zakład na dokładny wynik setów spotkania
3:0oznacza zakończenie spotkania wynikiem 3:03:0
3:1oznacza zakończenie spotkania wynikiem 3:13:1
3:2oznacza zakończenie spotkania wynikiem 3:23:2
2:3oznacza zakończenie spotkania wynikiem 2:32:3
1:3oznacza zakończenie spotkania wynikiem 1:31:3
0:3oznacza zakończenie spotkania wynikiem 0:30:3

handicap punktowy
zakład, w którym przed rozpoczęciem spotkania dopisujemy dodatkowo określoną liczbę punktów do podanego zespołu, np: 8,5, 10,5 czy 2,5 punktów
1oznacza wygraną zespołu wymienionego w ofercie zakładów na pierwszym miejscu uwzględniając dopisany handicap
2oznacza wygraną zespołu wymienionego w ofercie zakładów na drugim miejscu uwzględniając dopisany handicap

handicap setowy
zakład, w którym przed rozpoczęciem spotkania dopisujemy dodatkowo określoną liczbę setów do podanego zespołu, w siatkówce dodaje się 1,5 lub 2,5 seta.

ilosc punktow
zakład na ilość punktów zdobytych przez obie drużyny w spotkaniu, w siatkówce granica ta określana jest osobno dla każdego spotkania, np: 175,5
-oznacza liczbę punktów poniżej wyznaczonej granicy175,5 - 25:15, 25:16, 25:14
+oznacza liczbę punktów powyżej wyznaczonej granicy175,5 - 25:23, 22:25, 21:25, 25:20, 15:12

zakład na to czy łączna ilość punktów w spotkaniu będzie liczbą parzystą czy też liczbą nieparzystą

zakład na wynik spotkania.
1oznacza wygraną drużyny wymienionej w ofercie zakładów na pierwszym miejscu (w większości przypadków chodzi o drużynę gospodarzy)3:0, 3:1, 3:2
2oznacza wygraną drużyny wymienionej w ofercie zakładów na drugim miejscu (w większości przypadków chodzi o drużynę gości)0:3, 1:3, 2:3

1.druzyna zdobedzie pkt
zakład na ilość punktów zdobytych w spotkaniu przez drużynę wymienioną w ofercie zakładów na pierwszym miejscu np: 95,5
-oznacza liczbę punktów poniżej wyznaczonej granicy95,5 - 25:20, 25:16, 25:21

1.set
zakład na wynik pierwszego seta spotkania
1oznacza wygraną pierwszego seta przez drużynę wymienioną w ofercie zakładów na pierwszym miejscu25:18, 25:13, 27:25
2oznacza wygraną pierwszego seta przez drużynę wymienioną w ofercie zakładów na drugim miejscu15:25, 13:25, 27:29
- jeżeli spotkanie zostanie przerwane po 1.secie zakład na 1.set pozostaje ważny

1.set handicap punktowy
zakład, w którym przed rozpoczęciem 1. seta spotkania dopisujemy dodatkowo określoną liczbę punktów do podanego zespołu, np: 2,5 punktów
1oznacza wygraną w 1. secie drużyny wymienionej w ofercie zakładów na pierwszym miejscu uwzględniając dopisany handicap
2oznacza wygraną w 1. secie drużyny wymienionej w ofercie zakładów na drugim miejscu uwzględniając dopisany handicap

1.set ilosc punktow
zakład na ilość punktów zdobytych przez obie drużyny w 1. secie spotkania, w siatkówce granica ta określana jest osobno dla każdego spotkania, np: 44,5
-oznacza liczbę punktów poniżej wyznaczonej granicy44,5 - 25:16
+oznacza liczbę punktów powyżej wyznaczonej granicy44,5 - 27:25

zakład na to czy łączna ilość punktów w 1. secie spotkania będzie liczbą parzystą czy też liczbą nieparzystą
parz.oznacza parzystą ilość punktów25:15
niep.oznacza nieparzystą ilość punktów25:20
- jeżeli spotkanie zostanie przerwane po 1.secie zakład na 1.set ilość punktów pozostaje ważny
-

