1.5

Inter M. - Southampton

20. października 2016 21:00, Autor analizy: Mirosław Dudek

pilka nozna włochy inter 002

INTER NAD PRZEPAŚCIĄ. Klub z Mediolanu był głównym faworytem do wygrania Grupy K, tymczasem na początku rozgrywek Ligi Europy zaliczył dwie wpadki i teraz znalazł się pod ścianą, dlatego też w czwartek musi powalczyć o komplet punktów. Zadanie przed włoskim klubem będzie bardzo trudne, wszak gościć będą Southampton, który jest niepokonany od siedmiu spotkań w różnych rozgrywkach. Pomyśleć, że 6 lat temu Inter Mediolan zdobywał Champions League , a Southampton grał na poziomie 3 ligi angielskiej. Czy mediolańczycy zachowają szansę na awans po wizycie Świętych?

Inter Mediolan - podopieczni Franka de Boera słabiutko spisują się zarówno w Lidze Europy, jak i Serie A. Nie wygrali żadnego z czterech ostatnich meczów w różnych rozgrywkach, ponosząc w tym czasie trzy porażki. Przegrali także dwa pierwsze mecze w Lidze Europy, najpierw u siebie z Hapoel Beer Sheva – 0:2, a następnie 1:3 w Pradze ze Spartą. W Serie A Inter jest dopiero na 11-tym miejscu. Nadzieją dla kibiców Interu jest fakt, że ich ulubieńcy mają bardzo dobry bilans przeciwko klubom angielskim na San Siro – 9 zwycięstw, 3 remisy i 2 porażki, wygrali także 3 ostatnie mecze z tymi rywalami. W drużynie gospodarzy zabraknie Geoffreya Kondogbii, Joao Mario, Stevana Jovetica i Gabriela. Niepewny jest udział w tym meczu Felipe Melo.

Southampton - podopieczni Claude'a Puela prezentują się ostatnio wyśmienicie, nie przegrali żadnego z siedmiu ostatnich meczów i stracili w nich tylko jedną bramkę (problematyczny rzut karny z Burnley). To będzie pierwsza wizyta The Saints we Włoszech. W tym meczu szansę debiutu w Southampton powinien dostać Sofiane Boufal, ten pomocnik zmagał się z kontuzją kolana, po tym jak za sumę 16 milionów funtów został pozyskany tego lata. Do Włoch nie pojechali Nathan Redmond, Cedric Soares i Matt Targett. Kontuzjowani są Jeremy Pied i Florian Gardos.

Prognoza : Inter Mediolan w pięciu meczach na San Siro nie potrafił zachować czystego konta. Tym razem natrafiają na zespół będący w bardzo dobrej formie, ale trzeba tu zwrócić uwagę, że Southampton wygrał tylko 1 z siedmiu ostatnich meczów na wyjeździe w europejskich pucharach i tylko w tym jednym zdobył gole (w ubiegłym sezonie 2:0 w Arnhem). Biorąc pod uwagę jak szczelną defensywą dysponują goście, oraz fakt, że na wyjeździe w Europie bardzo rzadko trafiają do siatki rywali, nie spodziewam się wielu goli podczas ich wizyty na San Siro. Mój typ – poniżej 2,5 gola (kurs 1,8).

Typ na dokładny wynik –1:1.

Piłka nożna » Liga Europy

Pilka nozna | Liga Europy

mecz ilosc bramek spotkanie/ilosc bramek spotkanie/1.pol. ilosc bram... podwojna szansa 1.polowa 1.polowa ilosc bramek 1.pol. 1.druzyna dokladna i... 1.pol. 2.druzyna dokladna i... 1.pol. 1.druzyna dokladna i... 1.pol. 2.druzyna dokladna i... 1.polowa dokladna ilosc bra... 1.druzyna strz.gola 2.druzyna strz.gola obie druzyny strz.gola spotkanie/obie druzyny strz... obie druzyny strzela bramke... handicap 0:1 handicap 1:0 handicap 0:2 handicap 2:0 handicap 0:3 spotkanie bez remisu 1.polowa/koniec 1.druzyna zdobedzie bramek 2.druzyna zdobedzie bramek przedzial bramek 1.druzyna il.bramek 2.druzyna il.bramek 1.bramka 1. bramka-minuta 1.bramka-minuta 1.druzyna 1.bramka-minuta 2.druzyna 1.bramka-minuta 1.bramka/koniec 2.polowa 2.polowa ilosc bramek 2.pol. 1.druzyna dokladna i... 2.pol. 2.druzyna dokladna i... 2.polowa dokladna ilosc bra... 1.polowa/2.polowa polowa z wieksza il.bramek dokladna ilość bramek 1.druzyna dokladna ilość br... 2.druzyna dokladna ilość br... dokladny wynik 1.pol. dokladny wynik 2.pol. dokladny wynik padnie bramka - minuta nie padnie bramka - minuta 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania padnie bramka w 1.pol. padnie bramka w 2.pol. 1.druzyna strz.gola w obu p... 2.druzyna strz.gola w obu p... 1i2 druz.strz.gola w obu po... 1.druzyna strz.gola w 1.pol... 2.druzyna strz.gola w 1.pol... 1.druzyna strz.gola w 2.pol... 2.druzyna strz.gola w 2.pol... 1.druzyna wygra do zera 2.druzyna wygra do zera 1.druzyna wygra obie polowy 2.druzyna wygra obie polowy 1.druzyna wygra przynajmnie... 2.druzyna wygra przynajmnie...