20:45
75
26.5.
20:45
wynik 1.polowy 0:0 i wynik całego spotkania 1:1 99512 liczy się regulaminowy czas gry
20
26.5.
20:45
75
26.5.
20:45
wynik 1.połowy 0:1 i wynik całego spotkania 2:3 99514 liczy się regulaminowy czas gry
20:45
C.Ronaldo - strzeli 1.bramkę i wynik całego spotkania 3:1 99517 liczy się regulaminowy czas gry
25
26.5.
20:45
M.Salah - strzeli 1.bramkę i wynik całego spotkania 0:2 99518 liczy się regulaminowy czas gry
35
26.5.
20:45
80
26.5.
20:45
K.Benzema - strzeli 1.bramkę i wynik całego spotkania 2:0 99520 liczy się regulaminowy czas gry
40
26.5.
20:45
R.Firmino - strzeli 1.bramkę i wynik całego spotkania 1:3 99521 liczy się regulaminowy czas gry
20:45
K.Benzema - strzeli bramkę zza pola karnego 99527 liczy się regulaminowy czas gry
20:45
C.Ronaldo - strzeli bramkę bezpośrednio z rz.wolnego 99530 liczy się regulaminowy czas gry
20:45
Casemiro - strzeli bramkę i otrzyma kartkę 99532 liczy się regulaminowy czas gry