W.B.A. - Tottenham

15. października 2016 18:00, Autor analizy: Mirosław Dudek

Więcej zapowiedzi
pilka nozna anglia tottenham 001

NIEUSTRASZONE KOGUTY. Tottenham tak dobrze nie wystartował do sezonu w najwyższej klasie rozgrywek od 56 lat. W sezonie 1960/61 Koguty wygrały pierwsze 7 meczów na starcie rozgrywek i zdobyły wówczas tytuł. Mauricio Pochettino mówi, że jeszcze za wcześnie, aby rozważać, kto jest faworytem tej kampanii Premier League, ale Tottenham powinien w wyścigu po tytuł odgrywać ważną rolę. West Bromwich po 7 kolejkach zameldował się w górnej części tabeli, co jest pewnym zaskoczeniem. Warto jednak zauważyć, że podopieczni Tony’ego Pullisa jeszcze nie spotkali się z tak mocnym rywalem jak Tottenham. Spurs nie przegrali na The Hawthorns żadnego z sześciu ostatnich meczów i prawdopodobnie podtrzymają tę passę.

SYTUACJA KADROWA:

West Bromwich : kontuzjowany jest Chris Brunt. Niepewny jest udział w tym meczu Darrena Fletchera i Salomona Rondona.

Tottenham : kontuzjowany jest Harry Kane. Niepewny jest udział w tym meczu Mousy Dembele.

CIEKAWOSTKI STATYSTYCZNE :

• West Bromwich wygrał tylko 1 z 13 ostatnich meczów w Tottenhamem, ale aż 7 razy w tym czasie padał remis.
  • Na The Hawthorns The Baggies nie wygrał żadnego z 6 ostatnich meczów z Kogutami.
  • Christian Eriksen oddał już w tym sezonie 18 strzałów na bramkę rywali, ale nie zdobył jeszcze bramki.
  • W ostatnich 7 meczach Son Heung-Min miał udział przy 8 golach dla Tottenham (6 bramek i 2 asysty).
  • Po 7 kolejkach Tottenham zgromadził 17 punktów, po raz ostatni lepszy start Koguty zaliczyły w sezonie 1960/61, kiedy wygrały 7 meczów z rzędu od startu rozgrywek.
  • Nacer Chadli strzelił 3 gole w 4 meczach dla West Bromwich, to tyle samo co 30 występach dla Tottenhamu.

CYTAT :

„Spurs nie wpadły pierwsze na linię mety w ubiegłym sezonie, ale to tylko sprawia, że w tym sezonie są jeszcze bardziej zdeterminowane, aby odnieść sukces. To dobry, a przy tym młody zespół i czeka nas trudny mecz. Zespoły Mauricio Pochettino są zawsze dobrze prowadzone. Ciężko pracują na całej długości i szerokości boiska. To zespół bardzo utalentowany.” - powiedział Tony Pullis, menadżer Drozdów.

„Musimy być mądrzy i rozumieć jak trudny czeka nas mecz, może nawet trudniejszy, aniżeli ten przeciwko Manchester City. Jeżeli nie będziemy wystarczająco skoncentrowani, lub też nie zagramy równie intensywnie, z taką samą pasją, możemy zostać ukarani, przeciwko drużynie, która jest mocna i gra fizyczny futbol. W Premier League nie możesz nigdy grać na 80, czy 70% swoich możliwości, zawsze musisz grać na 100%.” - powiedział Mauricio Pochettino, menadżer Kogutów.

Prognoza: Tottenham wygląda na zespół świetnie zorganizowany. Potrafi też bez problemów radzić sobie bez Harry’ego Kane’a. W kapitalnej formie jest Son Heung-Min, który strzelił 6 bramek w ostatnich 7 meczach i jeszcze dorzucił dwie asysty. Koguty wygrały 4 mecze z rzędu i straciły w nich tylko jednego gola. To jedyny niepokonany klub w Premier League. West Bromwich prezentuje się całkiem nieźle w ostatnich tygodniach wskoczył nawet do górnej części tabeli, ale Tottenham obecnie jest poza zasięgiem dla The Baggies. Koguty pokazały wielką klasę w meczu z City i moim zdaniem na The Hawthorns sięgną po 3 punkty. Typ – Tottenham (kurs 1,7).

Typ na dokładny wynik –0:2.

Piłka nożna » Premier League

Pilka nozna | 1.Anglia

mecz ilosc bramek spotkanie/ilosc bramek spotkanie/1.pol. ilosc bram... podwojna szansa 1.polowa 1.polowa ilosc bramek 1.pol. 1.druzyna dokladna i... 1.pol. 2.druzyna dokladna i... 1.pol. 1.druzyna dokladna i... 1.pol. 2.druzyna dokladna i... 1.polowa dokladna ilosc bra... 1.druzyna strz.gola 2.druzyna strz.gola obie druzyny strz.gola spotkanie/obie druzyny strz... obie druzyny strzela bramke... handicap 0:1 handicap 1:0 handicap 0:2 handicap 2:0 handicap 0:3 handicap 3:0 spotkanie bez remisu 1.polowa/koniec 1.druzyna zdobedzie bramek 2.druzyna zdobedzie bramek przedzial bramek 1.druzyna il.bramek 2.druzyna il.bramek 1.bramka 1. bramka-minuta 1.bramka-minuta 1.druzyna 1.bramka-minuta 2.druzyna 1.bramka-minuta 1.bramka/koniec 2.polowa 2.polowa ilosc bramek 2.pol. 1.druzyna dokladna i... 2.pol. 2.druzyna dokladna i... 2.polowa dokladna ilosc bra... 1.polowa/2.polowa polowa z wieksza il.bramek 1.druzyna dokladna ilość br... 2.druzyna dokladna ilość br... dokladny wynik 1.pol. dokladny wynik 2.pol. dokladny wynik padnie bramka - minuta nie padnie bramka - minuta 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania padnie bramka w 1.pol. padnie bramka w 2.pol. 1.druzyna strz.gola w obu p... 2.druzyna strz.gola w obu p... 1i2 druz.strz.gola w obu po... 1.druzyna strz.gola w 1.pol... 2.druzyna strz.gola w 1.pol... 1.druzyna strz.gola w 2.pol... 2.druzyna strz.gola w 2.pol... 1.druzyna wygra do zera 2.druzyna wygra do zera 1.druzyna wygra obie polowy 2.druzyna wygra obie polowy 1.druzyna wygra przynajmnie... 2.druzyna wygra przynajmnie...

Dodany: 15. października 2016 18:00