Piłka nożna-specjalne

Piłka nożna-specjalne | Aston Villa-Leicester

zaklady specjalne na strzelcow nie sa zwracane jezeli zawodnik nie wystapi, zaklad specjalny jest wygrany albo przegrany

- Tak data
50
28.1.
20:45
A.El-Ghazi - strzeli bramke i wynik calego spotkania 1:0 125063 liczy się regulaminowy czas gry
20:45
wynik 1.połowy 2:0 i wynik całego spotkania 2:0 125068 liczy się regulaminowy czas gry
20:45
padnie bramka w doliczonym czasie 2.połowy 125076 liczy się regulaminowy czas gry
20:45

Piłka nożna-specjalne | 1.Anglia-drużyna wygra wszystkie spotkania ligowe jako gospodarz

20:45
I.Bennacer - strzeli bramke i wynik calego spotkania 1:0 125049 liczy się regulaminowy czas gry
20:45
A.Rebic - strzeli bramkę i zanotuje asystę 125054 liczy się regulaminowy czas gry
16
28.1.
20:45
A.Rebic - strzeli bramkę zza pola karnego 125055 liczy się regulaminowy czas gry