Czas
Kursy
1.01
1000

Fortuna bonus do 200 zł od drugiego depozytu


Fortuna bonus do 200 zł od drugiego depozytu

No dobra, skoro wiecie już z czym się je pierwszy zakład bez ryzyka to dlaczego nie mamy dać Wam czegoś więcej? Możecie to nazywać jak chcecie, ale my mówimy na to NAJLEPSZA OFERTA POWITALNA NA RYNKU. Od teraz każdy z graczy dostaje od Fortuny 200 zł (50% bonusu od drugiej wpłaty)! Sprawdź szczegóły.

Jak działa bonus do 200 zł od drugiego depozytu?

Po rejestracji i wykonaniu pierwszej wpłaty w Fortunie, w ciągu dwóch dni aktywuj bonus na swój drugi depozyt. Zrobisz to wchodząc na swoje konto, a następnie w sekcję bonusy na iKoncie gracza. Następnie w terminie 3 dni od aktywacji bonusu wpłać drugi depozyt i odbierz nagrodę.

Bonus do 200 zł od drugiego depozytu


Jak odebrać bonus do 200 zł od drugiego depozytu? - krok po kroku

1. Dokonaj pierwszej wpłaty. Po zalogowaniu w prawym górnym rogu kliknij przycisk "Depozyt." Następnie pojawi się okienko do dokonania pierwszej wpłaty.


Bonus do 200 zł od drugiego depozytu


2. Po wykonaniu pierwszej wpłaty w Fortunie na Twoim ekranie po około minucie pojawi się okienko z powiadomieniem o otrzymaniu bonusu. Należy go aktywować, klikając przycisk "Aktywuj." Upewnij się, że bonus został przypisany do Twojego konta. 


Bonus do 200 zł od drugiego depozytu


3. Wchodząc na swoje konto - w sekcje "Bonusy" możesz sprawdzić czy bonus został aktywowany oraz ile masz czasu do wykonania wpłaty.

 
Bonus do 200 zł od drugiego depozytu


4. Po dokonaniu drugiej wpłaty w sekcji "Bonusy" pojawi się informacja o depozycie oraz wartości bonusu. Bonus zostanie przyznany w punktach FKP.


Bonus do 200 zł od drugiego depozytu


5. W historii bonusów sprawdzisz ile dostałeś oraz kiedy bonus został wykorzystany.


Bonus do 200 zł od drugiego depozytuPytania i odpowiedzi 

Więcej ciekawych artykułów dotyczących różnego rodzaju bonusów czy promocji, przeczytasz na naszym blogu.

Regulamin promocji - „Bonus od drugiego depozytu"