X

Przeglądarka, której używasz nie jest w pełni kompatybilna

Niektóre funkcje mogą działać nieprawidłowo. Proponujemy zainstalować jedną z popularnych przeglądarek internetowych, ewentualnie użyć uproszczoną wersję strony Fortuny.

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby uzyskać więcej informacji, zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Cookies. Ok

Aby wykorzystać wszystkie możliwości oraz funkcje, należy włączyć Javascript. Instrukcje

Zakłady
Ligi

Piłka nożna | Liga Europy

W tych rozgrywkach można typować na jednym kuponie zdarzenia z jednego meczu np.: kto wygra lub ile padnie bramek lub który zawodnik strzeli gola ORAZ liczbę żółtych kartek ORAZ liczbę rzutów rożnych ORAZ liczbę spalonych

Więcej
mecz 1 0 2 10 02 12 Więcej data
Zeljeznicar - Narva Trans 495 1. runda wstępna / 2. spotk.
 
1.12
7.5
20
 
5.5
1.06
+-45
18.7.
18:00
Tobol Kostanay - Samtredia 473 1. runda wstępna / 2. spotk.
 
1.21
5.5
10.5
 
3.6
1.08
+-38
19.7.
15:00
Kairat Almaty - Engordany 485 1. runda wstępna / 2. spotk.
 
1.05
11
16
 
6.5
 
+-35
19.7.
15:00
Dyn.Minsk - Derry City 421 1. runda wstępna / 2. spotk.
 
1.21
5.4
10.5
 
3.55
1.08
+-41
19.7.
17:00
Gandzasar - Lech P. 430 1. runda wstępna / 2. spotk.
 
6.6
4
1.46
2.49
1.07
1.2
+-73
19.7.
17:00
Laci - A.Famagusta 438 1. runda wstępna / 2. spotk.
 
3.2
3.25
2.05
1.62
1.26
1.25
+-38
19.7.
17:00
V.Constanta - Racing Union Lux. 476 1. runda wstępna / 2. spotk.
 
1.13
6.8
13.5
 
4.5
1.04
+-38
19.7.
17:00
Irtysh Pavlodar - Trakai 478 1. runda wstępna / 2. spotk.
 
1.6
3.55
5
1.1
2.08
1.21
+-38
19.7.
17:00
Molde - Glenavon 446 1. runda wstępna / 2. spotk.
 
1.14
6.8
12.5
 
4.4
1.04
+-38
19.7.
18:00
Kalju - Stjarnan 447 1. runda wstępna / 2. spotk.
 
3
3.55
2.03
1.63
1.29
1.21
+-38
19.7.
18:00
Slavia Sofia - Ilves T. 469 1. runda wstępna / 2. spotk.
 
1.7
3.4
4.5
1.13
1.94
1.23
+-38
19.7.
18:00
Gzira Utd. - Radnicki Nis 479 1. runda wstępna / 2. spotk.
 
4.95
3.75
1.57
2.13
1.11
1.19
+-38
19.7.
18:00
Riga FC - CSKA Sofia 452 1. runda wstępna / 2. spotk.
 
3.6
3.2
1.95
1.69
1.21
1.26
+-38
19.7.
18:30
Slovan - Milsami Orhei 470 1. runda wstępna / 2. spotk.
 
1.39
4.4
7.1
1.06
2.72
1.16
+-70
19.7.
18:30
AIK Sztokholm - Shamrock 362 1. runda wstępna / 2. spotk.
 
1.23
5.3
9.7
 
3.45
1.09
+-41
19.7.
19:00
Apollon Lim. - Stumbras Kaunas 417 1. runda wstępna / 2. spotk.
 
1.13
7
13
 
4.55
1.04
+-41
19.7.
19:00
D.Tbilisi - D.Streda 424 1. runda wstępna / 2. spotk.
 
2.5
3.1
2.74
1.38
1.45
1.31
+-71
19.7.
19:00
Hacken - FK Liepaja 431 1. runda wstępna / 2. spotk.
 
1.3
4.6
8.4
1.01
2.97
1.13
+-41
19.7.
19:00
Keshla - Balzan 434 1. runda wstępna / 2. spotk.
 
1.7
3.4
4.5
1.13
1.94
1.23
+-41
19.7.
19:00
Mac.Tel Aviv - Ferencvaros 441 1. runda wstępna / 2. spotk.
 
