Czas
Kursy
1.01
1000

Widzew – Lech

19.03.2023 17:30,
Autor zapowiedzi:
pic

POTYCZKA NA SZCZYCIE. Lech przeżywa obecnie kapitalny czas, oczywiście jeśli mówimy o europejskiej scenie. Wyeliminowanie szwedzkiego Djurgarden (5:0 w dwumeczu), który dał awans do ćwierćfinału Ligi Konferencji Europy to olbrzymi sukces Lecha, ale także całej polskiej piłki. Jednak zanim zmierza się z włoską Fiorentiną w kolejnej rundzie czeka ich starcie w Łodzi, gdzie zmierzą się z pozytywną niespodzianką tego sezonu, czyli Widzewem, który przed tym starciem traci tylko trzy „oczka” do trzeciego w tabeli mistrza Polski.

Widzew – w niesamowitych okolicznością podopieczni Janusza Niedźwiedzia potrafi urwać punkty w ostatnim meczu w Płocku, gdzie w szóstej minucie doliczonego czasu gry wyrównującego gola zdobył Jordi Sanchez (1:1). Widzew to bardzo dobrze poukładany zespół, który jednak w tym roku wygrał tylko 1 z 7 starć. Przed konfrontacją z Lechem szkoleniowiec Lecha powiedział: Spodziewamy się rotacji w składzie Lecha, który ma szeroką i wyrównaną kadrę. Rywal może wyjść drugim składem, który będzie równie silny. W takim meczu trzeba wznieść się na wyżyny. Pracujemy z meczu na mecz, w każdym poprawiamy pewne warianty. Jesteśmy świadomi swojej siły, wszystko okaże się w niedzielę. Fabio Nunes nie jest jeszcze w pełni zdrowia.


Lech – pytanie jaki zespół zobaczymy tym razem? Po meczach w Europie widzieliśmy w tym sezonie bardzo różne oblicza zespołu Johna van den Broma i pewnie w niedzielę ponownie dojdzie do kliku roszad. Jednak wracając do ostatniego meczu pucharowego trener mistrzów Polski stwierdził: Przyjechaliśmy tu z ogromną pewnością siebie i to było widać. Tak jak mówiłem przed spotkaniem, chcieliśmy zagrać otwarty futbol, jesteśmy wtedy bardzo niebezpieczni. To dla nas niesamowita noc. Wykonaliśmy bardzo dobrą robotę dla nas, dla kibiców, ale też dla polskiego futbolu. Nie może być lepiej. Michał Skóraś będzie pauzował za kartki.


Prognoza: Widzew wygrał w 2023 roku tylko jedno z siedmiu potyczek w lidze. Z drugiej jednak strony w tym czasie ponieśli tylko jedną porażkę (u siebie z Wartą 0:2). W 5 z 6 poprzednich starć Widzewa padało poniżej 2,5 gola. Z drugiej strony Lech w ostatnich tygodniach buduje swoją dobrą passę przede wszystkim na kapitalnej defensywie. W 12 spotkaniach w tym roku kalendarzowym we wszystkich rozgrywkach Lech w aż ośmiu z tych starć potrafił zachować czyste konto. Dodatkowo w 9 z ostatnich 11 bezpośredni meczów pomiędzy Widzewem i Lechem we wszystkich rozgrywkach zanotowano mniej niż trzy gole. Lech zachował czyste konto w 5 z ostatnich 6 meczów przeciwko Widzewowi. Proponowane typy: poniżej 3,0 goli (kurs 1,52)/ poniżej 2,5 gola (kurs 1,99).

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów