Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Wisła Płock – Zagłębie Lubin

14.5.2021,
Autor zapowiedzi:
pic

MISJA ZAKOŃCZONA. Trener Maciej Bartoszek został zatrudniony dokładnie na sześć spotkań z jednym celem, a mianowicie zachowania ekstraklasowego bytu. W ostatniej kolejce w Bielsku-Białej Wisła zremisowała 1:1, dzięki czemu przed ostatnią kolejką mają pięć punktów przewagi właśnie nad ostatnim rywalem. Natomiast Zagłębie cały czas ma nadzieję na skuteczną walkę na czwarte miejsce, do którego traci tylko jeden punkt.

Wisła Płock – po punkcie zdobytym w ostatnim meczu trener Bartoszek z pewnością poczuł duży oddech ulgi: Swoim zawodnikom chciałbym pogratulować. Może w końcówce nie było to najlepsze widowisko w naszym wykonaniu, ale dziś chodziło o wykonanie zadania i tego zawodnikom gratuluje, bo możemy cieszyć się już z pewnego utrzymania. Jednak nawet wypełnienie zadania nie daje pewności, że ten szkoleniowiec zachowa swoją posadę w Płocku w przyszłym sezonie. Damian Zbozień i Kamil Kruk będą pauzowali za kartki.


Zagłębie Lubin – faktem jest, że trzy ostatnie mecze ligowe „Miedziowi” grali z wymagającymi rywalami z samej czołówki (Pogoń 1:1, Śląsk 0:0 i Piast 2:2), ale zdobyli w nich tylko trzy punkty. Chociażby jeden lub dwa „oczka” więcej mogłyby dać czwarte miejsce. Karol Podliński, czyli strzelec dwóch goli w czterech ostatnich meczach „Miedziowych” wypowiedział się przed ostatnim meczem w tym sezonie: Przygotowujemy się na Wisłę Płock już od wtorku. Dla nas jest to mecz jak każdy inny. Nastawiamy się na walkę oraz na to, aby zdobyć tam trzy punkty. Nie chcemy się bronić, mamy zamiar narzucić swój styl gry i wygrać ten mecz.


Prognoza: może w pełni nie pokazują tego statystyki, ale będzie to spotkanie dwóch drużyn, które chcą atakować. Wisła jest już pewna utrzymania, więc trener Bartoszek będzie mógł w pełni zastosować swoją ofensywną taktykę. Z drugiej strony Zagłębie nadal ma szanse na czwarte miejsce, ale musi pokusić się o wygrana w Płocku i tak naprawdę nie ma nic do stracenia, a wiele do zyskania. Dlatego też z obu stron oczekuje dobrej i ofensywnej gry. Proponowane typy na to spotkanie: powyżej 2,5 gola (kurs 1,85).


Brak wyników wyszukiwania.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów