20. października 2016 21:00, Autor analizy: Mirosław Dudek

Zapowiedzi

22.10.2017

Więcej zapowiedzi
piłka nożna hiszpania celta vigo 001

NIEPOKONANE ZESPOŁY. W dwóch pierwszych spotkaniach w grupie G, zarówno Celta, jak i Ajax nie zaznały porażki. Ajax odniósł dwa zwycięstwa (St. Liege 1:0 i Panathinaikos 2:1) i przewodzi w grupie. Celta natomiast zgromadziła cztery punkty (St. Liege 1:1 i Panathinaikos 2:0). Ajax po bardzo słabym początku sezonu i porażce z FK Rostov w walce o Ligę Mistrzów ostatnio zyskał wiatr w żagle. Dziewięć kolejnych zwycięstw we wszystkich rozgrywkach musi budzić szacunek rywali. Czy Holendrzy podtrzymają tą doskonałą passę w Vigo?

Celta Vigo – do ostatniego meczu w lidze z Villarreal (0:5), Celta notowała świetną passę pięciu kolejnych triumfów, w tym świetny mecz wygrany przed własną publicznością z Barceloną (4:3). W ostatnich trzech spotkaniach u siebie strzelili osiem bramek, grając bardzo widowiskową piłkę. Hiszpanie tylko jeden raz w historii swoich występów w Lidze Europy zaznali porażki przed własną publicznością. W spotkaniu z Ajaxem nie zagrają: John Guidetti, Pablo Hernandez oraz Claudio Beauvue.

Ajax Amsterdam – ekipa z Amsterdamu jest obecnie w doskonałej dyspozycji. Oczywiście Ajax przyjedzie do Vigo po zwycięstwo, ale w głowach zawodników może pojawiać się już myśl o niedzielnym wielkim hicie z niepokonanym do tej pory w Eredivisie, Feyenoordem. Ajax jest niepokonany w 10 z 11 ostatnich meczów w Lidze Europy. Holendrzy grają bardzo efektownie i efektywnie, w każdym spotkaniu w tym sezonie strzelali bramkę. Dodatkowo w meczach europejskich pucharów czyste konto ostatni raz zachowali w sierpniu 2015 roku z Jabloncem.

Prognoza: W dotychczasowych 35. starciach Ajaxu z hiszpańskimi zespołami, ekipa z Amsterdamu wygrała 14 razy, padło 5 remisów, a 15 spotkań zakończyło się ich porażką. W 16 spotkaniach w Hiszpanii, zanotowali 5 triumfów, 1 remis i aż 10 porażek. Tylko raz spotkały się te drużyny w europejskich pucharach, miało to miejsce w sezonie 2003/2004. W obu meczach lepsi byli gospodarze – Celta wygrała 3:2, Ajax 1:0. Zapowiada się bardzo otwarte spotkanie z dużą liczbą sytuacji bramkowych. Najlepszym typem na to spotkanie jest – obie drużyny strzelą gola.

Typ: Obie drużyny strzelą gola. Kurs: 1.71

Piłka nożna » Liga Europy

Pilka nozna | Liga Europy

mecz ilosc bramek spotkanie/ilosc bramek spotkanie/1.pol. ilosc bram... podwojna szansa 1.polowa 1.polowa ilosc bramek 1.pol. 1.druzyna dokladna i... 1.pol. 2.druzyna dokladna i... 1.pol. 1.druzyna dokladna i... 1.pol. 2.druzyna dokladna i... 1.polowa dokladna ilosc bra... 1.druzyna strz.gola 2.druzyna strz.gola obie druzyny strz.gola spotkanie/obie druzyny strz... obie druzyny strzela bramke... handicap 0:1 handicap 1:0 handicap 0:2 handicap 2:0 handicap 0:3 spotkanie bez remisu 1.polowa/koniec 1.druzyna zdobedzie bramek 2.druzyna zdobedzie bramek przedzial bramek 1.druzyna il.bramek 2.druzyna il.bramek 1.bramka 1. bramka-minuta 1.bramka-minuta 1.druzyna 1.bramka-minuta 2.druzyna 1.bramka-minuta 1.bramka/koniec 2.polowa 2.polowa ilosc bramek 2.pol. 1.druzyna dokladna i... 2.pol. 2.druzyna dokladna i... 2.polowa dokladna ilosc bra... 1.polowa/2.polowa polowa z wieksza il.bramek dokladna ilość bramek 1.druzyna dokladna ilość br... 2.druzyna dokladna ilość br... dokladny wynik 1.pol. dokladny wynik 2.pol. dokladny wynik padnie bramka - minuta nie padnie bramka - minuta 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania padnie bramka w 1.pol. padnie bramka w 2.pol. 1.druzyna strz.gola w obu p... 2.druzyna strz.gola w obu p... 1i2 druz.strz.gola w obu po... 1.druzyna strz.gola w 1.pol... 2.druzyna strz.gola w 1.pol... 1.druzyna strz.gola w 2.pol... 2.druzyna strz.gola w 2.pol... 1.druzyna wygra do zera 2.druzyna wygra do zera 1.druzyna wygra obie polowy 2.druzyna wygra obie polowy 1.druzyna wygra przynajmnie... 2.druzyna wygra przynajmnie...