Zapowiedzi

22.10.2017

Więcej zapowiedzi
pilka nozna polska legia 008

HOKEJ NA BERNABEU? Takie pytanie można sobie zadać widząc, z kim Legia zagra w 3. kolejce Ligi Mistrzów. Jeśli popatrzymy na obecną dyspozycję mistrzów Polski i choćby mecz w Szczecinie (przegrany 2:3), oraz ostatni mecz Realu (wygrana z Betisem 6:1) to naprawdę Królewscy mogą się pokusić o hokejowy wynik. Dla piłkarzy Legii będzie to wielkie przeżycie zagrać z zawodnikami pokroju Ronaldo, na słynnym Santiago Bernabeu. Czy zespół Zinedine'a Zidane'a rozgromi Legię?

Real Madryt – po efektownym triumfie nad Betisem (6:1), Real z dużym spokojem podejdzie do najbliższego spotkania. Przerwanie passy czterech spotkań bez zwycięstwa (cztery remisy) było kluczowym zadaniem zespołu z Madrytu w ostatniej ligowej kolejce. Real zmaga się z wieloma kontuzjami czołowych graczy jak, np.: Modric, Casemiro czy Ramos. Jednak mimo tego po grze Królewskich nie widać tych absencji. Zidane zmienił jednak z powodu takiej ilości urazów ustawienie zespołu na 1-4-2-3-1, co w meczu z Betisem zadziałało perfekcyjnie. Do coraz wyższej formy powraca przede wszystkim Cristiano Ronaldo, który po urazie doznanym w finale Mistrzostw Europy we Francji, nie mógł w pełni przepracować okresu przygotowawczego. Oczywiste jest, jak bardzo zależy mu na strzelonych bramkach i w starciu z defensywą Legii będzie mógł w znaczącym stopni powiększyć swój efektowny dorobek w Lidze Mistrzów.

Legia Warszawa – mogło się wydawać, że trener Magiera dokonał w Warszawie cudu. Tak wyglądała sytuacja po spotkaniu z Lechią (3:0), gdzie Legia zagrała najlepszy mecz w tym sezonie. Jednak po przerwie reprezentacyjnej i porażce w Szczecinie (2:3) ten czar prysł, jak bańka mydlana. Wszyscy byli przekonani, że Legi ruszy w kopyta i będzie wygrywać w lidze z każdym i wszędzie. Jednak Pogoń szybko sprowadziła Legię na ziemię, a postawa defensywy, a w szczególności Kuby Rzeźniczaka nie wróży zbyt dobrze przed wtorkowym meczem. Małym pocieszeniem dla trenera Magiery będzie powrót do zespołu Michała Pazdana. O jakikolwiek punkt w tej edycji Ligi Mistrzów będzie bardzo ciężko, więc pierwszym mały krokiem będzie pierwsza bramka, ale w Madrycie ciężko o nawet takie osiągnięcie.

Prognoza: Bardzo istotnym argumentem jest to, iż Real ostatnie dwa mecze na Bernabeu tylko zremisował (w lidze z Villarreal i Eibar po 1:1). To dla wymagającej madryckiej publiczności Real będzie chciał urządzić kanonadę kosztem Warszawian. Real grał z polskimi zespołami 6 razy i każde z tych spotkań wygrywał. Nie inaczej będzie we wtorek, a głównym pytaniem jest: jaką różnica bramek Real się zadowoli. Dobrym typem jest ponad 4,5 bramki z kursem 1,6. Jednak głód goli Cristiano Ronaldo i jego wielka pazerność na gole wygląda również bardzo solidnie.

Typ: C. Ronaldo - ilość goli 2+. Kurs: 1.7

Piłka nożna » Liga Mistrzów

Pilka nozna | Liga Mistrzow

mecz ilosc bramek spotkanie/ilosc bramek spotkanie/1.pol. ilosc bram... podwojna szansa 1.polowa 1.polowa ilosc bramek 1.pol. 1.druzyna dokladna i... 1.pol. 2.druzyna dokladna i... 1.pol. 1.druzyna dokladna i... 1.pol. 2.druzyna dokladna i... 1.polowa dokladna ilosc bra... 1.druzyna strz.gola 2.druzyna strz.gola obie druzyny strz.gola spotkanie/obie druzyny strz... obie druzyny strzela bramke... handicap 0:1 handicap 1:0 handicap 0:2 handicap 2:0 handicap 0:3 handicap 3:0 spotkanie bez remisu 1.polowa/koniec 1.druzyna zdobedzie bramek 2.druzyna zdobedzie bramek przedzial bramek 1.druzyna il.bramek 2.druzyna il.bramek 1.bramka 1. bramka-minuta 1.bramka-minuta 1.druzyna 1.bramka-minuta 2.druzyna 1.bramka-minuta 1.bramka/koniec 2.polowa 2.polowa ilosc bramek 2.pol. 1.druzyna dokladna i... 2.pol. 2.druzyna dokladna i... 2.polowa dokladna ilosc bra... 1.polowa/2.polowa polowa z wieksza il.bramek dokladna ilość bramek 1.druzyna dokladna ilość br... 2.druzyna dokladna ilość br... dokladny wynik 1.pol. dokladny wynik 2.pol. dokladny wynik padnie bramka - minuta nie padnie bramka - minuta 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania 1.druzyna strz.gola w obu p... 2.druzyna strz.gola w obu p... 1i2 druz.strz.gola w obu po... 1. i 2. druzyna strzela gol... 1. i 2. druzyna strzela gol... 1.druzyna strz.gola w 1.pol... 2.druzyna strz.gola w 1.pol... 1.druzyna strz.gola w 2.pol... 2.druzyna strz.gola w 2.pol... 1.druzyna wygra do zera 2.druzyna wygra do zera 1.druzyna wygra obie polowy 2.druzyna wygra obie polowy 1.druzyna wygra przynajmnie... 2.druzyna wygra przynajmnie... 1.pol.-1.bramka 2.pol.-1.bramka

Dodany: 18. października 2016 22:45