1.set kto pierwszy zdobędzie 5 punktów
zakład na to, która drużyna jako pierwsza zdobędzie 5 punktów w spotkaniu
1oznacza, że 5 punktów jako pierwsza zdobędzie drużyna wymieniona w ofercie zakładów na pierwszym miejscu5:0, 5:1, 5:2, 5:3, 5:4
2oznacza, że 5 punktów jako pierwsza zdobędzie drużyna wymieniona w ofercie zakładów na drugim miejscu0:5, 1:5, 2:5, 3:5, 4:5

1.set kto pierwszy zdobędzie 10 punktów
zakład na to, która drużyna jako pierwsza zdobędzie 10 punktów w spotkaniu
1oznacza, że 10 punktów jako pierwsza zdobędzie drużyna wymieniona w ofercie zakładów na pierwszym miejscu10:4, 10:6, 10:9
2oznacza, że 10 punktów jako pierwsza zdobędzie drużyna wymieniona w ofercie zakładów na drugim miejscu5:10, 7:10, 8:10

1.set kto pierwszy zdobędzie 15 punktów
zakład na to, która drużyna jako pierwsza zdobędzie 15 punktów w spotkaniu

1.set kto pierwszy zdobędzie 20 punktów
zakład na to, która drużyna jako pierwsza zdobędzie 20 punktów w spotkaniu

1.set/spotkanie
zakład na wynik pierwszego seta i wynik końcowy spotkania
1/1oznacza zwycięstwo w pierwszym secie oraz w całym spotkaniu zespołu wymienionego w ofercie zakładów na pierwszym miejscu25:17/3:1
2/1oznacza zwycięstwo w pierwszym secie zespołu, który w ofercie jest podany na drugim miejscu, oraz zwycięstwo w całym spotkaniu zespołu, który w ofercie jest podany na pierwszym miejscu13:25/3:2
1/2oznacza zwycięstwo w pierwszym secie zespołu, który w ofercie jest podany na pierwszym miejscu, oraz zwycięstwo w całym spotkaniu zespołu, który w ofercie jest podany na drugim miejscu25:23/1:3
2/2oznacza zwycięstwo w pierwszym secie oraz w całym spotkaniu zespołu wymienionego w ofercie zakładów na drugim miejscu24:26/0:3

2.druzyna zdobedzie pkt
zakład na ilość punktów zdobytych w spotkaniu przez drużynę wymienioną w ofercie zakładów na drugim miejscu np: 90,5
-oznacza liczbę punktów poniżej wyznaczonej granicy90,5 - 20:25, 16:25, 21:25
+oznacza liczbę punktów powyżej wyznaczonej granicy90,5 - 20:25, 25:20, 25:27, 23:25

2.set
zakład na wynik drugiego seta spotkania
1oznacza wygraną drugiego seta przez drużynę wymienioną w ofercie zakładów na pierwszym miejscu25:18, 25:13, 27:25
2oznacza wygraną drugiego seta przez drużynę wymienioną w ofercie zakładów na drugim miejscu15:25, 13:25, 27:29
-

2.set handicap punktowy
1oznacza wygraną w 2. secie zespołu wymienionego w ofercie zakładów na pierwszym miejscu uwzględniając dopisany handicap
2oznacza wygraną w 2. secie zespołu wymienionego w ofercie zakładów na drugim miejscu uwzględniając dopisany handicap
-

2.set ilosc punktow

3.set
zakład na wynik trzeciego seta spotkania
1oznacza wygraną trzeciego seta przez drużynę wymienioną w ofercie zakładów na pierwszym miejscu25:18, 25:13, 27:25
2oznacza wygraną trzeciego seta przez drużynę wymienioną w ofercie zakładów na drugim miejscu15:25, 13:25, 27:29