Czas
Kursy
1.01
1000

KSW 70 co trzeba wiedzieć o nadchodzącej gali?


KSW 70 - co trzeba wiedzieć o kolejnej gali? Kto jest faworytem? Jak prezentuje się karta walk oraz kursy bukmacherskie?

Ależ ten czas leci! Kolejna, już 70 gala KSW odbędzie się 28 maja w Atlas Arenie w Łodzi. Starciem wieczoru będzie walka dwóch legend organizacji KSW. Na przeciw siebie staną Mariusz Pudzianowski oraz Michał Materla. Co trzeba wiedzieć o nadchodzącej gali KSW 70? Gdzie można oglądać transmisję z KSW 70? Jak wygląda karta walk? Kto jest faworytem pojedynków? Jak prezentują się typy oraz kursy bukmacherskie? Wszystko znajdziesz w artykule poniżej.

Gdzie obejrzeć KSW 70?

Galę KSW 70 będzie można obejrzeć jedynie na platformie Viaplay.

KSW 70 - kiedy odbędzie się gala?

Start gali KSW 70 będzie miał miejsce 28 maja 2022 o godzinie 20:00.

Gdzie odbędzie się KSW70?

Gala KSW 70 odbędzie się w Atlas Arenie w Łodzi.

Gdzie kupić bilety na galę KSW 70 w Łodzi?

Bilety na 70 galę KSW są dostępne w serwisie ebilet.pl

KSW 70 - gdzie obstawiać?

Najszerszą ofertę prematch i live na wydarzenia związane z KSW 70 znajdziesz na Fortunie. Fortuna z KSW związała się umową sponsoringową, a to zobowiązuje. W typach przed walką pojawia się wiele dodatkowych możliwości, co więcej oferta live jest także bardzo mocno rozbudowana. W trakcie walki typerzy mogą znaleźć ponad 20 różnego rodzaju zakładów dotyczących pojedynku! Przy starciach na galach KSW możesz obstawiać:

 • kto wygra,
 • liczbę rund,
 • w której rundzie zakończy się pojedynek,
 • w jaki sposób zakończy się walka,
 • w jaki sposób dany zawodnik wygra walkę.

Kto będzie walczył na KSW 70?

Karta walk na KSW 70:

 • 120.2 kg: Mariusz Pudzianowski (16-7, 11 KO) vs. Michał Materla (31-8, 11 KO)

Bitwa dwóch legend, starcie wieczoru na gali KSW 70. Obaj fighterzy na swoim koncie mają łącznie ponad 45 stoczonych pojedynków w KSW. Mariusz Pudzianowski na swoim koncie ma najwięcej nokautów w historii organizacji. W swoim ostatnim pojedynku na gali KSW 64 po ledwie 18 sekundach pokonał "Bombardiera," co daje Pudzianowi serię 4 zwycięskich walk. Natomiast Michał Materla to były mistrz wagi średniej, pierwszy zawodnik w historii KSW, który wygrał 20 starć w organizacji. Swój ostatni pojedynek stoczył na KSW 66, gdzie znokautował Jasona Radcliffe'a. W tej chwili ma serię 2 zwycięstw i czai się na kolejne, gdyż według bukmacherów faworytem walki wieczoru na KSW 70 jest właśnie Materla.

 • 120.2 kg: Ricardo Prasel (12-3, 4 KO) vs. Daniel Omielańczuk (25-12, 6 KO)

Powrót Daniela Omielańczuka do KSW po 13 latach! Mimo, iż popularny "Dańcio" stoczył zaledwie jedną walkę w KSW, to w swoim dorobku ma już 37 starć, z których wygrał aż 25. Omielańczuk ma za sobą również 9 występów w najlepszej organizacji na świecie - UFC, gdzie wygrał 4 na 9 swoich pojedynków. Wielki powrót Polakowi będzie chciał zepsuć 3 zawodnik rankingu wagi ciężkiej. Ricardo Prasel w swoim debiucie na KSW 68 rozprawił się z Michałem Kitą. Niemiec na KSW 70 będzie chciał podtrzymać passę i wygrać kolejną walkę. Omielańczuk natomiast do walki przystępuje po dwóch porażkach i zrobi wszystko by wrócić na zwycięskie tory.

 • 93.0 kg: Ivan Erslan (11-1, 7 KO) vs. Rafał Kijanczuk (11-4, 10 KO)

Kto wyjdzie zwycięsko z polsko-chorwackiego starcia w wadze półciężkiej na KSW 70? Ivan Erslan do tej pory pojawiał się na 3 galach KSW. 2 wygrane starcia przedzielił porażką na KSW 56, gdzie w walce o mistrzowski pas przegrał z Tomaszem Narkunem. Po drugiej stronie oktagonu stanie znany z bardzo mocnych uderzeń Rafał Kijanczuk. Popularny "Kijana" swój debiut w organizacji zaliczył na gali KSW 68 nokautując Yanna Kouadja. Zawodnik z Chełma ma na swoim koncie serie 3 zwycięstw. 10 z 11 wygranych kończył nokautem! Zapowiada się kawał dobrego pojedynku. W roli faworyta tego starcia stawiany jest Chorwat, dużo wskazuje również na to iż, walka zakończy się nokautem któregoś z fighterów.

 • 120.2 kg: Marek Samociuk (3-2) vs. Izu Ugonoh (1-1)
 • 93 kg: Damian Piwowarczyk (5-0) vs. Bartosz Leśko (11-2)
 • 83.9 kg: Radosław Paczuski (3-0) vs. Jason Wilnis (2-0)
 • 52.2 kg: Anita Bekus (5-2) vs. Roberta Zocco (3-3)
 • 83.9 kg: Albert Odzimkowski (11-6) vs. Tommy Quinn (8-5)
 • 70.3 kg: Łukasz Rajewski (11-7) vs. Francisco Barrio (9-2)

KSW 70 - Ekspert+

Dla fanów sportów walki mamy eksperckie wyzwanie związane z zakładami na MMA. EKSPERT+ to rodzaj zakładu, w którym Fortuna proponuje określoną liczbę walk do typowania. Jeżeli Klient prawidłowo wytypuje wszystkie starcia z postawionego kuponu otrzyma dodatkowy Bonus.


Sprawdź jakie promocje bukmacherskie przygotowaliśmy dla naszych użytkowników! Więcej ciekawych artykułów ze świata sportu znajdziesz na naszym blogu.