Piłka nożna | 1.Hiszpania

W tych rozgrywkach można typować na jednym kuponie zdarzenia z jednego meczu np.: kto wygra lub ile padnie bramek lub który zawodnik strzeli gola ORAZ liczbę żółtych kartek ORAZ liczbę rzutów rożnych ORAZ liczbę spalonych

Mecz SUPEROFERTA+: mecz Liczba goli Spotkanie/liczba goli 1.drużyna strzeli gola 2.drużyna strzeli gola Obie drużyny strzelą gola Spotkanie/obie drużyny strz... Spotkanie bez remisu 1.połowa Podwójna szansa (1.poł. lub... 1.połowa/spotkanie Handicap 0:1 Handicap 1:0 Handicap 0:2 Handicap 2:0 Handicap 0:3 Handicap 3:0 1.drużyna zdobędzie goli 2.drużyna zdobędzie goli Przedział goli 1.drużyna liczba goli 2.drużyna liczba goli Obie druzyny strzela gola i... Spotkanie/1.połowa liczba g... 1.połowa liczba goli 1.drużyna 1.połowa dokładna... 2.drużyna 1.połowa dokładna... 1.połowa dokładna liczba go... 1.gol 1.gol-minuta 1.drużyna 1.gol-minuta 2.drużyna 1.gol-minuta 1.gol/spotkanie 2.połowa 2.połowa liczba goli 2.polowa liczba goli 1.drużyna 2.połowa dokładna... 2.drużyna 2.połowa dokładna... 2.połowa dokładna liczba go... 1.połowa/2.połowa Połowa z wiekszą liczbą gol... Dokładna liczba goli 1.drużyna dokładna liczba g... 2.drużyna dokładna liczba g... Dokładny wynik 1.połowa dokładny wynik 2.połowa dokładny wynik Padnie gol-minuta Nie padnie gol-minuta 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania 1.połowa-padnie gol 2.połowa-padnie gol 1.drużyna strzeli gola w ob... 2.drużyna strzeli gola w ob... 1i2 drużyna strzeli gola w ... 1.drużyna strzeli gola w 1.... 2.drużyna strzeli gola w 1.... 1.drużyna strzeli gola w 2.... 2.drużyna strzeli gola w 2.... 1.drużyna wygra do zera 2.drużyna wygra do zera 1.drużyna wygra obie połowy 2.drużyna wygra obie połowy 1.drużyna wygra przynajmnie... 2.drużyna wygra przynajmnie... Strzeli gola (musi wystąpić...