+-1
4.4.
20:15

Piłka nożna | 1.Bialorus

Mecz SUPEROFERTA+: mecz Liczba goli Spotkanie/liczba goli 1.drużyna strzeli gola 2.drużyna strzeli gola Obie drużyny strzelą gola Spotkanie/obie drużyny strz... Gol w obu połowach Spotkanie bez remisu 1.połowa Podwójna szansa (1.poł. lub... 1.połowa/spotkanie Handicap 0:1 Handicap 1:0 Handicap 0:2 Handicap 0:3 1.drużyna zdobędzie goli 2.drużyna zdobędzie goli 1.drużyna liczba goli 2.drużyna liczba goli 1.połowa liczba goli 1.drużyna 1.połowa liczba g... 2.drużyna 1.połowa liczba g... 1.gol 1.gol/spotkanie 2.połowa 2.połowa liczba goli 2.polowa liczba goli 1.drużyna 2.połowa liczba g... 2.drużyna 2.połowa liczba g... 1.połowa/2.połowa Połowa z wiekszą liczbą gol... Dokładna liczba goli 1.drużyna dokładna liczba g... 2.drużyna dokładna liczba g... Dokładny wynik 1.połowa dokładny wynik 2.połowa dokładny wynik Będzie wynik w trakcie spot... Nie będzie wyniku w trakcie... 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania Rzut karny Czerwona kartka (Czerwone k... Liczba zółtych kartek (Żółt... 1.drużyna liczba żółtych ka... 2.drużyna liczba żółtych ka... 1.połowa liczba żółtych kar... 1.drużyna 1.połowa liczba z... 2.drużyna 1.połowa liczba z... 2.połowa liczba żółtych kar... 1.drużyna 2.połowa liczba z... 2.drużyna 2.połowa liczba z... Liczba rzutów rożnych 1.drużyna liczba rzutów roż... 2.drużyna liczba rzutów roż... 1.połowa liczba rzutów rożn... 1.drużyna 1.połowa liczba r... 2.drużyna 1.połowa liczba r... 2.połowa liczba rzutów rożn... 1.drużyna 2.połowa liczba r... 2.druzyna 2.połowa liczba r... Strzeli gola (musi wystąpić...