Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby uzyskać więcej informacji, zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Cookies. Ok

Aby wykorzystać wszystkie możliwości oraz funkcje, należy włączyć Javascript. Instrukcje

Zakłady
Ligi

MMA

MMA | UFC

Więcej
zwyciezca 1 2 Więcej data
Woodley T. - Usman K. 7002 UFC 235, Las Vegas (USA)
1.6
2.19
+-1
2.3.
22:00
Jones J. - Smith A. 7069 UFC 235, Las Vegas (USA)
1.1
5.81
+-1
2.3.
22:00
Lawler R. - Askren B. 7070 UFC 235, Las Vegas (USA)
2.94
1.35
+-1
2.3.
22:00

MMA | UFC FIGHT NIGHT

Więcej
zwyciezca 1 2 Więcej data
Hadzovic D. - Reyes M.P. 7041 UFC FIGHT NIGHT 145, Prague (Czech Republic)
2.06
1.6
+-3
23.2.
20:00
Pudilova L. - Carmouche L. 7088 UFC FIGHT NIGHT 145, Prague (Czech Republic)
2.03
1.7
+-3
23.2.
20:00
Blachowicz J. - Santos T. 7200 UFC FIGHT NIGHT 145, Prague (Czech Republic)
1.9
1.8
+-5
23.2.
20:00
Khabilov R. - Ferreira C.D. 7241 UFC FIGHT NIGHT 145, Prague (Czech Republic)
1.7
1.91
+-3
23.2.
20:00
Villante G. - Oleksiejczuk M. 7243 UFC FIGHT NIGHT 145, Prague (Czech Republic)
2.36
1.48
+-3
23.2.
20:00
Ankalaev M. - Farias de Abreu K. 7245 UFC FIGHT NIGHT 145, Prague (Czech Republic)
1.4
2.52
+-3
23.2.
20:00
Robertson G. - Macedo V. 7247 UFC FIGHT NIGHT 145, Prague (Czech Republic)
1.65
1.98
+-3
23.2.
20:00
Pedersoli C. - Grant D. 7251 UFC FIGHT NIGHT 145, Prague (Czech Republic)
1.75
1.85
+-3
23.2.
20:00
Ismagulov D. - Alvarez J. 7252 UFC FIGHT NIGHT 145, Prague (Czech Republic)
1.35
2.7
+-3
23.2.
20:00
Struve S. - De Lima M.R. 7477 UFC FIGHT NIGHT 145, Prague (Czech Republic)
1.96
1.75
+-3
23.2.
20:00
Dodson J. - Yan P. 7478 UFC FIGHT NIGHT 145, Prague (Czech Republic)
2.94
1.35
+-3
23.2.
20:00
Teymur Daniel - Fishgold Ch. 7480 UFC FIGHT NIGHT 145, Prague (Czech Republic)
2.62
1.43
+-3
23.2.
20:00
Prazeres M. - Naurdiev I. 7754 UFC FIGHT NIGHT 145, Prague (Czech Republic)
1.25
3.21
+-3
23.2.
20:00
Lewis D. - Dos Santos Jr. 7609 UFC FIGHT NIGHT, Wichita (USA)
2.73
1.4
+-1
9.3.
22:00
Martin T. - Moraes S. 7610 UFC FIGHT NIGHT, Wichita (USA)
1.55
2.3
+-1
9.3.
22:00
Rothwell B. - Ivanov B. 7611 UFC FIGHT NIGHT, Wichita (USA)
1.9
1.8
+-1
9.3.
22:00
Kunitskaya Y. - Reneau M. 7612 UFC FIGHT NIGHT, Wichita (USA)
1.7
2.03
+-1
9.3.
22:00
Dariush B. - Dober D. 7613 UFC FIGHT NIGHT, Wichita (USA)
1.55
2.3
+-1
9.3.
22:00
Spitz D. - Hughes J. 7614 UFC FIGHT NIGHT, Wichita (USA)
2.55
1.45
+-1
9.3.
22:00
Boetsch T. - Akhmedov O. 7617 UFC FIGHT NIGHT, Wichita (USA)
2.55
1.45
+-1
9.3.
22:00
Till D. - Masvidal J. 7631 UFC FIGHT NIGHT, London (UK)
1.4
2.73
+-1
16.3.
22:00
Edwards L. - Nelson G. 7632 UFC FIGHT NIGHT, London (UK)
1.7
2.03
+-1
16.3.
22:00

