Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Wolfsburg-B.Dortmund

22.5.2020,
Autor zapowiedzi: Mirosław Dudek
pic

O TYTUŁ I PUCHARY. Borussia Dortmund przed tygodniem pokazała, że wciąż liczy się w wyścigu o tytuł, pokonując aż 4:0 Schalke. Wolfsburg tymczasem walczy o grę w europejskich pucharach i jest niepokonany w lidze od siedmiu spotkań. W znakomitej formie jest pozyskany w styczniu napastnik Borussii Erling Holland, który strzelił 10 goli w 9 meczach Bundesligi. Borussia Dortmund 4 razy z rzędu wygrała na stadionie Wilków i w sobotę też jedzie do Wolfsburga w roli faworyta. Bilans bramkowy z ostatnich 4 meczów pomiędzy tymi klubami jest bardzo wymowny – 11:2 na korzyść Borussii.

Wolfsburg – po zawieszeniu do gry powraca najlepszy strzelec Wout Weghorst. Kontuzjowanii  są William, oraz Ignacio Camacho. Bliski powrotu do gry jest Josuha Guilavogu, oraz Yannick Gerhardt. Do gry powinni być gotowi Xaver Schlager, oraz Admir Mehmedi. Wolfsburg pnie się w gorę tabeli, jest niepokonany w 7 ostatnich meczach Bundesligi. Po wznowieniu rozgrywek Wolfsburg wygrał 2:1 w Augsburgu, zwycięską bramkę zdobył w doliczonym czasie gry Ginczek. Wilki zajmują szóste miejsce w tabeli i mają 2 punkty przewagi nad Freiburgiem, oraz Schalke.

Borussia Dortmund – kontuzjowani są Marco Reus, Emre Can, Dan Axel Zagadou, Axel Witsel, i Nico Schulz. Niepewny jest udział w tym meczu Giovanniego Reyny. Mecze z udziałem Dortmundu są zawsze bardzo atrakcyjne, w 15 z 17 ostatnich spotkań z udziałem tej drużyny padały wyniki powyżej 2,5 gola. Borussia Dortmund jest w znakomitej dyspozycji, wygrała 8 z 9 ostatnich meczów w Bundeslidze i z pewnością nie odpuści walki o tytuł, do samego finiszu rozgrywek. Warto zwrócić uwagę na świetną postawę defensywy BvB, która potrafiła zachować czyste konto w 5 z 7 ostatnich meczów ligowych.

Prognoza – faworytem tego spotkania są goście. Zastanawia szczególnie jedna statystyka, która mówi, że Borussia nie straciła gola w sześciu kolejnych meczach przeciwko Wolfsburgowi, to rzadkość jak na warunki Bundesligi. Osiem z dziewięciu ostatnich spotkań pomiędzy tymi klubami, kończyło się zwycięstwami klubu z Dortmundu, w czterech ostatnich meczach Borussia prowadziła już do przerwy. W 10 z 12 ostatnich meczów pomiędzy tymi klubami Borussia zdobywała minimum 2 gole. Proponowane typy: zwycięstwo Borussii Dortmund – kurs 1,84/Borussia Dortmund strzeli powyżej 1,5 gola – kurs 1,68.


Brak wyników wyszukiwania.

Brak wyników wyszukiwania.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów