1.5

West Bromich Albion 2015/16

Więcej zapowiedzi
piłka nożna 018

Tony Pullis to klasa sama w sobie. Nie ma przesady w stwierdzeniu – masz kłopoty z utrzymaniem klubu w Premier League, to dzwoń do Pullisa. Na The Hawthorns wiedzą o tym doskonale i taki telefon wykonali w styczniu, a Tony Pullis nie tylko uratował The Baggies przed spadkiem, ale też wywindował ich na 13 pozycję na finiszu rozgrywek. Teraz manadżer chce ustabilizować pozycję West Bromwich w Premier League.

Głównym atutem klubu z The Hawthorns ma być para napastników, którzy mają za sobą grę w reprezentacji Albionu – młody Saido Berahino i doświadczony Rickie Lambert, który po nieudanej przygodzie na Anfield, będzie próbował odzyskać skuteczność w szeregach The Baggies. Drużyny prowadzone przez Tony’ego Pullisa słyną ze świetnie zorganizowanej grze w defensywie. Formacja obronna będzie przetestowana ostro już w sierpniu, wszak na The Hawthorns przyjeżdżają na początku rozgrywek ekipy Manchesteru City i Chelsea. West Bromwich regularnie walczył w ostatnich sezonach o utrzymanie, tym razem powinno być spokojniej, The Baggies stać na miejsce w środku tabeli.

WEST BROMWICH ALBION:

NAJWAŻNIEJSZE TRANSFERY:

Przychodzą: James Chester z Hull City za 8 mln, James McClean z Wigan za 1,5 mln i Rickie Lambert z Liverpoolu (nie ujawniono kwoty transferu).

Odchodzą: Youssuf Mulumbu do Norwich, Chris Baird do Derby, Alex Jones do Birmingham, Jason Davidson do Huddersfield, Bradley Garmston do Gillingham, Donervon Daniels do Wigan i Wesley Atkinson do Notts County – wszyscy za darmo. Nie ujawniono kwoty transferów Grahama Dorransa do Norwich i Kemara Roofa do Oxford.

CIEKAWOSTKI STATYSTYCZNE :

• Tony Pullis objął drużynę 10-ego stycznia i od tego czasu jego zespół 10 razy potrafił zachować czyste konto, najwięcej spośród wszystkich klubów Premier League w tym okresie.
  • W całym sezonie The Baggies zachowali czyste konto w 16 meczach i tylko Chelsea była lepsza pod tym względem (17).
  • Saido Berahino zdobył 20 goli w różnych rozgrywkach dla The Baggies, to jest o 13 więcej od jakiegokolwiek innego piłkarza tego klubu.

Autor: AD

Piłka nożna » Premier League

Pilka nozna | 1.Anglia

mecz ilosc bramek spotkanie/ilosc bramek spotkanie/1.pol. ilosc bram... podwojna szansa 1.polowa 1.polowa ilosc bramek 1.pol. 1.druzyna dokladna i... 1.pol. 2.druzyna dokladna i... 1.pol. 1.druzyna dokladna i... 1.pol. 2.druzyna dokladna i... 1.polowa dokladna ilosc bra... 1.druzyna strz.gola 2.druzyna strz.gola obie druzyny strz.gola spotkanie/obie druzyny strz... obie druzyny strzela bramke... handicap 0:1 handicap 1:0 handicap 0:2 handicap 2:0 handicap 0:3 handicap 3:0 spotkanie bez remisu 1.polowa/koniec 1.druzyna zdobedzie bramek 2.druzyna zdobedzie bramek przedzial bramek 1.druzyna il.bramek 2.druzyna il.bramek 1.bramka 1. bramka-minuta 1.bramka-minuta 1.druzyna 1.bramka-minuta 2.druzyna 1.bramka-minuta 1.bramka/koniec 2.polowa 2.polowa ilosc bramek 2.pol. 1.druzyna dokladna i... 2.pol. 2.druzyna dokladna i... 2.polowa dokladna ilosc bra... 1.polowa/2.polowa polowa z wieksza il.bramek 1.druzyna dokladna ilość br... 2.druzyna dokladna ilość br... dokladny wynik 1.pol. dokladny wynik 2.pol. dokladny wynik padnie bramka - minuta nie padnie bramka - minuta 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania padnie bramka w 1.pol. padnie bramka w 2.pol. 1.druzyna strz.gola w obu p... 2.druzyna strz.gola w obu p... 1i2 druz.strz.gola w obu po... 1.druzyna strz.gola w 1.pol... 2.druzyna strz.gola w 1.pol... 1.druzyna strz.gola w 2.pol... 2.druzyna strz.gola w 2.pol... 1.druzyna wygra do zera 2.druzyna wygra do zera 1.druzyna wygra obie polowy 2.druzyna wygra obie polowy 1.druzyna wygra przynajmnie... 2.druzyna wygra przynajmnie...