Bayern M. - PSV Eindhoven

19. października 2016 22:45, Autor analizy: Mirosław Dudek

Więcej zapowiedzi
pilka nozna niemcy  bayern m 007

TWIERDZA MONACHIUM. W Lidze Mistrzów, Bayern notuje fantastyczną serię 13. kolejnych zwycięstw na własnym stadionie (bilans bramkowy 48:7). Dodatkowo w ośmiu z tych meczów zachowywał czyste konto. Ta statystyka wlewa w kibiców Bayernu dużo pozytywnej energii, szczególnie po ostatnich słabszych występach. Jednak PSV też nie zachwyca i w Monachium będzie skazany na pożarcie. Czy Bayern podtrzyma wspaniałą serię zwycięstw w Lidze Mistrzów na własnym stadionie?

Bayern Monachium – obecnie po znakomitym początku sezonu i doskonałej atmosferze nie ma już śladu. Dwa remisy w lidze (z Eintrachtem 2:2 i 1.FC Koln 1:1) oraz porażka z Atletico (0:1) sprawiły, że Carlo Ancelotti musi tłumaczyć się ze słabszej dyspozycji swojego zespołu. Zaczęto mu zarzucać w szczególności prezes klubu - Karl-Heinza Rummenigge, że daje zawodnikom za dużo swobody. Wystarczyły trzy słabsze spotkania i ruszyła lawina krytyki ze wszystkich stron. Po porażce z Atletico, Bayern musi wygrać z PSV, żeby odzyskać pewność gry i uspokoić obecne nastroje. Ancelotti będzie mógł skorzystać praktycznie ze wszystkich zawodników, jedyna absencja to Franck Ribery. Do składy powrócił już po kontuzji Aarjen Robben oraz Douglas Costa.

PSV Eindhoven – ostatnie trzy spotkania to trzy remisy, w tym dwa w lidze (Heracles i Heerenveen – 1:1). Dwa ważne testy w tym sezonie zostały oblane przez zespół z Eindhoven. Obie te porażki miały miejsce w połowie września z Feyenoordem i Atletico (oba po 0:1 u siebie). Widać, że to nie jest tak mocny zespół, jak w zeszłych sezonach. W starciach z zespołami z Bundesligi na ich terenie, PSV na osiemnaście rozegranych spotkań tylko jeden raz potrafił zwyciężyć. Z powodu kontuzji nie będą mogli zagrać: Luuk Koopmans, Jorrit Hendrix i Jurgen Locadi.

Prognoza: Dla gospodarzy to bardzo ważne spotkanie po ostatnich niepowodzeniach. Nie będzie tutaj żadnych kalkulacji, czy też oszczędzania się. Zespół Ancelottiego musi pokazać siłę i w dobrym stylu pokonać rywala. W sześciu bezpośrednich spotkaniach między tymi drużynami, cztery razy triumfował Bayern, padł jeden remis i jeden mecz wygrało PSV, ale miało to miejsce bardzo dawno (ostatni raz w sezonie 1999/2000). Spodziewam się w tym meczu ataku Bayernu od pierwszych sekund i w związku tym liczę na dwie bramki już do przerwy. Zdeterminowany Bayern dysponujący ogromną siłą rażenia, dodatkowo mocno zmobilizowany, grający przed własną publicznością – to nie może się inaczej skończyć jak pewnym i efektownym triumfem Bayernu.

Typ: 1. połowa powyżej 1,5 bramki. Kurs: 1.85

Piłka nożna » Liga Mistrzów

Pilka nozna | Liga Mistrzow

mecz ilosc bramek spotkanie/ilosc bramek spotkanie/1.pol. ilosc bram... podwojna szansa 1.polowa 1.polowa ilosc bramek 1.pol. 1.druzyna dokladna i... 1.pol. 2.druzyna dokladna i... 1.pol. 1.druzyna dokladna i... 1.pol. 2.druzyna dokladna i... 1.polowa dokladna ilosc bra... 1.druzyna strz.gola 2.druzyna strz.gola obie druzyny strz.gola spotkanie/obie druzyny strz... obie druzyny strzela bramke... handicap 0:1 handicap 1:0 handicap 0:2 handicap 2:0 handicap 0:3 spotkanie bez remisu 1.polowa/koniec 1.druzyna zdobedzie bramek 2.druzyna zdobedzie bramek przedzial bramek 1.druzyna il.bramek 2.druzyna il.bramek 1.bramka 1. bramka-minuta 1.bramka-minuta 1.druzyna 1.bramka-minuta 2.druzyna 1.bramka-minuta 1.bramka/koniec 2.polowa 2.polowa ilosc bramek 2.pol. 1.druzyna dokladna i... 2.pol. 2.druzyna dokladna i... 2.polowa dokladna ilosc bra... 1.polowa/2.polowa polowa z wieksza il.bramek dokladna ilość bramek 1.druzyna dokladna ilość br... 2.druzyna dokladna ilość br... dokladny wynik 1.pol. dokladny wynik 2.pol. dokladny wynik padnie bramka - minuta nie padnie bramka - minuta 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania 1.druzyna strz.gola w obu p... 2.druzyna strz.gola w obu p... 1i2 druz.strz.gola w obu po... 1. i 2. druzyna strzela gol... 1. i 2. druzyna strzela gol... 1.druzyna strz.gola w 1.pol... 2.druzyna strz.gola w 1.pol... 1.druzyna strz.gola w 2.pol... 2.druzyna strz.gola w 2.pol... 1.druzyna wygra do zera 2.druzyna wygra do zera 1.druzyna wygra obie polowy 2.druzyna wygra obie polowy 1.druzyna wygra przynajmnie... 2.druzyna wygra przynajmnie... 1.pol.-1.bramka 2.pol.-1.bramka

Dodany: 19. października 2016 22:45