Piłka nożna

Piłka nożna | Ekstraklasa Polska

W tych rozgrywkach można typować na jednym kuponie zdarzenia z jednego meczu np.: kto wygra lub ile padnie bramek lub który zawodnik strzeli gola ORAZ liczbę żółtych kartek ORAZ liczbę rzutów rożnych ORAZ liczbę spalonych

Mecz SUPEROFERTA+: mecz Liczba goli Spotkanie/liczba goli Spotkanie/1.drużyna liczba ... spotkanie/2.drużyna liczba ... 1.drużyna strzeli gola 2.drużyna strzeli gola Obie drużyny strzelą gola Obie drużyny strzelą po 2 l... Spotkanie/obie drużyny strz... Gol w obu połowach Podwójna szansa (1.poł. lub... 1.połowa Spotkanie bez remisu 1.połowa/spotkanie 1.pol./spotkanie/liczba gol... Handicap 0:1 Handicap 1:0 Handicap 0:2 1.drużyna zdobędzie goli 2.drużyna zdobędzie goli Przedział goli 1.drużyna liczba goli 2.drużyna liczba goli Obie druzyny strzela gola i... Obie druzyny strzela gola i... Spotkanie/1.połowa liczba g... 1.połowa liczba goli 1.drużyna 1.połowa liczba g... 2.drużyna 1.połowa liczba g... 1.drużyna 1.połowa dokładna... 2.drużyna 1.połowa dokładna... 1.połowa dokładna liczba go... 1.gol 1.gol-minuta 1.drużyna 1.gol-minuta 2.drużyna 1.gol-minuta 1.gol/spotkanie 2.połowa 2.połowa liczba goli 2.polowa liczba goli 1.drużyna 2.połowa liczba g... 2.drużyna 2.połowa liczba g... 1.drużyna 2.połowa dokładna... 2.drużyna 2.połowa dokładna... 2.połowa dokładna liczba go... 1.połowa/2.połowa Połowa z wiekszą liczbą gol... 1.połowa liczba goli/2.poło... Dokładna liczba goli 1.drużyna dokładna liczba g... 2.drużyna dokładna liczba g... Dokładny wynik 1.połowa dokładny wynik 2.połowa dokładny wynik 1.drużyna Multiwynik 2.drużyna Multiwynik Będzie wynik w trakcie spot... Nie będzie wyniku w trakcie... Padnie gol-minuta Nie padnie gol-minuta 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania 1.połowa-padnie gol 2.połowa-padnie gol 1.drużyna strzeli gola w ob... 2.drużyna strzeli gola w ob... Obie drużyny strzelą gola w... 1i2 drużyna strzeli gola w ... Obie drużyny strzelą gola w... Obie drużyny strzelą gola w... 1.drużyna strzeli gola w 1.... 2.drużyna strzeli gola w 1.... 1.drużyna strzeli gola w 2.... 2.drużyna strzeli gola w 2.... 1.drużyna wygra do zera 2.drużyna wygra do zera 1.drużyna wygra obie połowy 2.drużyna wygra obie połowy 1.drużyna wygra przynajmnie... 2.drużyna wygra przynajmnie... Rzut karny Wykona rzut karny Czerwona kartka (Czerwone ... Liczba zółtych kartek (Żółt... 1.połowa liczba żółtych kar... 2.połowa liczba żółtych kar... Liczba rzutów rożnych 1.drużyna liczba rzutów roż... 2.drużyna liczba rzutów roż... 1.połowa liczba rzutów rożn... 1.drużyna 1.połowa liczba r... 2.drużyna 1.połowa liczba r... 2.połowa liczba rzutów rożn... 1.drużyna 2.połowa liczba r... 2.druzyna 2.połowa liczba r... Zawodnik rezerwowy strzeli ... Strzeli gola (musi wystąpić...