Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Wisła Płock – Śląsk

17.10.2020,
Autor zapowiedzi:
pic

DOMOWA SŁABOŚĆ. W tym sezonie ligowym podopieczni Radosława Sobolewskiego jeszcze nie potrafili w pełni cieszyć się po starciu na własnym stadionie. W trzech potyczkach sięgnęli tylko po jeden punkt, a trzeba pamiętać, że grali z dwoma beniaminkami, czyli Wartą (1:3) oraz Stalą Mielec (1:1). Z kolei Śląsk nadal kontynuuje swoją dobrą grę i wyniki z ostatniego sezonu. Przed tą serią spotkań Śląsk zajmuje czwarte miejsce tracąc tylko trzy punkty do lidera.

Wisła Płock – w czasie przerwy na mecze reprezentacji do zespołu z Płocka dołączył Airam Cabrera, czyli napastnik, który z bardzo dobrej strony pokazywał się w poprzednich latach w Koronie Kielce czy Cracovii. Teraz ma on pomóc w zwiększeniu skuteczności Wisły. Przed spotkaniem z zespołem z Wrocławia szkoleniowiec Wisły dodał: Śląsk Wrocław to przeciwnik, którego szanujemy, to drużyna na podobnym poziome, jak Raków Częstochowa. To zespół, który może pochwalić się bardzo wysoką skutecznością podań i dośrodkowań. Patrząc na statystyki zajmuje pod tym względem pierwsze miejsce w ekstraklasie. Jednak najważniejsze dla mnie jest to, abyśmy byli w stanie zrealizować to, co sobie założymy. Skupiamy się maksymalnie na sobie. Chcemy jak najlepiej zaprezentować się przed własną publicznością i w końcu wygrać mecz u siebie. Kontuzję nadal leczy Rafał Wolski.


Śląsk – początek rozgrywek to ponownie bardzo dobra postawa podopiecznych Vitezslava Lavicki. W pięciu meczach odnieśli trzy zwycięstwa i dali się pokonać tylko Pogoni tracąc bramkę z rzutu karnego w Szczecinie w ostatnich sekundach spotkania. W tym sezonie strzelając jedenaście bramek w pięciu meczach są trzecią siłą ofensywną całej ligi (wraz z Lechem). Nie lubię mówić o faworytach. Wiemy, że w Płocku czeka nas spotkanie dwóch drużyn, które mają swoją jakość. Przygotowujemy się jak zawsze, mamy szacunek do rywala, jednak najważniejsze jest to, jak my będziemy wyglądać na murawie – stwierdził czeski trener.


Prognoza: w trzech ostatnich meczach Wisły i Śląska obie drużyny strzelały gola i jednocześnie padało powyżej 2,5 bramki. W meczach Wisły średnio pada 2,8 bramki na mecz, a w potyczkach Śląska aż 3,4. Także w 3 z 4 ostatnich potyczek tych zespołów w Płocku widzieliśmy przynajmniej trzy bramki. Śląsk jest mocno nastawiony na atak, a Wisła pozyskując z reguły skutecznego na polskich boiskach Airama Cabrerę powinna być skuteczniejsza. Te atrybuty powinny dać bramki w tej rywalizacji. Proponowane typy na to spotkanie: powyżej 2,5 bramki (kurs 1,99).


Brak wyników wyszukiwania.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów