Czas
Kursy
1.01
1000

Wolves-Norwich

15.05.2022 15:00,
Autor zapowiedzi: Mirosław Dudek
pic

GODNE POŻEGNANIE. To nie jest finisz, z którego byliby zadowoleni zarówno kibice Wilków, jak i Kanarków. Wolves przegrali cztery z pięciu ostatnich meczów, zdobyły w tym czasie tylko 1 punkt i prawdopodobnie nie zagrają w europejskich pucharach. Norwich spadł z Premier League i notuje teraz serię pięciu porażek z rzędu, tracąc w nich aż 18 bramek. Wolverhampton nigdy nie przegrał meczu domowego w najwyższej klasie rozgrywek goszcząc Kanarki i wątpliwe, aby coś się zmieniło w tym względzie.

Wolverhampton   – kontuzjowani są Romain Saiss, Daniel Podence, Max Kilman i Nelson Semedo.

Norwich   – niepewny jest udział w tym meczu Mathiasa Normanna i Christopha Zimmermanna. Kontuzjowani są Kenny McLean, Joshua Sargent, Ozan Kabak i Adam idah.

 

CIEKAWOSTKI STATYSTYCZNE:

Wolverhampton nigdy nie przegrał domowego meczu przeciwko w najwyższej klasie rozgrywek (8 zwycięstw i 2 remisy). W siedmiu z tych spotkań Wilki potrafiły zachować czyste konto.

Norwich nie wygrał żadnego z 5 ostatnich spotkań ligowych przeciwko Wolves (2 remisy i 3 porażki).

Norwich w tym sezonie wygrał już na Molineux Stadium, 1:0 w Pucharze Anglii. Po raz ostatni dwa zwycięstwa wyjazdowe nad jednym rywalem z Premier League Kanarki zanotowały w sezonie 2011/12, pokonując dwukrotnie West Bromwich.

Norwich wygrał tylko 1 z 20 ostatnich meczów Premier League rozgrywanych w niedzielę. Kanarki przegrały 6 ostatnich spotkań wyjazdowych w tym dniu, przy różnicy bramek 3:22.

Wolves przegrali już 9 domowych meczów w tym sezonie. Tylko 2 razy przegrali więcej spotkań u siebie w najwyższej klasie rozgrywek, 13 w sezonie 2011/12, oraz 11 w sezonie 1964/65.

Norwich w tym sezonie stracił już 78 goli. To niechlubny rekord Kanarków w najwyższej klasie rozgrywek.

 

Prognoza: o europejskich pucharach Wilki chyba mogą zapomnieć, ale przyjazd zdegradowanego Norwich to idealna okazja, aby powrócić na ścieżkę zwycięstw i pożegnać fanów na Molineux Stadium w dobrych nastrojach. Kanarki w 18-tu spotkaniach wyjazdowych zdobyły tylko 9 punktów, a w siedzibie Wilków nigdy nie wygrały w najwyższej klasie rozgrywek. Norwich przegrał też 5 ostatnich meczów z rzędu, tracąc w nich 18 bramek. Proponowane typy: Wolverhampton i powyżej 1,5 – kurs 1,81/Wolverhampton z handicapem 0:1 – kurs 2,28.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów