Piłka nożna | 1.Czechy

mecz SUPEROFERTA+: mecz liczba goli spotkanie/liczba goli spotkanie/1.drużyna liczba ... spotkanie/2.drużyna liczba ... 1.drużyna strzeli gola 2.drużyna strzeli gola obie drużyny strzelą gola obie drużyny strzelą po 2 l... spotkanie/obie drużyny strz... gol w obu połowach podwójna szansa (1.poł. lub... 1.połowa spotkanie bez remisu 1.połowa/spotkanie 1.pol./spotkanie/liczba gol... handicap 0:1 handicap 1:0 1.drużyna zdobędzie goli 2.drużyna zdobędzie goli przedział goli 1.drużyna liczba goli 2.drużyna liczba goli obie druzyny strzela gola i... obie druzyny strzela gola i... spotkanie/1.połowa liczba g... 1.połowa liczba goli 1.drużyna 1.połowa liczba g... 2.drużyna 1.połowa liczba g... 1.drużyna 1.połowa dokładna... 2.drużyna 1.połowa dokładna... 1.połowa dokładna liczba go... 1.gol 1.gol-minuta 1.drużyna 1.gol-minuta 2.drużyna 1.gol-minuta 1.gol/spotkanie 2.połowa 2.połowa liczba goli 2.polowa liczba goli 1.drużyna 2.połowa liczba g... 2.drużyna 2.połowa liczba g... 1.drużyna 2.połowa dokładna... 2.drużyna 2.połowa dokładna... 2.połowa dokładna liczba go... 2.połowa liczba goli P/N 1.połowa/2.połowa połowa z wiekszą liczbą gol... 1.połowa liczba goli/2.poło... dokładna liczba goli 1.drużyna dokładna liczba g... 2.drużyna dokładna liczba g... dokładny wynik 1.połowa dokładny wynik 2.połowa dokładny wynik 1.drużyna Multiwynik 2.drużyna Multiwynik będzie wynik w trakcie spot... nie będzie wyniku w trakcie... padnie gol-minuta nie padnie gol-minuta 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania 1.połowa-padnie gol 2.połowa-padnie gol 1.drużyna strzeli gola w ob... 2.drużyna strzeli gola w ob... obie drużyny strzelą gola w... 1i2 drużyna strzeli gola w ... 1.drużyna strzeli gola w 1.... 2.drużyna strzeli gola w 1.... 1.drużyna strzeli gola w 2.... 2.drużyna strzeli gola w 2.... 1.drużyna wygra do zera 2.drużyna wygra do zera 1.drużyna wygra obie połowy 2.drużyna wygra obie połowy 1.drużyna wygra przynajmnie... 2.drużyna wygra przynajmnie... liczba strzałów w światło b...