Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby uzyskać więcej informacji, zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Cookies. Ok

Aby wykorzystać wszystkie możliwości oraz funkcje, należy włączyć Javascript. Instrukcje

Zakłady
Ligi

MMA

MMA | UFC

Więcej
Zwyciezca 1 2 Więcej data
Ferguson T. - Cerrone D. 7033 UFC 238, Chicago (USA)
1.53
2.34
+-1
8.6.
22:00
Cejudo H. - Moraes M. 7401 UFC 238, Chicago (USA)
1.94
1.77
+-1
8.6.
22:00
Shevchenko V. - Eye J. 7402 UFC 238, Chicago (USA)
1.1
5.81
+-1
8.6.
22:00
Rivera J. - Yan P. 7403 UFC 238, Chicago (USA)
2.94
1.35
+-1
8.6.
22:00
Tuivasa T. - Ivanov B. 7404 UFC 238, Chicago (USA)
1.6
2.2
+-1
8.6.
22:00
Suarez T. - Ansaroff N. 7405 UFC 238, Chicago (USA)
1.13
5.1
+-1
8.6.
22:00
Lamas R. - Kattar C. 7406 UFC 238, Chicago (USA)
2.03
1.7
+-1
8.6.
22:00
Munhoz P. - Sterling A. 7490 UFC 238, Chicago (USA)
1.99
1.73
+-1
8.6.
22:00
Chookagian K. - Calderwood J. 7491 UFC 238, Chicago (USA)
2.07
1.67
+-1
8.6.
22:00
Kowalkiewicz K. - Grasso A. 7890 UFC 238, Chicago (USA)
1.6
2.2
+-1
8.6.
22:00
Masvidal J. - Askren B. 7226 UFC 239, Las Vegas (USA)
2.41
1.5
+-1
6.7.
22:00
O Malley S. - Vera M. 7227 UFC 239, Las Vegas (USA)
1.6
2.2
+-1
6.7.
22:00
Marshmam J. - Shahbazyan E. 7228 UFC 239, Las Vegas (USA)
3.21
1.3
+-1
6.7.
22:00
Chiesa M. - Sanchez D. 7229 UFC 239, Las Vegas (USA)
1.4
2.73
+-1
6.7.
22:00
Jones J. - Santos T. 7446 UFC 239, Las Vegas (USA)
1.1
5.81
+-1
6.7.
22:00
Nunes A. - Holm H. 7447 UFC 239, Las Vegas (USA)
1.25
3.56
+-1
6.7.
22:00
Ngannou F. - Dos Santos J. 7449 UFC 239, Las Vegas (USA)
1.45
2.55
+-1
6.7.
22:00
Blachowicz J. - Rockhold L. 7456 UFC 239, Las Vegas (USA)
2.3
1.55
+-1
6.7.
22:00
Cormier D. - Miocic S. 7134 UFC 241, Anaheim (USA)
1.65
2.11
+-1
17.8.
22:00
Romero Y. - Costa P.H. 7135 UFC 241, Anaheim (USA)
1.45
2.55
+-1
17.8.
22:00
Diaz N. - Pettis A. 7136 UFC 241, Anaheim (USA)
2.03
1.7
+-1
17.8.
22:00

MMA | UFC FIGHT NIGHT

Więcej
Zwyciezca 1 2 Więcej data
Malecki B. - Santana E. 7025 UFC FIGHT NIGHT, Stockholm (Sweden)
1.93
1.78
+-1
1.6.
19:00
Stosic D. - Clark D. 7028 UFC FIGHT NIGHT, Stockholm (Sweden)
1.55
2.3
+-1
1.6.
19:00
Teymur Daniel - Sung Bin Jo 7029 UFC FIGHT NIGHT, Stockholm (Sweden)
2.41
1.5
+-1
1.6.
19:00
Giagos Ch. - Hadzovic D. 7030 UFC FIGHT NIGHT, Stockholm (Sweden)
2.55
1.45
+-1
1.6.
19:00
Hein N. - Camacho F. 7031 UFC FIGHT NIGHT, Stockholm (Sweden)
1.8
1.9
+-1
1.6.
19:00
Alvarez J. - Belluardo D. 7032 UFC FIGHT NIGHT, Stockholm (Sweden)
1.65
2.11
+-1
1.6.
19:00
Evinger T. - Lansberg L. 7051 UFC FIGHT NIGHT, Stockholm (Sweden)
1.5
2.41
+-1
1.6.
19:00
Ray S. - Santos L. 7202 UFC FIGHT NIGHT, Stockholm (Sweden)
2.55
1.45
+-1
1.6.
19:00
Gustafsson A. - Smith A. 7391 UFC FIGHT NIGHT, Stockholm (Sweden)
1.4
2.73
+-1
1.6.
19:00
Oezdemir V. - Latifi I. 7392 UFC FIGHT NIGHT, Stockholm (Sweden)
1.56
2.27
+-1
1.6.
19:00
Manuwa J. - Rakic A. 7393 UFC FIGHT NIGHT, Stockholm (Sweden)
2.73
1.4
+-1
1.6.
19:00
Amirkhani M. - Fishgold Ch. 7394 UFC FIGHT NIGHT, Stockholm (Sweden)
2.03
1.7
+-1
1.6.
19:00
Moicano R. - Jung C.S. 7003 UFC FIGHT NIGHT, Greenville (USA)
1.7
2.03
+-1
22.6.
22:00
Lee A. - De La Rosa M. 7042 UFC FIGHT NIGHT, Greenville (USA)
1.55
2.3
+-1
22.6.
22:00
Crowder A. - Rozenstruik J. 7043 UFC FIGHT NIGHT, Greenville (USA)
1.85
1.85
+-1
22.6.
22:00
Yoder A. - Kondo S. 7044 UFC FIGHT NIGHT, Greenville (USA)
1.85
1.85
+-1
22.6.
22:00
McCann M. - Lipski A. 7045 UFC FIGHT NIGHT, Greenville (USA)
2.11
1.65
+-1
22.6.
22:00
Maia D. - Martin R. 7053 UFC FIGHT NIGHT, Minneapolis (USA)
1.65
2.11
+-1
29.6.
22:00
Craig P. - Menifield A. 7054 UFC FIGHT NIGHT, Minneapolis (USA)
2.34
1.53
+-1
29.6.
22:00
Skelly Ch. - Griffin J. 7060 UFC FIGHT NIGHT, Minneapolis (USA)
1.4
2.73
+-1
29.6.
22:00
Greene M. - Albini J. 7061 UFC FIGHT NIGHT, Minneapolis (USA)
1.8
1.9
+-1
29.6.
22:00
Dober D. - Reyes M.P. 7062 UFC FIGHT NIGHT, Minneapolis (USA)
1.4
2.73
+-1
29.6.
22:00
Formiga J. - Benavidez J. 7065 UFC FIGHT NIGHT, Minneapolis (USA)
2.11
1.65
+-1
29.6.
22:00

