BONUS: 50 000zł. Zagraj 10 spotkań, traf wszystkie, walcz o bonus! Stawka 10zł.

2
21.3.
16:00

Piłka nożna | Kwalifikacje ME

Mecz SUPEROFERTA+: mecz Liczba goli Spotkanie/liczba goli 1.drużyna strzeli gola 2.drużyna strzeli gola Obie drużyny strzelą gola Spotkanie/obie drużyny strz... Podwójna szansa (1.poł. lub... 1.połowa Spotkanie bez remisu 1.połowa/spotkanie Handicap 0:1 Handicap 1:0 Handicap 0:2 Handicap 2:0 Handicap 0:3 Handicap 3:0 1.drużyna zdobędzie goli 2.drużyna zdobędzie goli Przedział goli 1.drużyna liczba goli 2.drużyna liczba goli Obie druzyny strzela gola i... Spotkanie/1.połowa liczba g... 1.połowa liczba goli 1.drużyna 1.połowa dokładna... 2.drużyna 1.połowa dokładna... 1.połowa dokładna liczba go... 1.gol 1.gol-minuta 1.drużyna 1.gol-minuta 2.drużyna 1.gol-minuta 1.gol/spotkanie 2.połowa 2.połowa liczba goli 2.polowa liczba goli 1.drużyna 2.połowa dokładna... 2.drużyna 2.połowa dokładna... 2.połowa dokładna liczba go... 1.połowa/2.połowa Połowa z wiekszą liczbą gol... 1.drużyna dokładna liczba g... 2.drużyna dokładna liczba g... Dokładny wynik 1.połowa dokładny wynik 2.połowa dokładny wynik Padnie gol-minuta Nie padnie gol-minuta 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania 1.połowa-padnie gol 2.połowa-padnie gol 1.drużyna strzeli gola w ob... 2.drużyna strzeli gola w ob... 1i2 drużyna strzeli gola w ... Obie drużyny strzelą gola w... Obie drużyny strzelą gola w... 1.drużyna strzeli gola w 1.... 2.drużyna strzeli gola w 1.... 1.drużyna strzeli gola w 2.... 2.drużyna strzeli gola w 2.... 1.drużyna wygra do zera 2.drużyna wygra do zera 1.drużyna wygra obie połowy 2.drużyna wygra obie połowy 1.drużyna wygra przynajmnie... 2.drużyna wygra przynajmnie... Rzut karny Czerwona kartka Liczba zółtych kartek 1.drużyna liczba żółtych ka... 2.drużyna liczba żółtych ka... 1.połowa liczba żółtych kar... 1.drużyna 1.połowa liczba z... 2.drużyna 1.połowa liczba z... 2.połowa liczba żółtych kar... 1.drużyna 2.połowa liczba z... 2.drużyna 2.połowa liczba z... Liczba rzutów rożnych 1.drużyna liczba rzutów roż... 2.drużyna liczba rzutów roż... 1.połowa liczba rzutów rożn... 1.drużyna 1.połowa liczba r... 2.drużyna 1.połowa liczba r... 2.połowa liczba rzutów rożn... 1.drużyna 2.połowa liczba r... 2.druzyna 2.połowa liczba r... 1.połowa 1.bramka 2.połowa 1.bramka Strzeli gola (musi wystąpić...

Piłka nożna | Spotkania towarzyskie

Mecz SUPEROFERTA+: mecz Liczba goli Spotkanie/liczba goli 1.drużyna strzeli gola 2.drużyna strzeli gola Obie drużyny strzelą gola Spotkanie/obie drużyny strz... Podwójna szansa (1.poł. lub... 1.połowa Spotkanie bez remisu 1.połowa/spotkanie Handicap 0:1 Handicap 1:0 Handicap 0:2 Handicap 2:0 Handicap 0:3 Handicap 3:0 1.drużyna zdobędzie goli 2.drużyna zdobędzie goli Przedział goli 1.drużyna liczba goli 2.drużyna liczba goli Obie druzyny strzela gola i... Spotkanie/1.połowa liczba g... 1.połowa liczba goli 1.drużyna 1.połowa dokładna... 2.drużyna 1.połowa dokładna... 1.połowa dokładna liczba go... 1.gol 1.gol-minuta 1.drużyna 1.gol-minuta 2.drużyna 1.gol-minuta 1.gol/spotkanie 2.połowa 2.połowa liczba goli 2.polowa liczba goli 1.drużyna 2.połowa dokładna... 2.drużyna 2.połowa dokładna... 2.połowa dokładna liczba go... 1.połowa/2.połowa Połowa z wiekszą liczbą gol... Dokładna liczba goli 1.drużyna dokładna liczba g... 2.drużyna dokładna liczba g... Dokładny wynik 1.połowa dokładny wynik 2.połowa dokładny wynik Padnie gol-minuta Nie padnie gol-minuta 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania 1.połowa-padnie gol 2.połowa-padnie gol 1.drużyna strzeli gola w ob... 2.drużyna strzeli gola w ob... 1i2 drużyna strzeli gola w ... Obie drużyny strzelą gola w... Obie drużyny strzelą gola w... 1.drużyna strzeli gola w 1.... 2.drużyna strzeli gola w 1.... 1.drużyna strzeli gola w 2.... 2.drużyna strzeli gola w 2.... 1.drużyna wygra do zera 2.drużyna wygra do zera 1.drużyna wygra obie połowy 2.drużyna wygra obie połowy 1.drużyna wygra przynajmnie... 2.drużyna wygra przynajmnie... 1.połowa 1.bramka 2.połowa 1.bramka