Czas
Kursy
1.01
1000

Wolfsburg – Lille

08.12.2021 21:00,
Autor zapowiedzi:
pic

ZWYCIĘZCA BIERZE WSZYSTKO. Kapitalnie ułożyła się sytuacja w tej wyrównanej grupie. Mimo tego, że Wolfsburg jest ostatni przed tą ostatnią kolejką ma nadal szansę na awans i to szansę bardzo realną. Wystarczy, że podopieczni Floriana Kohfeldta wygrają starcie z Lille, co sprawi, że wyprzedzą obecnego lidera tej grupy i zagwarantują sobie miejsce w fazie pucharowej Ligi Mistrzów. W ich pierwszym spotkaniu na stadionie Lille zanotowano bezbramkowy remis. Kto okaże się lepszy w tym decydującym starciu?

Wolfsburg - „Wilki” w ostatnich tygodniach nie mają najlepszej formy. Wystarczy wspomnieć, że przegrali 3 z 4 ostatnich spotkań we wszystkich rozgrywkach, a ostatnie zwycięstwo osiągnęli 6 listopada w meczu ligowym z Augsburgiem (1:0). Florian Kohfeldt przed tym spotkaniem powiedział: Lille jest silne. Jeśli wygrywasz z Sevillą na ich stadionie, masz coś do zaoferowania. Podobnie jak my, myślę, że przed Ligą Mistrzów, gdybyś powiedział im, że do awnsu potrzebują tylko zwycięstwa lub remisu wzięli by to w ciemno. I tak jak my, nie trafiają zbyt często do 1/8 finału tych rozgrywek. William i Admir Mehmedi są kontuzjowani, a za kartki zawieszony jest Lukas Nmecha.


Lille – w ostatnich dziesięciu meczach na wszystkich frontach podopieczni Jocelyna Gourvenneca przegrali tylko jeden raz w Paryżu z PSG (1:2) i to bardzo pechowo. To też pokazuje, że obecni mistrzowie Francji powoli wracają do swojej dyspozycji, którą czarowali w poprzednim sezonie. Szkoleniowiec Lille przed tą środową konfrontacją powiedział: Udało nam się dostać na szczyt grupy. To zaszczyt i odpowiedzialność. Nie chcę, żebyśmy zajmowali się kalkulacją. Musimy wspólnie grać wielką piłkę i to jest najważniejsze. My musi być zdeterminowany. Nie możemy się rozpraszać. Pozostańmy skoncentrowani, zdeterminowani. To mecz o wysoką stawkę. Musimy zachować spokój. Orestis Karnezis leczy uraz, a Xeka i Jonathan Bamba pauzują za nadmiar kartek.


Prognoza: zapowiada się bardzo emocjonujące spotkanie. Jeśli tylko gospodarze wygrają to starcie to na pewno wyprzedzą Lille (pierwszy mecz zakończył się wynikiem 0:0) mając na swoim koncie osiem punktów, a zważając, że Salzburg lub Sevilla stracą punkty to „Wilki” wywalczą awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów. W obecnej edycji tych rozgrywek Wolfsburg otrzymał najwięcej, bo aż 22 żółtych kartek, a Lille pod tym względem jest na drugim miejscu z 20 żółtymi kartkami na koncie. W pierwszym meczu pokazano osiem żółtych kartoników i jeden czerwony. Dodatkowo arbitrem tego starcia będzie Włoch Daniele Orsato, który w 10 z 13 poprzednich spotkań na wszystkich arenach, na których sędziował pokazywał co najmniej sześć żółtych kartek. Proponowane typy na to spotkanie: powyżej 5,5 żółtej kartki (kurs 1,77).

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów