1.01
1000

Zwrot za pierwszy zakład do 600 PLN

W Fortunie zasady są proste. Wygrana albo zwrot stawki do 600 zł.

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz zwrócimy Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza.

Co to oznacza?

Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Jak to działa?

Stawiasz kupon np. za 150 zł:

• Wygrywasz – na Twoim koncie ląduje wygrana, której wysokość znajdziesz na kuponie.
  • Przegrywasz – 150 zł wraca na Twoje konto gracza.

Dodatkowo, za samą pełną rejestrację automatycznie otrzymujesz od nas 20 zł na grę, w postaci 2800 punktów punktów lojalnościowych, które możesz wymienić na zakłady sportowe. Spróbuj swoich sił i zagraj. Wygrana z kuponu zagranego za punkty FKP wypłacana jest w gotówce na konto. Nie musisz wielokrotnie obracać kwotą bonusu.

W tych rozgrywkach można typować na jednym kuponie zdarzenia z jednego meczu np.: kto wygra lub ile padnie bramek lub który zawodnik strzeli gola ORAZ liczbę żółtych kartek ORAZ liczbę rzutów rożnych ORAZ liczbę spalonych
Typy zakładów
Wszystko Mecz SUPEROFERTA+: mecz Liczba goli Obie drużyny strzelą gola Spotkanie/liczba goli Spotkanie/1.druzyna liczba goli Spotkanie/2.drużyna liczba goli Podwójna szansa (1.poł. lub mecz) 1.połowa Handicap 0:1 Handicap 1:0 Handicap 0:2 Handicap 2:0 Handicap 0:3 Handicap 3:0 Handicap 0:4 Handicap Spotkanie/obie drużyny strzelą gola Dokładny wynik 1.druzyna strzeli gola 2.drużyna strzeli gola Obie druzyny strzela gola i liczba goli będzie większa niż 2.5 Obie druzyny strzela gola i liczba goli będzie większa niż 3.5 Obie drużyny strzelą po 2 lub więcej goli Gol w obu połowach Spotkanie bez remisu 1.połowa/spotkanie 1.pol./spotkanie/liczba goli w spotkaniu 1.druzyna zdobędzie goli 2.drużyna zdobędzie goli Przedział goli 1.druzyna liczba goli 2.drużyna liczba goli 1.połowa liczba goli 2.połowa liczba goli Spotkanie/1.połowa liczba goli 1.druzyna 1.połowa liczba goli 2.drużyna 1.połowa liczba goli 1.druzyna 1.połowa dokładna liczba goli 2.drużyna 1.połowa dokładna liczba goli 1.połowa dokładna liczba goli 1.gol 1.gol-minuta 1.druzyna 1.gol-minuta 2.drużyna 1.gol-minuta 1.gol/spotkanie 2.połowa 1.druzyna 2.połowa liczba goli 2.drużyna 2.połowa liczba goli 1.druzyna 2.połowa dokładna liczba goli 2.drużyna 2.połowa dokładna liczba goli 2.połowa dokładna liczba goli 1.połowa/2.połowa Połowa z wiekszą liczbą goli 1.połowa liczba goli/2.połowa liczba goli Liczba goli P/N Dokładna liczba goli 1.druzyna dokładna liczba goli 2.drużyna dokładna liczba goli 1.połowa dokładny wynik 2.połowa dokładny wynik 1.druzyna Multiwynik 2.drużyna Multiwynik Będzie wynik w trakcie spotkania Nie będzie wyniku w trakcie spotkania Padnie gol-minuta Nie padnie gol-minuta 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania 1.połowa-padnie gol 2.połowa-padnie gol 1i2 drużyna strzeli gola w obu połowach 1.druzyna strzeli gola w obu połowach 2.drużyna strzeli gola w obu połowach Obie drużyny strzelą gola w tej samej połowie Obie drużyny strzelą gola w 1.połowie Obie drużyny strzelą gola w 2.połowie 1.druzyna strzeli gola w 1.połowie 2.drużyna strzeli gola w 1.połowie 1.druzyna strzeli gola w 2.połowie 2.drużyna strzeli gola w 2.połowie 1.druzyna wygra do zera 2.drużyna wygra do zera 1.druzyna wygra obie połowy 2.drużyna wygra obie połowy 1.druzyna wygra przynajmniej jedna połowę 2.drużyna wygra przynajmniej jedna połowę 1.połowa 1.gol 2.połowa 1.gol