Piłka nożna-specjalne

Piłka nożna-specjalne | FC Sevilla-Lazio

zaklady specjalne na strzelcow nie sa zwracane jezeli zawodnik nie wystapi, zaklad specjalny jest wygrany albo przegrany

18:00
wynik 1.połowy 0:1 i wynik całego spotkania 0:2 92909 liczy się regulaminowy czas gry

18:55
J.D.Beaugel - strzeli bramke i wynik calego spotkania 0:1 94426 liczy się regulaminowy czas gry
55
21.2.
18:55
J.Kayamba - strzeli bramke i wynik calego spotkania 1:1 94427 liczy się regulaminowy czas gry
40
21.2.
18:55
wynik 1.polowy 0:0 i wynik całego spotkania 2:0 94428 liczy się regulaminowy czas gry
18:55
padnie bramka w doliczonym czasie 2.połowy 94432 liczy się regulaminowy czas gry

21:00
M.Stoch - strzeli bramke i wynik calego spotkania 2:2 94304 liczy się regulaminowy czas gry
21:00
w czasie 0-15 min. oba zespoły strzelą bramkę 94418 liczy się regulaminowy czas gry

21:00
N.Kante - strzeli bramke i wynik calego spotkania 2:1 94532 liczy się regulaminowy czas gry
55
21.2.
21:00
80
21.2.
21:00
M.Rabusic - strzeli bramke i wynik calego spotkania 1:1 94534 liczy się regulaminowy czas gry