Cr.Palace - West Ham

15. października 2016 20:30, Autor analizy: Mirosław Dudek

Więcej zapowiedzi
pilka nozna anglia crystal palace 001

MARNE PERSPEKTYWY MŁOTÓW. West Ham tak słabo po raz ostatni wystartował w sezonie 1988/89, wówczas The Hammers spadli z najwyższej klasy rozgrywek. Także fakt, że po siedmiu kolejkach są w strefie spadkowej nie jest dobrą wróżbą. Aż 9 klubów, które na tym etapie rozgrywek Premier League w ostatnich pięciu latach były pod kreską, zostały zdegradowane na finiszu. Crystal Palace tymczasem pnie się w górę tabeli, nie przegrał żadnego z pięciu ostatnich meczów i już jest na ósmym miejscu. Młoty wygrały dwa ostatnie mecze na Selhurst Park, a nigdy nie wygrały na tym obiekcie trzech spotkań z rzędu. Czy są w stanie podbić ponownie gniazdo Orłów?

SYTUACJA KADROWA:

Crystal Palace : kontuzjowani są Scott Dann, Pape Soure, Jonathan Benteke i Loic Remy.

West Ham : kontuzjowani są Andre Ayew, Sam Byram, Andy Carroll, Diafra Sakho, Arthur Masuaku i Gokhan Tore. Do gry powinni być gotowi Havard Nordtveit. Po raz pierwszy w tym sezonie może zagrać Aaron Cresswell.

CIEKAWOSTKI STATYSTYCZNE :

• West Ham wygrał dwa mecze z rzędu na Selhurst Park, nigdy nie wygrał na tym stadionie trzech kolejnych meczów.
  • W każdym z 3 ostatnich meczów pomiędzy tymi klubami sędziowie pokazywali czerwoną kartkę.
  • Christian Benteke gra w Premier League od września 2012 i strzelił w tym czasie 19 bramek głową, tylko Olivier Giroud jest równie skuteczny w tym elemencie gry.
  • The Eagles są niepokonani od 5 spotkań w Premier League, to ich najlepsza seria w tym roku.
  • West Ham pozostaje bez zwycięstwa od 5 spotkań w Premier League, to ich najgorsza seria w tym roku.
  • 4 punkty po 7 meczach to najgorszy start West Ham w historii ich występów w Premier League. Podobnie źle wystartowali w starej First Division w sezonie 1988/89, wówczas spadli z ligi.

CYTAT :

„W pracy menadżera wszystko koncentruje się wokół wyników. Czasami jest taka sytuacja, że różne okoliczności sprawiają, iż trudno osiągać dobre rezultaty. Slaven to jednak doświadczony menadżer na arenie międzynarodowej i wie jak sobie z tym poradzić. Jestem przekonany, że zażegna ten kryzys, i to raczej szybciej niż później. ” - powiedział Alan Pardew, trener Orłów.

„ Crystal Palace nie wystartował najlepiej, ale w ostatnich 4. meczach zgromadził aż 10 punktów i z pewnością oni będą chcieli podtrzymać tę świetną serię. W ubiegłym sezonie zagraliśmy tam naprawdę dobrze i wygraliśmy 3:1. Mam nadzieję, że będziemy w stanie to powtórzyć w sobotę.” - powiedział Slaven Bilic, trener Młotów.

Prognoza: małe derby Londynu. Gospodarze nie przegrali od pięciu spotkań, goście nie wygrali od pięciu meczów. Orły ostro pną się w górę, Młoty z hukiem lecą w dół. Czy jest w takiej sytuacji jakaś nadzieja dla podopiecznych Slavena Bilica? Jeżeli miałbym szukać jakiś pozytywnych przesłanek dla fanów The Hammers wymieniłbym takie – na szczęście nie grają na swoim, koszmarnym obiekcie, po drugie zawsze mogą liczyć na przebłysk geniuszu Payeta, po trzecie w ostatnich dwóch latach podbijali Selhurst Park. Ale realnie oceniając szanse obu drużyn w tym meczu, to więcej szans trzeba przyznać gospodarzom. Odkąd do tej drużyny przybył Christian Benteke, Orły trafiają aż miło, a Młoty posiadają najbardziej dziurawą defensywę w Premier League. Kurs na zwycięstwo The Eagles wynosi – 2,1. Dla tych, którzy wierzą w odrodzenie Młotów, oraz ich dobrą passę na stadionie Crystal Palace polecam typ – powyżej 2,5 gola (kurs 1,76). Takie wyniki notowano w 9. ostatnich meczach wyjazdowych West Ham, oraz w czterech ostatnich potyczkach pomiędzy tymi klubami.

Typ na dokładny wynik –1:3.

Piłka nożna » Premier League

Pilka nozna | 1.Anglia

mecz ilosc bramek spotkanie/ilosc bramek spotkanie/1.pol. ilosc bram... podwojna szansa 1.polowa 1.polowa ilosc bramek 1.pol. 1.druzyna dokladna i... 1.pol. 2.druzyna dokladna i... 1.pol. 1.druzyna dokladna i... 1.pol. 2.druzyna dokladna i... 1.polowa dokladna ilosc bra... 1.druzyna strz.gola 2.druzyna strz.gola obie druzyny strz.gola spotkanie/obie druzyny strz... obie druzyny strzela bramke... handicap 0:1 handicap 1:0 handicap 0:2 handicap 2:0 handicap 0:3 handicap 3:0 spotkanie bez remisu 1.polowa/koniec 1.druzyna zdobedzie bramek 2.druzyna zdobedzie bramek przedzial bramek 1.druzyna il.bramek 2.druzyna il.bramek 1.bramka 1. bramka-minuta 1.bramka-minuta 1.druzyna 1.bramka-minuta 2.druzyna 1.bramka-minuta 1.bramka/koniec 2.polowa 2.polowa ilosc bramek 2.pol. 1.druzyna dokladna i... 2.pol. 2.druzyna dokladna i... 2.polowa dokladna ilosc bra... 1.polowa/2.polowa polowa z wieksza il.bramek 1.druzyna dokladna ilość br... 2.druzyna dokladna ilość br... dokladny wynik 1.pol. dokladny wynik 2.pol. dokladny wynik padnie bramka - minuta nie padnie bramka - minuta 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania padnie bramka w 1.pol. padnie bramka w 2.pol. 1.druzyna strz.gola w obu p... 2.druzyna strz.gola w obu p... 1i2 druz.strz.gola w obu po... 1.druzyna strz.gola w 1.pol... 2.druzyna strz.gola w 1.pol... 1.druzyna strz.gola w 2.pol... 2.druzyna strz.gola w 2.pol... 1.druzyna wygra do zera 2.druzyna wygra do zera 1.druzyna wygra obie polowy 2.druzyna wygra obie polowy 1.druzyna wygra przynajmnie... 2.druzyna wygra przynajmnie...