratą pięciu punktów do bezpiecznego Burnley. The Baggies nie potrafią zachować czystego konta od 10-ciu spotkań wyjazdowych w Premier League.

Prognoza – znakomita postawa West Ham, zwraca uwagę wyśmienita gra w defensywie Młotów, zespół ten zanotował czyste konta w czterech ostatnich meczach, w tym trzech ligowych. Coraz lepsze wyniki notują także The Hammers na swoim London Stadium, gdzie przegrali tylko 1 z 7 ostatnich spotkań (z Manchester United). West Bromwich wygrał w miniony weekend pierwszy raz pod wodzą Sama Allardyce'a, ale mocno wątpliwe, aby The Baggies byli w stanie będące na fali londyńskie Młoty. W tabeli uwzględniającej tylko 10 ostatnich spotkań, West Ham zajmuje 4-te miejsce w Premier League. Mój typ: zwycięstwo West Ham, kurs 1,62.🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów