Sporting L. - Dortmund

18. października 2016 22:45, Autor analizy: Mirosław Dudek

Więcej zapowiedzi
pilka nozna dortmund 008

SZPITAL W DORTMUNDZIE. Thomas Tuchel zmaga się z wielkimi problemami kadrowymi. Aż dziewięciu podstawowych graczy leczy urazy, dodatkowo po ostatnim meczu z Herthą (1:1) do listy kontuzjowanych dołączył Marcel Schmelzer. Dużo więcej spokoju w przygotowaniach jest w Lizbonie. Forma zespołu także wydaje się bardzo solidna, więc Sporting przystąpi do tego meczu w bardzo dobrych nastrojach i z wielkimi aspiracjami. Czy zespół z Lizbony pokusi się o niespodziankę?

Sporting Lizbona – bardzo dobry mecz w Madrycie (1:2) przegrany bardzo pechowo w ostatnich sekundach pokazał, że Sporting może być groźny dla najlepszych zespołów. Dużym osłabieniem jest brak Adriena Silvy, który jednak kontuzji doznał na początku października i trener Jorge Jesus miał dość dużo czasu, aby go zastąpić. Sporting u siebie w lidze, jaki Lidze Mistrzów jest bezbłędny (pięć kolejnych zwycięstw). Wielkim problem dla gospodarzy jest bardzo niekorzystny bilans meczów z zespołami z Niemiec. Tylko 2 zwycięstwa w 24 spotkaniach, w tym 16 porażek to bilans porażający. Oba te zwycięstwa miały miejsce w Lizbonie, co jest jakimś pocieszeniem dla kibiców Sportingu.

Borussia Dortmund – po piorunującym początku sezonu zespół Thomasa Tuchela złapał mały kryzys. Oczywiście w dużej mierze jest to spowodowane wielką ilością kontuzji podstawowych zawodników. W ostatnim spotkaniu z Herthą (1:1) na środku obrony musiał z konieczności zagrać młody Mikel Merino, który do tej pory tylko raz znalazł się w kadrze na spotkanie ligowe! To pokazuje jak wielkie problemy ma w tej chwili Borussia. Obecnie Dortmund notuje serię trzech spotkań bez zwycięstwa.

Prognoza: Dla obu zespołów będzie to mecz o bardzo wysokim ciężarze gatunkowym. Real Madryt, który jest w tej grupie, z awansem nie powinien mieć problemu, dlatego też między tymi drużynami rozstrzygnie się sprawa awansu. Sporting ma problem z grą przeciwko niemieckim zespołom, ale w obecnej formie, mając atut własnego stadionu, oraz biorąc pod uwagę olbrzymie kłopoty personalne gości z pewnością może się pokusić o zwycięstwo. Bardzo solidnie wygląda typ – spotkanie bez remisu z kursem 2,37. Jednak dla bezpieczeństwa można podeprzeć zwycięstwo Sportingu remisem.

Typ: Sporting Lizbona 1X. Kurs: 1.75

Piłka nożna » Liga Mistrzów

Pilka nozna | Liga Mistrzow

mecz ilosc bramek spotkanie/ilosc bramek spotkanie/1.pol. ilosc bram... podwojna szansa 1.polowa 1.polowa ilosc bramek 1.pol. 1.druzyna dokladna i... 1.pol. 2.druzyna dokladna i... 1.polowa dokladna ilosc bra... 1.druzyna strz.gola 2.druzyna strz.gola obie druzyny strz.gola spotkanie/obie druzyny strz... obie druzyny strzela bramke... handicap 0:1 handicap 1:0 handicap 0:2 handicap 2:0 handicap 0:3 handicap 3:0 spotkanie bez remisu 1.polowa/koniec 1.druzyna zdobedzie bramek 2.druzyna zdobedzie bramek przedzial bramek 1.druzyna il.bramek 2.druzyna il.bramek 1.bramka 1. bramka-minuta 1.bramka-minuta 1.druzyna 1.bramka-minuta 2.druzyna 1.bramka-minuta 1.bramka/koniec 2.polowa 2.polowa ilosc bramek 2.pol. 1.druzyna dokladna i... 2.pol. 2.druzyna dokladna i... 2.polowa dokladna ilosc bra... 1.polowa/2.polowa polowa z wieksza il.bramek dokladna ilość bramek 1.druzyna dokladna ilość br... 2.druzyna dokladna ilość br... dokladny wynik 1.pol. dokladny wynik 2.pol. dokladny wynik padnie bramka - minuta nie padnie bramka - minuta 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania 1.druzyna strz.gola w obu p... 2.druzyna strz.gola w obu p... 1i2 druz.strz.gola w obu po... 1. i 2. druzyna strzela gol... 1. i 2. druzyna strzela gol... 1.druzyna strz.gola w 1.pol... 2.druzyna strz.gola w 1.pol... 1.druzyna strz.gola w 2.pol... 2.druzyna strz.gola w 2.pol... 1.druzyna wygra do zera 2.druzyna wygra do zera 1.druzyna wygra obie polowy 2.druzyna wygra obie polowy 1.druzyna wygra przynajmnie... 2.druzyna wygra przynajmnie... 1.pol.-1.bramka 2.pol.-1.bramka

Dodany: 18. października 2016 22:45