MMA | KSW

Więcej
zwyciezca 1 2 Więcej data
De Fries P. - Narkun T. 7085 KSW 47, Łódź
2.19
1.6
+-1
23.3.
19:00
Pudzianowski M. - Kołecki Sz. 7086 KSW 47, Łódź
1.6
2.2
+-1
23.3.
19:00
Mankowski B. - Du Plessis D. 7087 KSW 47, Łódź
1.7
2.03
+-1
23.3.
19:00
Kazieczko M. - Kopera B. 7388 KSW 47, Łódź
1.67
2.07
+-1
23.3.
19:00
Wrzosek M. - Torres D. 7530 KSW 47, Łódź
1.6
2.2
+-1
23.3.
19:00
Owczarz K. - Rola A. 7572 KSW 47, Łódź
2.11
1.65
+-1
23.3.
19:00
Gralka D. - Polityło P. 7573 KSW 47, Łódź
1.85
1.85
+-1
23.3.
19:00

MMA | Glory World Series

Więcej
zwyciezca 1 2 Więcej data
Abdallah M. - Skvor D. 7292 Glory 64, Strasbourg
1.75
1.94
+-1
9.3.
19:00
Penaz M. - Ahaggan Y. 7294 Glory 64, Strasbourg
1.35
2.7
+-1
9.3.
19:00

MMA | Oktagon

Więcej
zwyciezca 1 2 Więcej data
Le Sy T. - Ahmad O. 7020 Oktagon 11, Ostrava
1.75
1.85
+-1
16.3.
19:00
Pajtina L. - Konrad M. 7000 Oktagon 11, Ostrava
1.94
1.75
+-1
16.3.
20:00
Gottvald J. - Carlos Rodrigo 7006 Oktagon 11, Ostrava
1.35
2.89
+-1
16.3.
20:00
Raska O. - Mikulášek V. 7011 Oktagon 11, Ostrava
1.45
2.52
+-1
16.3.
20:00
Kozma D. - Kristofic S. 7213 Oktagon 11, 5x5 min, Ostrava
1.21
3.93
+-1
16.3.
20:00
Uskrt R. - Kertesz M. 7215 Oktagon 11, Ostrava
1.88
1.8
+-1
16.3.
20:00
Pukač R. - Kužela T. 7217 Oktagon 11, Ostrava
1.23
3.65
+-1
16.3.
20:00
Broz M. - Datelinka M. 7231 Oktagon 11, Ostrava
1.38
2.76
+-1
16.3.
20:00
Petrasek M. - Kimball J. 7248 Oktagon 11, Ostrava
1.96
1.75
+-1
16.3.
20:00
Ryšavý K. - Jartim J. 7543 Oktagon 11, Ostrava
2.06
1.6
+-1
16.3.
20:00
Bartl M. - Dauliatov A. 7546 Oktagon 11, Ostrava
1.25
3.21
+-1
16.3.
20:00

MMA | XFN

Więcej
zwyciezca 1 2 Więcej data
Fiala T. - Vulchin I. 7270 XFN 17, Brno
1.45
2.52
+-1
16.3.
19:15
Solc M. - Ostrowski M. 7163 XFN 17, Brno
1.5
2.25
+-1
16.3.
20:00
Kohout M. - Bahnik J. 7267 XFN 17, Brno
1.7
2.01
+-1
16.3.
20:00
Castkova P. - Yavorskaya V. 7264 XFN 17, Brno
1.3
3.15
+-1
16.3.
20:25
Ducár V. - Lungrik B. 7094 XFN 17, Brno
1.22
3.74
+-1
16.3.
20:55
Klein L. - Sizbulatov I. 7165 XFN 17, Brno
1.1
4.95
+-1
16.3.
21:00

MMA | Rizin Grand Prix

zwyciezca 1 2 Więcej data
2.98
1.33
21.4.
12:00