1.5

Gliwice-Gdansk

23. stycznia. 2015 09:25

futsal_polska_gliwice_001

Gdańszczanie mogą chyba żałować, że nastąpiła przerwa w rozgrywkach. Po słabym początku w końcówce rundy złapali formę, w ostatnim meczu wygrywając 9-1. Pytanie czy z takim przytupem wejdą również w 2015 rok.

Dla gdańszczan to czwarta wyprawa na Śląsk w tym sezonie. Przegrali w Katowicach i Bielsku-Białej, zremisowali z Clearexem. Czas na pierwsze zwycięstwo?

Gliwiczanie w przerwie wzmocnili swój sztab szkoleniowy. Do drużyny dołączył Marcin Waniczek, który poprzednio trenował Remedium Pyskowice. Jego ostatni kontakt z Futsal Ekstraklasą miał miejsce w… Gdańsku. Akademicy w dramatycznych okolicznościach wygrywając ze śląska drużyną „zapewnili” spadek Remedium.

Typ Maciej Mizgajski:
Przyjeżdża do nas ostatni zespół w tabeli, więc naszym obowiązkiem jest wygrać i trzymać się czołówki.
Mój typ: Gliwice/b>