Liczy się bramki zdobyte przez podane drużyny w regulaminowym czasie gry

1.08
20.9.
17:30

SPECJALNE | Korona K.-Wisla K.

zaklady specjalne na strzelcow nie sa zwracane jezeli zawodnik nie wystapi, zaklad specjalny jest wygrany albo przegrany

- tak Więcej data
wynik 1.polowy 0:0 i wynik całego spotkania 2:2 69577 liczy się regulaminowy czas gry
100
20.9.
20:45
wynik 1.połowy 2:0 i wynik całego spotkania 2:1 69578 liczy się regulaminowy czas gry
20:45
J.Kielb - strzeli 1.bramkę i wynik całego spotkania 3:1 69581 liczy się regulaminowy czas gry
75
20.9.
20:45
45
20.9.
20:45
Carlitos - strzeli 1.bramkę i wynik całego spotkania 1:2 69583 liczy się regulaminowy czas gry

21:00
S.Aguero - strzeli 1.bramkę i wynik całego spotkania 0:2 69684 liczy się regulaminowy czas gry
20
20.9.
21:00
40
20.9.
21:00
R.Sterling - strzeli bramke i wynik calego spotkania 0:1 69686 liczy się regulaminowy czas gry
21:00
I.Gundogan - strzeli bramkę zza pola karnego 69690 liczy się regulaminowy czas gry

Pilka nozna | Polska - puchar

Gornik Z. - Sandecja N.S. 598 live Polsat Sport / SUPEROFERTA - Zagraj wyzszy kurs

Pilka nozna | 1.Hiszpania

mecz ilosc bramek spotkanie/ilosc bramek spotkanie/1.pol. ilosc bram... podwojna szansa 1.polowa 1.polowa ilosc bramek 1.pol. 1.druzyna dokladna i... 1.polowa dokladna ilosc bra... 1.druzyna strz.gola 2.druzyna strz.gola obie druzyny strz.gola spotkanie/obie druzyny strz... obie druzyny strzela bramke... handicap 0:1 handicap 1:0 handicap 0:2 handicap 2:0 handicap 0:3 handicap 3:0 spotkanie bez remisu 1.polowa/koniec 1.druzyna zdobedzie bramek 2.druzyna zdobedzie bramek przedzial bramek 1.druzyna il.bramek 2.druzyna il.bramek 1.bramka 1. bramka-minuta 1.bramka-minuta 1.druzyna 1.bramka-minuta 2.druzyna 1.bramka-minuta 1.bramka/koniec 2.polowa 2.polowa ilosc bramek 2.pol. 1.druzyna dokladna i... 2.pol. 2.druzyna dokladna i... 2.polowa dokladna ilosc bra... 1.polowa/2.polowa polowa z wieksza il.bramek dokladna ilość bramek 1.druzyna dokladna ilość br... 2.druzyna dokladna ilość br... dokladny wynik 1.pol. dokladny wynik 2.pol. dokladny wynik padnie bramka - minuta nie padnie bramka - minuta 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania padnie bramka w 1.pol. padnie bramka w 2.pol. 1.druzyna strz.gola w obu p... 2.druzyna strz.gola w obu p... 1i2 druz.strz.gola w obu po... 1.druzyna strz.gola w 1.pol... 2.druzyna strz.gola w 1.pol... 1.druzyna strz.gola w 2.pol... 2.druzyna strz.gola w 2.pol... 1.druzyna wygra do zera 2.druzyna wygra do zera 1.druzyna wygra obie polowy 2.druzyna wygra obie polowy 1.druzyna wygra przynajmnie... 2.druzyna wygra przynajmnie... Strzeli gola (musi wystąpić...