1.5

Pogon Sz. - Legia W.

14. października. 2016 22:30, Autor analizy: Mirosław Dudek

pilka nozna polska legia 013

PRZEŁAMANIE LEGII. Pewny i efektowny triumf w meczu z Lechią (3:0) sprawił, ze nastroje w Warszawie wyraźnie się poprawiły. Trener Jacek Magiera miał chwilę spokoju na pracę z drużyną, chociaż oczywiście z uwagi na mecze reprezentacji miał mocno ograniczony skład personalny. Legia znakomicie czuje się w starciach z Pogonią przegrała tylko 1 z 23 ostatnich spotkań z tym rywalem. Dodatkowo w ostatnich 7 spotkaniach wyjazdowych w Szczecinie tylko raz Legia nie zachowała czystego konta bramkowego. Czy zespół z Warszawy podtrzyma zwycięską passę w meczach z Pogonią?

Pogoń Szczecin - „Portowcy” (11. miejsce w tabeli – 11. punktów) nie potrafią odnieść zwycięstwa w ostatnich 5 spotkaniach. Przed dwoma tygodniami bardzo szczęśliwie zremisowali z liderem w Białymstoku (0:0), ale ten punkt to głównej mierze zasługa doskonale broniącego w tym dniu bramkarza Pogoni, Dawida Kudły. Bardzo istotna będzie postawa Węgra, Adama Gyurcso, który pokazał dobrą formę w meczach reprezentacji. Zobaczymy, czy trener Moskal będzie w stanie zatrzymać rozpędzoną Legię.

Legia Warszawa – widać, że zwolnienie Albańczyka Hasiego nastąpiła za późno. Trener Magiera wkroczył odważnie do szatni Legii (10. miejsce w tabeli – 13. punktów) i od razu drużyna złapała spokój i pewność. W spotkaniu z Lechią zagrali z polotem i wysokim pressingiem, pokazując jakim arsenałem ofensywnym dysponują. Niepewny w tym spotkaniu jest udział Michała Pazdana i Michała Kucharczyka, ale możliwe, że obaj pojawią się na boisku. Dodatkowo bardzo późno ze zgrupowania reprezentacji powrócił Steeven Langil i jego udział też jest niepewny. Legia zagra w Szczecinie oczywiście o zwycięstwo, ale w głowach zawdoników już pewnie pojawia się myśl o wtorkowym meczu u siebie (bez publiczności) z wielkim Realem Madryt.

Prognoza: Oczywiście Legia jest faworytem tego spotkania i bardzo dobrze sobie radzi w bezpośrednich meczach z Pogonią. Jednak nie spodziewam się zbyt dużej ilości bramek. Tylko w jednym meczu Pogoni u siebie padły ponad 2,5 bramki. Natomiast Legia na wyjazdach też nie zachwyca skutecznością. W 2. meczach z 5. rozegranych na wyjazdach padało 3 i więcej bramek (średnia 2,2). Spodziewam się zwycięstwa Legii 1:0 lub 2:0. Typem, który prezentuje się bardzo dobrze jest – triumf Legii i poniżej 2,5 bramki, ze świetnym kursem 4,25.

Typ: Legia 2/-2,5. Kurs: 4.25

Piłka nożna » Ekstraklasa

Pilka nozna | Ekstraklasa Polska

mecz ilosc bramek spotkanie/ilosc bramek podwojna szansa 1.polowa 1.polowa ilosc bramek 1.druzyna strz.gola 2.druzyna strz.gola obie druzyny strz.gola spotkanie/obie druzyny strz... handicap 0:1 handicap 1:0 handicap 0:2 spotkanie bez remisu 1.polowa/koniec 1.druzyna zdobedzie bramek 2.druzyna zdobedzie bramek przedzial bramek 1.druzyna il.bramek 2.druzyna il.bramek 1.bramka 1. bramka-minuta 1.bramka-minuta 1.druzyna 1.bramka-minuta 2.druzyna 1.bramka-minuta 1.bramka/koniec 2.polowa 2.polowa ilosc bramek 1.polowa/2.polowa polowa z wieksza il.bramek dokladna ilość bramek 1.druzyna dokladna ilość br... 2.druzyna dokladna ilość br... dokladny wynik 1.pol. dokladny wynik 2.pol. dokladny wynik padnie bramka - minuta nie padnie bramka - minuta 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania padnie bramka w 1.pol. padnie bramka w 2.pol. 1.druzyna strz.gola w obu p... 2.druzyna strz.gola w obu p... 1i2 druz.strz.gola w obu po... 1. i 2. druzyna strzela gol... 1. i 2. druzyna strzela gol... 1.druzyna strz.gola w 1.pol... 2.druzyna strz.gola w 1.pol... 1.druzyna strz.gola w 2.pol... 2.druzyna strz.gola w 2.pol... 1.druzyna wygra do zera 2.druzyna wygra do zera 1.druzyna wygra obie polowy 2.druzyna wygra obie polowy 1.druzyna wygra przynajmnie... 2.druzyna wygra przynajmnie... rzut karny czerwona kartka suma zółtych kartek 1.druzyna ilosc ZK 2.druzyna ilosc ZK suma rz.roznych 1.druzyna ilosc rz.roznych 2.druzyna ilosc rz. roznych Strzeli gola (musi wystąpić...