Zapowiedzi

22.10.2017

Więcej zapowiedzi
piłka nożna 018

W sobotni wieczór dojdzie do meczu drużyn sąsiadujących ze sobą w tabeli. Zarówno Bastia, jak i Angers zdobyli w ośmiu dotychczasowych meczach Ligue 1 dziesięć punktów.

OSTATNIE WYNIKI:
Bastia to bez wątpienia drużyna własnego boiska. Korsykanie wygrali u siebie z Toulouse i Guingamp, a przegrali jedynie z Paris Saint-Germain, czyli aktualnym mistrzem kraju. Dużo gorzej wiedzie im się na wyjazdach, gdzie w trzech ostatnich meczach nie zdobyli nawet punktu. Słabo w delegacji radzi sobie także Angers. Zespół ten wygrała co prawda 17 września w Bordeaux, ale w pozostałych meczach tego sezonu, które rozgrywał na wyjeździe, punktów już nie zdobył. Atutem Angers jest jednak aktualna forma. Tuż przed przerwą na mecze kadry drużyna ta zremisowała 1:1 z Marsylią.

HISTORIA:
W meczach tych drużyn zazwyczaj wygrywają gospodarze. W poprzednim sezonie Bastia wygrała u siebie 1:0. Taki sam wynik padł w Angers - tyle, że na korzyść gospodarzy.

Spodziewamy się wygranej gospodarzy. Bastia nie zwykła zawodzić na własnym boisku, jeśli gra z równorzędnym rywalem. TYP: 1:0

Autorem tekstu jest MW

Piłka nożna » Ligue 1

Pilka nozna | 1.Francja

mecz ilosc bramek spotkanie/ilosc bramek spotkanie/1.pol. ilosc bram... podwojna szansa 1.polowa 1.polowa ilosc bramek 1.pol. 1.druzyna dokladna i... 1.pol. 2.druzyna dokladna i... 1.pol. 1.druzyna dokladna i... 1.pol. 2.druzyna dokladna i... 1.polowa dokladna ilosc bra... 1.druzyna strz.gola 2.druzyna strz.gola obie druzyny strz.gola spotkanie/obie druzyny strz... obie druzyny strzela bramke... handicap 1:0 handicap 2:0 handicap 3:0 spotkanie bez remisu 1.polowa/koniec 1.druzyna zdobedzie bramek 2.druzyna zdobedzie bramek przedzial bramek 1.druzyna il.bramek 2.druzyna il.bramek 1.bramka 1. bramka-minuta 1.bramka-minuta 1.druzyna 1.bramka-minuta 2.druzyna 1.bramka-minuta 1.bramka/koniec 2.polowa 2.polowa ilosc bramek 2.pol. 1.druzyna dokladna i... 2.pol. 2.druzyna dokladna i... 2.polowa dokladna ilosc bra... 1.polowa/2.polowa polowa z wieksza il.bramek dokladna ilość bramek 1.druzyna dokladna ilość br... 2.druzyna dokladna ilość br... dokladny wynik 1.pol. dokladny wynik 2.pol. dokladny wynik padnie bramka - minuta nie padnie bramka - minuta 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania padnie bramka w 1.pol. padnie bramka w 2.pol. 1.druzyna strz.gola w obu p... 2.druzyna strz.gola w obu p... 1i2 druz.strz.gola w obu po... 1.druzyna strz.gola w 1.pol... 2.druzyna strz.gola w 1.pol... 1.druzyna strz.gola w 2.pol... 2.druzyna strz.gola w 2.pol... 1.druzyna wygra do zera 2.druzyna wygra do zera 1.druzyna wygra obie polowy 2.druzyna wygra obie polowy 1.druzyna wygra przynajmnie... 2.druzyna wygra przynajmnie... Strzeli gola (musi wystąpić...

Dodany: 15. października 2016 22:00