Zapowiedzi

22.10.2017

Więcej zapowiedzi
pilka nozna niemcy schalke 003

W jednym z sobotnich meczów tej kolejki Bundesligi zmierzą się ze sobą piłkarze Augsburga i Schalke 04 Gelsenkirchen. Goście ostatnio przełamali się i odnieśli pierwszy triumf w sezonie. Czy teraz pójdą za ciosem?

HISTORIA
W poprzednich ligowych rozgrywkach te kluby mierzyły się ze sobą dwa razy. W Augsburgu padł wynik 2:1 dla gospodarzy, a w rewanżu potyczka zakończyła się remisem 1:1.

OSTATNIE WYNIKI
Piłkarze Augsburga ostatnio przegrali na wyjeździe z RB Leipzig 1:2. W tym momencie gracze tej ekipy plasują się na 12. miejscu w tabeli (siedem punktów). Do tej pory gracze Augsburga zanotowali dwa zwycięstwa, jeden remis i trzy porażki (pięć goli zdobytych i osiem straconych).
Gracze Górników ostatnio wygrali u siebie z Moenchengladbach 4:0. Jak na razie piłkarze tego klubu zajmują 16. miejsce w tabeli (trzy punkty). Do tej pory zawodnicy Schalke zanotowali jedno zwycięstwo, 0 remisów i pięć porażek (sześć goli zdobytych i dziesięć straconych).

TYP REDAKCJI:
Typujemy remis. Wydaje nam się, że żadna ze stron nie pokusi się o zainkasowanie kompletu punktów.

Autorem tekstu jest Kejar

Piłka nożna » Bundesliga

Pilka nozna | 1.Niemcy

mecz ilosc bramek spotkanie/ilosc bramek spotkanie/1.pol. ilosc bram... podwojna szansa 1.polowa 1.polowa ilosc bramek 1.pol. 1.druzyna dokladna i... 1.pol. 2.druzyna dokladna i... 1.pol. 1.druzyna dokladna i... 1.pol. 2.druzyna dokladna i... 1.polowa dokladna ilosc bra... 1.druzyna strz. gola 2.druzyna strz. gola obie druzyny strz.gola spotkanie/obie druzyny strz... obie druzyny strzela bramke... handicap 0:1 handicap 1:0 handicap 0:2 handicap 2:0 handicap 0:3 handicap 3:0 spotkanie bez remisu 1.polowa/koniec 1.druzyna zdobedzie bramek 2.druzyna zdobedzie bramek przedzial bramek 1.druzyna il.bramek 2.druzyna il.bramek 1.bramka 1. bramka-minuta 1.bramka-minuta 1.druzyna 1.bramka-minuta 2.druzyna 1.bramka-minuta 1.bramka/koniec 2.polowa 2.polowa ilosc bramek 2.pol. 1.druzyna dokladna i... 2.pol. 2.druzyna dokladna i... 2.polowa dokladna ilosc bra... 1.polowa/2.polowa polowa z wieksza il.bramek dokladna ilość bramek 1.druzyna dokladna ilość br... 2.druzyna dokladna ilość br... dokladny wynik 1.pol. dokladny wynik 2.pol. dokladny wynik padnie bramka - minuta nie padnie bramka - minuta 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania padnie bramka w 1.pol. padnie bramka w 2.pol. 1.druzyna strz.gola w obu p... 2.druzyna strz.gola w obu p... 1i2 druz.strz.gola w obu po... 1.druzyna strz.gola w 1.pol... 2.druzyna strz.gola w 1.pol... 1.druzyna strz.gola w 2.pol... 2.druzyna strz.gola w 2.pol... 1.druzyna wygra do zera 2.druzyna wygra do zera 1.druzyna wygra obie polowy 2.druzyna wygra obie polowy 1.druzyna wygra przynajmnie... 2.druzyna wygra przynajmnie... czerwona kartka suma zółtych kartek Strzeli gola (musi wystąpić...

Dodany: 15. października 2016 17:30