Aby wykorzystać wszystkie możliwości oraz funkcje, należy włączyć Javascript. Instrukcje

Mój pierwszy zakład

Jeśli jesteś nowym Klientem Fortuny i nie wiesz jak przygotować zakład, zapraszamy do naszego przewodnika, który w prosty sposób pokaże Ci jak przygotować i postawić swój pierwszy zakład.

Cel tutoriala

Zawarcie zakładu Solo (kupon z jednym spotkaniem) za kwotę 50zł na zwycięstwo Legii Warszawa w spotkaniu z Pogonią Szczecin.

Logowanie do konta

Aby zawierać zakłady online musisz posiadać konto pozwalające na grę przez Internet. Jeżeli nie posiadasz konta, możesz je szybko założyć - Zarejestruj się.

Jeżeli posiadasz konto jednak zapomniałeś danych do logowania, możesz je odzyskać wypełniając prosty formularz przypomnienia hasła.

Wpłata na konto

Po zalogowaniu się na konto w prawym górnym rogu strony wyświetli się stan Twojego konta.
Stan konta
Jeżeli na koncie nie masz wystarczającej ilości środków, doładuj je wybierając opcję Wpłata z menu użytkownika.
Wpłata

Wybór spotkania

Jeżeli już się zalogowałeś i doładowałeś konto możesz przejść do odszukania kursu na zwycięstwo Legii Warszawa w spotkaniu z Pogonią Szczecin.

Ofertę przeglądać możesz na kilka sposobów - o czym w kolejnych tutorialach.

Na potrzeby tego tutoriala użyjemy najprostszego sposobu, czyli wyszukania zakładów na mecz Legia Warszawa-Pogoń Szczecin, za pomocą menu dyscyplin, znajdującego się w lewej kolumnie strony
menu dyscyplin
- aby rozwinąć menu dla piłki nożnej kliknij w strzałkę w dół strzałka rozwijająca dyscyplinę sportową znajdującą się po prawej stronie napisu Piłka nożna (rozwinie się menu wszystkich lig oraz turniejów dla piłki nożnej)
dyscyplina w menu dyscyplin
- wybierz Ekstraklasę klikając w nią lewym klawiszem myszy (w środkowej części strony wyświetli się aktualna oferta na Ekstraklasę)
Ekstraklasa
- wśród spotkań Ekstraklasy wyszukaj spotkanie Legia W.-Pogon Sz.
Legia W.-Pogoń Sz.
- kliknij w kurs znajdujący się w pierwszej kolumnie, oznaczonej "1" (1- zwycięstwo gospodarzy, 0 - remis, 2 - zwycięstwo gości), właśnie dodałeś na kupon zakład na zwycięstwo Legii nad Pogonią.
Kurs na zwycięstwo Legii

Zmiana stawki i zawarcie zakładu

Dodałeś już interesujący nas zakład na kupon, pozostaje tylko zmiana wkładu.

Stawkę możesz zmienić na dwa sposoby:

1. wpisz kwotę 50zł w pole "Do zapłaty" i kliknij w ikonę przelicz lub w dowolne miejsce poza kuponem (system przeliczy wygraną zgodnie z podanym wkładem)
Zmiana wkładu
2. użyj w tym celu suwaka znajdującego się pod polem "Do zapłaty" (po przesunięciu suwaka na 50zł system przeliczy wygraną)
Zmiana wkładu
Wszystkie założenia tutoriala masz spełnione. Kliknij w Zagraj w celu zawarcia zakładu.
Przycisk Zagraj