Piłka nożna-specjalne

Piłka nożna-specjalne | Fenerbahce-Benfica

zaklady specjalne na strzelcow nie sa zwracane jezeli zawodnik nie wystapi, zaklad specjalny jest wygrany albo przegrany

20:00
H.Seferovic - strzeli bramke i wynik calego spotkania 1:2 99533 liczy się regulaminowy czas gry
20:00
F.Ferreyra - strzeli bramkę zza pola karnego 99538 liczy się regulaminowy czas gry
20:00
H.Seferovic - strzeli bramkę w obu połowach 99540 liczy się regulaminowy czas gry
20:00
wynik 1.połowy 1:0 i wynik całego spotkania 3:1 99542 liczy się regulaminowy czas gry
20:00
wynik 1.polowy 1:1 i wynik całego spotkania 2:2 99545 liczy się regulaminowy czas gry
20:00
w czasie 0-15 min. oba zespoły strzelą bramkę 99551 liczy się regulaminowy czas gry
25
14.8.
20:00
padnie bramka w doliczonym czasie 1.połowy 99552 liczy się regulaminowy czas gry

21:00
M.Asensio - strzeli bramke i wynik calego spotkania 2:2 99514 liczy się regulaminowy czas gry
30
15.8.
21:00
45
15.8.
21:00
D.Costa - strzeli bramke i wynik calego spotkania 1:3 99555 liczy się regulaminowy czas gry
30
15.8.
21:00
100
15.8.
21:00
A.Griezmann - strzeli bramkę w obu połowach 99557 liczy się regulaminowy czas gry
21:00
M.Asensio - strzeli bramkę zza pola karnego 99559 liczy się regulaminowy czas gry
21:00
G.Bale - strzeli bramkę bezpośrednio z rz.wolnego 99564 liczy się regulaminowy czas gry
12
15.8.
21:00
A.Griezmann - strzeli bramkę bezpośrednio z rz.wolnego 99565 liczy się regulaminowy czas gry
15
15.8.
21:00
A.Griezmann - strzeli bramkę i zanotuje asystę 99566 liczy się regulaminowy czas gry
12
15.8.
21:00
K.Benzema - strzeli bramkę i zanotuje asystę 99567 liczy się regulaminowy czas gry