Piłka nożna-specjalne

Piłka nożna-specjalne | Sporting L.-FC Porto

zaklady specjalne na strzelcow nie sa zwracane jezeli zawodnik nie wystapi, zaklad specjalny jest wygrany albo przegrany

- Tak data
65
25.5.
18:15
A.Diaby - strzeli bramke i wynik calego spotkania 2:2 90915 liczy się regulaminowy czas gry
18:15
wynik 1.połowy 2:0 i wynik całego spotkania 3:1 90918 liczy się regulaminowy czas gry
95
25.5.
18:15
wynik 1.polowy 0:0 i wynik całego spotkania 2:0 90922 liczy się regulaminowy czas gry
18:15
padnie bramka w doliczonym czasie 1.połowy 90977 liczy się regulaminowy czas gry

20:00
R.Lewandowski - strzeli bramke i wynik calego spotkania 3:2 91110 liczy się regulaminowy czas gry
23
25.5.
20:00
T.Werner - strzeli bramke i wynik calego spotkania 1:2 91112 liczy się regulaminowy czas gry