MMA | Dana White`s Contender Series

Więcej

MMA | PFL

Zwyciezca 1 2 Więcej data
Palmer L. - Gilpin A. 7208 PFL 2, Long Island, NY (USA)
1.1
5.81
24.5.
01:00
Wade Ch. - Andrews N. 7209 PFL 2, Long Island, NY (USA)
1.55
2.3
24.5.
01:00
Harrison A. - Petties P. 7210 PFL 2, Long Island, NY (USA)
1.05
7.77
24.5.
01:00
Nijem R. - Torres R. 7211 PFL 2, Long Island, NY (USA)
3.21
1.3
24.5.
01:00
Aliev A. - Silva C. 7212 PFL 2, Long Island, NY (USA)
1.05
7.77
24.5.
01:00
Almeida A. - Laurentino L.R. 7213 PFL 2, Long Island, NY (USA)
1.85
1.85
24.5.
01:00
Mamedov I. - Djiroun Y. 7214 PFL 2, Long Island, NY (USA)
1.05
7.77
24.5.
01:00
Magomedov R. - Radzhabov L. 7215 PFL 2, Long Island, NY (USA)
1.13
5.1
24.5.
01:00
Schulte N. - Yincang B. 7216 PFL 2, Long Island, NY (USA)
1.05
7.77
24.5.
01:00
Bezerra A. - Kennedy J. 7218 PFL 2, Long Island, NY (USA)
2.55
1.45
24.5.
01:00
Jackson D. - Khaybulaev M. 7219 PFL 2, Long Island, NY (USA)
3.21
1.3
24.5.
01:00
Siler S. - Rabadanov G. 7220 PFL 2, Long Island, NY (USA)
1.85
1.85
24.5.
01:00

MMA | Bellator

Więcej
Zwyciezca 1 2 Więcej data
Sonnen Ch. - Machida L. 7142 Bellator 222, New York (USA)
2.41
1.5
+-1
14.6.
22:00
MacDonald R. - Gracie N. 7143 Bellator 222, New York (USA)
1.55
2.3
+-1
14.6.
22:00
Danis D. - Humphrey M. 7144 Bellator 222, New York (USA)
1.3
3.21
+-1
14.6.
22:00
Pico A. - Borics A. 7246 Bellator 222, New York (USA)
1.5
2.41
+-1
14.6.
22:00
Mousasi G. - Lovato Jr.R. 7140 Bellator London (UK)
1.3
3.21
+-1
22.6.
22:00

MMA | Heroes Gate

Więcej
Zwyciezca 1 2 Więcej data
Brichta L. - Kasab E. 7442 MMA 3x5 min, -70kg
1.1
5.62
+-1
24.5.
19:30
1.25
3.48
+-1
24.5.
19:40
2.52
1.45
+-1
24.5.
20:15
1.4
2.68
+-1
24.5.
20:45
1.19
4.05
+-1
24.5.
21:15
Zwyciezca 1 2 Więcej data
Ryšavý K. - Daňko S. 7001 Oktagon 12, Bratislava
1.22
3.83
+-7
8.6.
19:30
Rodova V. - Holm C. 7006 Oktagon 12, Bratislava
1.45
2.55
+-7
8.6.
20:00
Paradeiser R. - Legierski M. 7357 Oktagon 12, Bratislava
1.65
2.11
+-7
8.6.
20:00
Gottvald J. - Da Silva H. 7676 Oktagon 12, Bratislava
2.55
1.45
+-7
8.6.
20:20
Kertesz M. - Bryczek R. 7026 Oktagon 12, Bratislava
1.77
1.94
+-7
8.6.
20:30
Boraros G. - Janka J. 7451 Oktagon 12, Bratislava
1.32
3.09
+-7
8.6.
21:00
Klein L. - Lima W. 7009 Oktagon 12, Bratislava
1.6
2.19
+-7
8.6.
21:30
Kristofic S. - Gonzalez F. 7020 Oktagon 12, Bratislava
1.95
1.76
+-7
8.6.
22:00
Vegh A. - Zwicker V. 7313 Oktagon 12, Bratislava
1.11
5.55
+-7
8.6.
22:30