16. października 2016 19:00, Autor analizy: Mirosław Dudek

Zapowiedzi

22.10.2017

Więcej zapowiedzi
piłka nożna 019

ŚWIĄTYNIA PILNIE STRZEŻONA. The Saints nie stracili bramki w żadnym z sześciu ostatnich meczów w różnych rozgrywkach, tak pilnie nie strzegli swojej świątyni od blisko 100 lat! Po raz ostatni równie szczelną obronę Southampton miał w roku 1922, kiedy to nie dali sobie wbić gola w ośmiu meczach z rzędu. Burnley tylko dwa razy grał w tym sezonie na wyjeździe i dwa razy dostał srogie baty, po 0:3 na stadionach Leicester i Chelsea. Czy na St.Mary's Stadium czeka beniaminka kolejna bolesna lekcja?

SYTUACJA KADROWA:

Southampton : kontuzjowani są Cedric Soares i Ryan Bertrand. Do gry powinni być gotowi Shane Long i Jay Rodriguez.

Burnley : do gry powinien być gotowy bramkarz Tom Heaton. Zawieszony jest Andre Gray. Kontuzjowany jest Ashley Barnes.

CIEKAWOSTKI STATYSTYCZNE :

• Southampton przegrał tylko 1 z 5 ostatnich meczów przeciwko Burnley.
  • Na swoim boisku Święci przegrali tylko 1 z 14 ostatnich spotkań przeciwko Burnley.
  • Southampton potrafił zachować czyste konto w 6 kolejnych meczach w różnych rozgrywkach. Tylko raz w swojej historii mieli dłuższą tego typu serię – 8 meczów bez straty bramki w roku…1922.
  • The Saints nie przegrali żadnego z 8 ostatnich meczów na St.Mary's Stadium w Premier League.
  • Southampton strzelał bramki w każdym z 13 ostatnich meczów na St.Mary's Stadium, to najdłuższa obecnie tego typu seria w Premier League.
  • The Clarets mają średnią posiadania piłki 36,8% - najmniejszą spośród wszystkich klubów Premier League.

CYTAT :

„Zachowujemy czyste konta, ale wolałbym, abyśmy stracili tę passę i wygrali kolejne spotkania. To nie jest tylko sprawa defensywy, gra polega na wspólnym działaniu obrony, pomocy i ataku. To także jest wynikiem naszego stylu gry. Dbamy o częste posiadanie piłki i stąd łatwiej jest kontrolować grę z głębi pola, aniżeli w ataku. Jednak najważniejsze jest, aby mój zespół pokazywał dobry futbol. ” - powiedział Claude Puel, szkoleniowiec Southampton.

„Musimy wierzyć w to co robimy, realizować nasze założenia i jak na razie zaliczyliśmy dobry start. Chcemy kontynuować to w niedzielę, choć naturalnie zdajemy sobie sprawę na jak trudny teren jedziemy. Cieszymy się, że piłkarze, którzy powrócili z meczów reprezentacji mają 1 dzień więcej na odpoczynek.” - powiedział Sean Dyche, szkoleniowiec Burnley.

Prognoza: faworytem tego meczu są oczywiście gospodarze, jednak kurs na ich wygraną – 1,4 nie zachęca mnie. Z drugiej strony zagrać ich zwycięstwo z handicapem, to jednak zbyt duże ryzyko. W tej sytuacji dużo atrakcyjniej wygląda kurs na ilość goli. Przypomnę, że Southampton nie stracił gola w sześciu kolejnych meczach, Burnley z kolei nie potrafił strzelić bramki w 5 z 8 meczów o stawkę w tym sezonie, w tym żadnego gola The Clarets nie zdobyli na wyjeździe. Southampton ma drugą najlepszą defensywę w lidze. Dodatkowo w 5. z 7. meczów z udziałem Burnley w tym sezonie padało poniżej 2,5 gola. Wszystko wskazuje, że w tym spotkaniu padnie poniżej 2,5 bramki, za co dostaniemy bardzo przyzwoity kurs – 1,93.

Typ na dokładny wynik –1:0.

Piłka nożna » Premier League

Pilka nozna | 1.Anglia

mecz ilosc bramek spotkanie/ilosc bramek spotkanie/1.pol. ilosc bram... podwojna szansa 1.polowa 1.polowa ilosc bramek 1.pol. 1.druzyna dokladna i... 1.pol. 2.druzyna dokladna i... 1.pol. 1.druzyna dokladna i... 1.pol. 2.druzyna dokladna i... 1.polowa dokladna ilosc bra... 1.druzyna strz.gola 2.druzyna strz.gola obie druzyny strz.gola spotkanie/obie druzyny strz... obie druzyny strzela bramke... handicap 0:1 handicap 1:0 handicap 0:2 handicap 2:0 handicap 0:3 handicap 3:0 spotkanie bez remisu 1.polowa/koniec 1.druzyna zdobedzie bramek 2.druzyna zdobedzie bramek przedzial bramek 1.druzyna il.bramek 2.druzyna il.bramek 1.bramka 1. bramka-minuta 1.bramka-minuta 1.druzyna 1.bramka-minuta 2.druzyna 1.bramka-minuta 1.bramka/koniec 2.polowa 2.polowa ilosc bramek 2.pol. 1.druzyna dokladna i... 2.pol. 2.druzyna dokladna i... 2.polowa dokladna ilosc bra... 1.polowa/2.polowa polowa z wieksza il.bramek 1.druzyna dokladna ilość br... 2.druzyna dokladna ilość br... dokladny wynik 1.pol. dokladny wynik 2.pol. dokladny wynik padnie bramka - minuta nie padnie bramka - minuta 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania padnie bramka w 1.pol. padnie bramka w 2.pol. 1.druzyna strz.gola w obu p... 2.druzyna strz.gola w obu p... 1i2 druz.strz.gola w obu po... 1.druzyna strz.gola w 1.pol... 2.druzyna strz.gola w 1.pol... 1.druzyna strz.gola w 2.pol... 2.druzyna strz.gola w 2.pol... 1.druzyna wygra do zera 2.druzyna wygra do zera 1.druzyna wygra obie polowy 2.druzyna wygra obie polowy 1.druzyna wygra przynajmnie... 2.druzyna wygra przynajmnie...

Dodany: 16. października 2016 19:00