Czas
Kursy
1.01
1000

High League II Kto zawalczy?


Emocje po pierwszej gali High League już opadły. Co dalej? Czy możemy spodziewać się gali numer dwa? Dla wszystkich fanów organizacji przygotowaliśmy ofertę z zakładami na walki niepotwierdzone do końca 2021 roku. Kogo zobaczymy na High League II? O co chodzi z zakładami na walki niepotwierdzone? Sprawdź!

High League - nowa organizacja na polskiej scenie MMA. Czym jest?

High League to polska federacja organizująca gale freakfightowe, założona przez rapera Malika Montanę. Na pierwszej gali można było zobaczyć różne osobistości z szeroko rozumianego świata internetu. 28 sierpnia 2021 roku na High League mogliśmy obserwować walki raperów, tiktokerów, youtuberów, piosenkarzy i gwiazd znanych z sieci i telewizji.

Kiedy odbędzie się High League II?

Po tak dużym sukcesie jaki odniosła pierwsza gala High League powstaje pytanie kiedy następna? Konkretna data i miejsce nie jest jeszcze znane, natomiast z pewnością możemy się domyślać, iż gala High League II się odbędzie! Mówi się, że do końca roku widzowie będą świadkami jeszcze co najmniej jednego wydarzenia związanego z High League. Dokładna data High League II ma być znana już niedługo!

Kto zawalczy na drugiej gali High League?

Oczywiście kto zawalczy na High League II nie jest jeszcze wiadome. na gali można się spodziewać dwóch zawodników, którzy niedawno zostali ogłoszeni na profilach High League:

  • Norbert "Dis" Gierczak → Gracz, streamer, youtuber, jedna z najpopularniejszych postaci polskiej sceny League of Legends. Streamer jest jedną z pierwszych osób, które spopularyzowały w naszym kraju rozgrywki w popularnego LoLa. Konflikt z Japczanem? Jak wiemy po swojej pierwszej walce na High League Jakub "Japczan" Piotrowicz w dosyć mocnych słowach wypowiadał się o Disie. Konflikt dwóch panów trwa już od jakiegoś czasu. Może pora rozwiązać go w oktagonie? Pożyjemy, zobaczymy.
  • Piotr czuuX Czupryn → Swoje pierwsze gameplaye z gry Minecraft nagrywał już w wieku ośmiu lat! Od 2015 roku nagrywa filmiki na youtube'a, gdzie zgromadził już ponad 600 tys. subskrybentów. Dzisiaj jest znany głównie ze swoich prób zaistnienia w hip-hopowym świecie. Nie tak dawno na swoim instagramowym story czuuX wyzwał do walki na High League innego popularnego rapera/youtubera a mianowicie Michała Rychlika znanego jako Young Multi. Ten jak narazie odmówił, jednak sytuacja pomiędzy dwoma influencerami jest bardzo napięta. Może czas by zluzować ją trochę w klatce?

High League II walki niepotwierdzone - o co chodzi w ofercie?

Specjalnie dla fanów pierwszej gali High League przygotowaliśmy ofertę z zakładami na wyniki walk niepotwierdzonych. O co chodzi? Mianowicie typer może postawić kto wygra daną walkę, a jeżeli walka nie zostanie ogłoszona i nie odbędzie się do końca roku 2021 to zakład zostanie zwrócony (anulowany). Proste, łatwe, a w dodatku nic nie tracisz! 

High League I

Pierwsza w historii gala High League miała miejsce 28 sierpnia 2021 w nadmorskiej Ergo Arenie.

Wyniki pierwszej gali High League:

  • Natalia "Natsu" Karczmarczyk (1-0) vs. Lexy Chaplin (0-1) → poprzez jednogłośną decyzję sędziów

  • Aniela "Lil Masti" Bogusz (3-0) vs. Ewa Brodnicka (0-1) → przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie

  • Adrian "Medusa" Salamon (2-0) vs. Maciej Rataj (1-2) → przez poddanie w trzeciej rundzie

  • Jakub "Japczan" Piotrowicz (1-0) vs. Bonus BGC (0-5) → poprzez jednogłośną decyzje sędziów

  • Łukasz "Lukas TV" Wdowiak vs. Sebastian "Bunio" Szabunio vs. Kamil Kossakowski → poprzez techniczne nokauty

  • Maciej "Big Jack" Jarema (1-0) vs. Jakub "Carlito" Olewiński (0-1) → poprzez techniczny nokaut w drugiej rundzie

  • Jakub Nowaczkiewicz (1-0) vs. Przemysław "Kolar" Kolarczyk (0-1) → poprzez techniczny nokaut w pierwszej rundzie


JAK OBSTAWIAĆ HIGH LEAGUE? SPRAWDŹ NASZ KRÓTKI PORADNIK!


Więcej ciekawych artykułów przeczytasz na naszym blogu.