1.7
3.35
4.6
1.13
1.94
1.24
+-38
19.7.
19:00
Sarpsborg - IBV Vestman. 465 1. runda wstępna / 2. spotk.
 
1.26
5
9
1.01
3.2
1.11
+-38
19.7.
19:00
Soligorsk - Connah s 472 1. runda wstępna / 2. spotk.
 
1.24
5
10
 
3.35
1.1
+-38
19.7.
19:00
Vardar Skopje - Pyunik 477 1. runda wstępna / 2. spotk.
 
1.6
3.55
5
1.1
2.08
1.21
+-38
19.7.
19:00
Prishtina - Fola Esch 482 1. runda wstępna / 2. spotk.
 
1.8
3.45
3.85
1.18
1.82
1.23
+-38
19.7.
19:00
Zalg.Wilno - KI Klaksvík 484 1. runda wstępna / 2. spotk.
 
1.25
5
9.5
 
3.3
1.1
+-38
19.7.
19:00
Zaria Balti - Gornik Z. 493 1. runda wstępna / 2. spotk.
 
6.3
4.2
1.45
2.52
1.08
1.18
+-73
19.7.
19:00
Nordsjaeland - Cliftonville 448 1. runda wstępna / 2. spotk.
 
1.1
8.6
12.5
 
5.1
1.01
+-38
19.7.
19:30
P.Niedercom - FK Qabala 453 1. runda wstępna / 2. spotk.
 
3.05
3.45
2.05
1.62
1.29
1.23
+-41
19.7.
19:30
Beitar Jer. - Chikhura 419 1. runda wstępna / 2. spotk.
 
1.6
3.6
4.95
1.11
2.08
1.21
+-41
19.7.
19:45
FC Kopenhaga - KuPS 435 1. runda wstępna / 2. spotk.
 
1.19
6
11
 
3.9
1.07
+-41
19.7.
20:00
Luftetari - FK Ventspils 440 1. runda wstępna / 2. spotk.
 
2.83
3.3
2.2
1.52
1.32
1.24
+-38
19.7.
20:00
FK Sarajewo - Ban. Erevan 429 1. runda wstępna / 2. spotk.
 
1.32
4.5
8
1.02
2.88
1.13
+-41
19.7.
20:15
Maribor - Part.Tirana 442 1. runda wstępna / 2. spotk.
 
1.24
5.3
9.1
 
3.35
1.09
+-38
19.7.
20:15
Part.Belgrad - Rudar Pljevlja 451 1. runda wstępna / 2. spotk.
 
1.17
6.3
11
 
4
1.06
+-38
19.7.
20:30
Trenczyn - Bud.Podgorica 474 1. runda wstępna / 2. spotk.
 
1.61
3.8
4.95
1.13
2.15
1.21
+-70
19.7.
20:30
OFK Titograd - B36 Torshavn 486 1. runda wstępna / 2. spotk.
 
1.55
3.6
5.5
1.08
2.18
1.21
+-38
19.7.
20:30
Coleraine - Sp.Subotica 420 1. runda wstępna / 2. spotk.
 
4.35
3.5
1.7
1.94
1.14
1.22
+-41
19.7.
20:45
Dundalk - Lev.Tallinn 428 1. runda wstępna / 2. spotk.
 
1.44
4
6.2
1.06
2.43
1.17
+-41
19.7.
20:45
Osijek - Petrocub 449 1. runda wstępna / 2. spotk.
 
1.22
5.5
9.7
 
3.5
1.08
+-38
19.7.
20:45
NSI Runavik - Hibernian 457 1. runda wstępna / 2. spotk.
 
7.3
4.9
1.31
2.93
1.03
1.11
+-38
19.7.
20:45
Tre Fiori - Rudar V. 483 1. runda wstępna / 2. spotk.
 
9
5
1.26
3.2
1.01
1.11
+-38
19.7.
20:45
Domzale - Siroki Brijeg 427 1. runda wstępna / 2. spotk.
 
1.61
3.6
4.85
1.11
2.07
1.21
+-41
19.7.
21:00
Ujpest - Neftci Baku 475 1. runda wstępna / 2. spotk.
 
2.1
3.15
3.2
1.26
1.59
1.27
+-38
19.7.
21:00
FH Hafnarf. - Lahti 432 1. runda wstępna / 2. spotk.
 
1.72
3.5
4.2
1.15
1.91
1.22
+-41
19.7.
21:15