MŚ w piłce nożnej

Piłka nożna-MS 2018 | Spotkania

Rosja, oficjalny wynik=FIFA Match report. Można kombinować zdarzenia z jednego spotkania np.na jednym kuponie można dodać nawet 5 zdarzeń ze spotkania Polska-Senegal, po jednym z każdej grupy oznaczonej jako: komb.A, komb.B, komb.C, itd.

mecz SUPEROFERTA+: mecz liczba goli liczba goli P/N spotkanie/liczba goli 1.drużyna strzeli gola 2.drużyna strzeli gola obie drużyny strzelą gola spotkanie/obie drużyny strz... podwójna szansa (1.poł. lub... 1.połowa spotkanie bez remisu 1.połowa/spotkanie handicap 0:1 handicap 1:0 handicap 0:2 handicap 2:0 handicap 0:3 handicap 3:0 handicap 0:4 handicap 4:0 handicap 0:5 1.drużyna zdobędzie goli 2.drużyna zdobędzie goli przedział goli 1.drużyna liczba goli 2.drużyna liczba goli obie druzyny strzela gola i... spotkanie/1.połowa liczba g... 1.połowa liczba goli 1.połowa 1.drużyna dokładna... 1.połowa 2.drużyna dokładna... 1.połowa dokładna liczba go... 1.połowa liczba goli P/N 1.gol 1.gol-minuta 1.drużyna 1.gol-minuta 2.drużyna 1.gol-minuta 1.gol/spotkanie 2.połowa 2.połowa liczba goli 2.polowa liczba goli 2.połowa 1.drużyna dokładna... 2.połowa 2.drużyna dokładna... 2.połowa dokładna liczba go... 2.połowa liczba goli P/N 1.połowa/2.połowa połowa z wiekszą liczbą gol... dokładna liczba goli 1.drużyna dokładna liczba g... 2.drużyna dokładna liczba g... dokładny wynik 1.połowa dokładny wynik 2.połowa dokładny wynik 1.drużyna Multiwynik 2.drużyna Multiwynik padnie gol-minuta nie padnie gol-minuta 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania 1.połowa-padnie gol 2.połowa-padnie gol 1.drużyna strzeli gola w ob... 2.drużyna strzeli gola w ob... 1i2 drużyna strzeli gola w ... obie drużyny strzelą gola w... obie drużyny strzelą gola w... 1.drużyna strzeli gola w 1.... 2.drużyna strzeli gola w 1.... 1.drużyna strzeli gola w 2.... 2.drużyna strzeli gola w 2.... 1.drużyna wygra do zera 2.drużyna wygra do zera 1.drużyna wygra obie połowy 2.drużyna wygra obie połowy 1.drużyna wygra przynajmnie... 2.drużyna wygra przynajmnie... kto rozpocznie spotkanie padnie bramka samobójcza 1.zespół strzeli bramkę sam... 2.zespół strzeli bramkę sam... będzie strzał w konstrukcję... rzut karny wykona rzut karny czerwona kartka 1.czerwona kartka 1.Czerwona kartka-czas otrz... liczba zółtych kartek 1.drużyna liczba żółtych ka... 2.drużyna liczba żółtych ka... 1.połowa liczba żółtych kar... 1.drużyna 1.połowa liczba z... 2.drużyna 1.połowa liczba z... 2.połowa liczba żółtych kar... 1.drużyna 2.połowa liczba z... 2.drużyna 2.połowa liczba z... więcej żółtych kartek 1.żółta kartka liczba żółtych kartek P/N 1.połowa liczba żółtych kar... 2.połowa liczba żółtych kar... liczba rzutów rożnych 1.drużyna liczba rzutów roż... 2.drużyna liczba rzutów roż... 1.połowa liczba rzutów rożn... 1.drużyna 1.połowa liczba r... 2.drużyna 1.połowa liczba r... 2.połowa liczba rzutów rożn... 1.drużyna 2.połowa liczba r... 2.druzyna 2.połowa liczba r... wiecej rzutów rożnych więcej rzutów rożnych liczba rzutów rożnych P/N 1.połowa liczba rzutów rożn... 2.połowa liczba rzutów rożn... liczba zmian 1.połowa-zmiana liczba spalonych wiecej spalonych 1.drużyna liczba spalonych 2.drużyna liczba spalonych lizczba spalonych P/N procentowe posiadanie piłki liczba strzałów w światło b... więcej strzałów w światło b... 1.drużyna liczba strzałów w... 2.drużyna liczba strzałów w... liczba strzałów w światło b... liczba fauli więcej fauli 1.drużyna liczba fauli 2.drużyna liczba fauli 1.połowa 1.faul 2.połowa 1.faul liczba fauli P/N 1.połowa pierwszy będzie 2.połowa pierwszy będzie 1.połowa 1.bramka 2.połowa 1.bramka 1.połowa 1.aut 2.połowa 1.aut 1.połowa oficjalny doliczon... 2.połowa oficjalny doliczon... 1.połowa 1.wznowienie od br... 2.połowa 1.wznowienie od br... Sędzia główny na podstawie ... Sędzia główny na podstawie ... Sędzia główny na podstawie ... Sędzia główny na podstawie ... Strzeli gola (musi wystąpić... Zawodnik rezerwowy strzeli ... strzeli gola i mecz zakończ... Asystuje przy golu, ZK, CK ... Liczba spalonych zawodnika ... Liczba fauli popełnionych p... Liczba fauli popełnionych n... Dystans przebyty przez zawo... Procent udanych podań zawod...